Jsi mnohem víc než jen to, co máš!

Co nejdůležitějšího můžete předat svým dětem? To co jim nikdo nevezme! Co je to? Je to zdravý postoj k sobě samým, vědomí, že peníze nejsou to prvořadé na světě a ujištění, že žijeme v nekonečné hojnosti, která jen čeká, až si ji uvědomíme a začneme si ji naplno užívat. Mě osobně, když jsem byla dítě, o vztahu k penězům nikdo neučil a  že kolem nás existuje hojnost jsem získala tušení až v dospělosti. Pokud se to vaše děti dozví včas, budou mít dostatek prostoru a motivace jít za svými sny!

Právě vyšla v češtině další skvělá kniha Wayne Dyera: Jsi mnohem víc než jen to, co máš. Obsahuje 10 lekcí, které vaše děti do života potřebují. Tyto lekce v nich posílí víru, že mohou dosáhnout úplně všeho, co si ve své mysli vytvoří. Získají vnitřní klid, že je ve světě všeho dostatek pro všechny. Uvědomí si, že i přesto, že si své vydělané peníze zaslouží, oni sami jsou  víc než jen peníze! Neboť  to nejdůležitější v životě je láska, zdraví, štěstí, laskavost, pomoc druhým….

Knížka, je určena pro děti, ale jsem přesvědčena o tom, že i dospělí v ní najdou vše potřebné, aby si upravili svůj pohled na život, který žijí. Je plná koncentrované moudrosti. Na několika málo stránkách vám dojde, že ne vše, co nám společnost a okolní svět v dnešní hektické a materiálně založené době diktuje, je zdrojem bohatství a spokojenosti. Pomůže vám podívat se na svět novýma očima a udělat si jasno ve skutečných hodnotách.

Důležité myšlenky z knihy:

  • Věci jsou jen věci, když bys je dal pryč, co by zbylo?
  • Přijmi to, co máš právě teď v tuto chvíli, ale zároveň pracuj na tom, po čem toužíš!Uskutečňuj své sny!
  • Mysli na svůj úspěch. Dosáhneš všeho, čemu budeš věřit.
  • Toho, co je v životě opravdu důležité, je tu dostatek pro všechny.

Závěr a doporučení ke knize:

Pro mne je tato kniha klenot a budu ji ráda využívat k inspiraci a motivaci nejen mé dcery, ale i mě samotné. Těchto povzbuzení není nikdy dost, je potřeba si je neustále připomínat. Žijeme ve světě, kdy tlak na peníze a materiálno je enormní. Proto vytvořit k nim zdravý postoj je něco, co je základ vyrovnaného života a něco, co vám opravdu nikdo nevezme. Je to to nejcennější, co můžete udělat pro sebe a předat dál svým dětem.

Pokud tuto knihu budete společně s dětmi číst, realizujete ihned jednu z lekcí této knihy, kterou je, že peníze nevytvářejí štěstí –  to skutečně důležité se koupit nedá, protože je to zadarmo. Může tím být váš společně strávený čas u knížky a váš zájem předat dětem mnohem víc než jen materiální záležitosti a peníze.

Děkuji Wayne Dyerovi, že svoji životní moudrost a nadhled v této knize předává. Děkuji nakladatelství Keltner Publishing za její zprostředkování i českému čtenáři a ze srdce ji doporučuji! Vytvořte si i vy více hojnosti ve svém životě díky této knize.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Děti a rodiče, Tipy a doporučení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.