Už žádné výmluvy!

Zažili jste někdy v životě, že se vás někdo snažil odradit od uskutečnění vašich snů?

Tato kniha vám ukáže, jak se vypořádat s okolím, které vás vede k tomu, abyste se vymlouvali a vzdali se toho, po čem toužíte. A co víc? Naučí to i vaše děti! A zabere vám to jen pár minut času třeba před spaním.

V knize je ilustrovaný příběh chlapce, který měl zdánlivě neuskutečnitelný sen a málem se ho vzdal, protože okolí ho vedlo k pochybnostem a výmluvám. Zjistil však, že se výmluv může zbavit a své touhy uskutečnit.

Tato kniha je čtvrtá kniha pro děti Dr.Wayne W.Dyera, první přeložená do češtiny. Je to srozumitelný a poutavý náhled na tenkou nit, která může vaše dítě dělit od možnosti využít jeho plný potenciál. Je úžasné, že se díky této knize už od malička vaše děti mohou učit, jak žít bez výmluv a jít za svými sny! A vy i v dospělosti s nimi!

Vy i vaše děti pochopíte:

– proč se vymlouváte
– odkud se výmluvy berou
– zda je výmluva pravda
– jak se můžete výmluv zbavit

Závěr a doporučení ke knize:

Tato kniha je primárně napsaná pro děti, ale stejně tak je výborná pro dospělé. Díky této knize pochopíte, jak moc mohou výmluvy škodit. Užijete si s dětmi společné poznávání, co je a není výmluva, a určitě budete motivováni být dětem vzorem, žít bez výmluv a dosáhnout svých snů! Tuto knihu Vám ze srdce doporučuji.

Přeji Vám krásný den!

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Děti a rodiče, Tipy a doporučení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.