Proč MLM mění životy lidí?

Multilevelmarketing ( dále jen MLM) , či síťový marketing, je něco, co jedni lidi milují a druzí o něm nechtějí ani slyšet.  Většina lidí v současné době už s ním má nějakou zkušenost a většina právě ne dobrou. Jisté však je, že MLM dokáže měnit životy a myšlení  lidí mnohem více než jakýkoliv online kurz, koučink, vysoká škola či terapie. Mám teď na mysli pozitivní změnu.

A chci se s Vámi dnes podívat na to, v čem ta síla, která způsobuje změnu, spočívá.

Většina lidí mluví o změně, potřebují změnu. Touží po změně. Ale pořád čekají, až se změní vláda, manžel, jejich práce nebo životní prostředí, a zapomínají že nejdříve se musí změnit oni sami, aby se něco změnilo. I když by se rádi změnili a třeba i začnou, zjistí, že sami to nezvládnou, že potřebují někoho, kdo by je podpořil. A pokud někoho takového nemají a nechce se jim platit za konzultace či koučink, změnu odloží k ledu.

Pro všechny, kteří touží po změně, je MLM úžasná věc. Pro všechny, kteří se změny bojí, je MLM něco, co vůbec nechtějí slyšet a utíkají pryč. V čem tedy spočívá změna? V praktickém vzdělání. V učení se a aplikování do života. Ve změně myšlení a chování. Vzdělávací systém v naší zemi je nastavený tak, aby nás držel ve většinovém proudu, abychom se věci učili teoreticky nazpaměť, abychom moc nepřemýšleli a měli strach dělat chyby.

Díky MLM jsem se setkala s byznysem osobního rozvoje, který mi navždy změnil život. A děkuji za to! MLM není pro každého. Je jen pro ty, kteří se chtějí změnit, chtějí změnit svůj život a životy dalších lidí.

Co se můžete v kvalitní MLM naučit:

 • Pozitivní přístup k životu
 • Komunikační dovednosti
 • Sebevědomí
 • Mít rád sám sebe a ostatní lidi
 • Organizace času
 • Stanovování cílů
 • Snít a budovat své sny
 • Leadership dovednosti
 • Překonání strachu a svých omezení
 • Lidský přístup – etika, poctivost, zájem o ostatní lidi

Jaké vzdělávací nástroje Vám kvalitní MLM společnost nabízí?

1/Knihy

Knihy, které jsou předem vybrány pro Váš úspěch. Naučíte se číst minimálně 20 minut denně a kdyby jste si z MLM měli odnést jen tento zvyk,  budete mít náskok před většinou dalších lidí.

2/Audia 

Audia obsahují záznamy z projevů úspěšných lidí z celého světa. Budete mít takto přístup k jejich znalostem, zkušenostem a tipům kdykoliv. Poslechem těchto audií například v autě získáte více vzdělání než chozením na univerzitu.

3/Semináře

Na seminářích se leadři a mentoři se dělí o svůj úspěch, o své zkušenosti a součástí seminářů je i ocenění lidí za své výkony, které lidi motivuje a povzbuzuje.

4/Mentoring/konzultace

Mít svého mentora je pro úspěch nezbytný. Mentor Vám naslouchá, inspiruje Vás a motivuje. Předává Vám své zkušenosti, drží Vás v kurzu, když chcete polevit  a dokáže z Vás dostat to nejlepší, co ve Vás je. Pro mnoho lidí je důležité, že v rámci MLM spolupráce je zdarma.

Opravdu kvalitní společnost MLM a její tým Vám poskytuje všechny tyto 4 nástroje současně každý měsíc a trvale. To Vám zajišťuje ve spojení s Vaší vytrvalostí a sebedisciplínou nejlepší možnost osobního rozvoje, která je v současné době vůbec možná.

Nejlepší na celém vzdělání je praxe, možnost ihned všechny informace a znalosti  využít v praxi. Základem praxe v MLM je naučit se prodávat. Zvednout telefon, domluvit si schůzku, setkávat se s lidmi, představovat své portfolio…

Naučit se prodávat je to nejcennější, co si z každé MLM odnesete.

V praxi získávat odmítnutí a sbírat negativní reakce lidí, je něco, co je k nezaplacení. Vím, že z toho, má právě nejvíce lidí strach, ale věřte, je to to nejcennější. Zocelíte se, získáte optimismus, sebevědomí a budete moci v životě dělat cokoliv. Budete mít svoji konkurenční výhodu. Prodej není jen prodej produktů, ale myšlenky Vašeho obchodního modelu samotného nebo i Vás osobně.

Já osobně svou dceru sice budu v budoucnu podporovat, aby studovala školu, kterou si zvolí, ale zároveň ji doporučím, aby se věnovala MLM a naučila se tam to, co ji žádná škola nikdy nenaučí.

Tohle vzdělávání je škola života.

Mám s čím srovnávat – mám za sebou Ing a  MBA studium. Zkušenosti a vzdělání z MLM jsou pro mě mnohem hodnotnější a hlavně vím, co může dát za hodnotu ostatním lidem. Vzdělání není o titulech, o školách, které si zapíšete do CV, ale o tom, co se VÁM bude opravdu hodit v jakékoliv oblasti Vašeho života  (a ne Vašemu zaměstnavateli :))).

Co pro Vás může tohle vzdělání znamenat?

 • Lepší práci, větší úspěch ve svém podnikání
 • Lepší vztahy/manželství
 • Lepší zdraví
 • Lepší finance
 • Více času

Lidé jsou často „loveni“ do různých MLM na základě vidiny velkých zisků, velkých peněz. Fakt je, že zisky jsou možné a bývají trvalé a vysoce nadprůměrné, ale jen pro ty, kteří se změní – změní své myšlení, naučí se nové věci, získají nové dovednosti. Myšlení bohatých je něco, co se ve školách neprobírá a proto málokdo zbohatne, i když je v sebelepší MLM společnosti, když se systematicky nevzdělává a nemění se.

Doba jednoduše vydělaných peněz je pryč – všichni lidé, kteří chtějí mít nadprůměrné příjmy musí na sobě hodně a trvale pracovat. To je fakt. V dnešní ekonomice uspěje jen ten, kdo se vytrvale věnuje svému osobnímu růstu. Jen potom má možnost uspět v konkurenci, která je obrovská.

Proto nabízí-li Vám někdo MLM příležitost, ptejte se – jaký je Váš vzdělávací systém? Ne jen na začátku nějaký trénink, ale trvalý dlouhodobý pravidelný vzdělávací systém? Protože to je to, co Vám v budoucnosti přinese peníze, ať už v MLM nebo v jiné profesní oblasti, či v obou současně.

Přeji Vám krásný den!

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Zlepšete svůj život! Získejte 7-dílný emailový program ZDARMA. Registrujte se hned:

Oslovení (křestní jméno, 5.pád):
Váš email:
Telefon:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Network marketing se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.