Jak vydělávat více? Učte se více a zvyšujte svou hodnotu…

Pokud jste na tom jako většina lidí v dnešní době, přemýšlíte o tom, jak si vydělat svou prací více peněz. Ale nevíte jak přesně na to.

Doba se mění. Co platilo ještě před 10 lety je dnes zastaralé. Dnešní doba je ve znamení  informací. Informace vládnou světu. Žijeme ve 21.století, které je stoletím informací. Informace dříve rostli lineárně, v dnešní době je jejich růst exponenciální.

Informace a znalosti se zdvojnásobují každé 2-3 roky.

Pokud se svými znalostmi chcete dostat nebo udržet na špici svého oboru, musíte je doplňovat také takovou rychlostí. Takže odpověď na otázku jak na to, jak si vydělat více peněz, je nasnadě a zcela jednoduchá.

Vzdělávejte se, pracujte na svém osobním rozvoji, rozšiřujte svou mysl a svou hodnotu.

Pokud budete pracovat na své schopnosti znásobovat své znalosti, získáte zcela jistě konkurenční výhodu a svůj vysoký příjem si pojistíte na  zbytek svého života.  Říká se tomu celoživotní učení a vzdělávání.

Znalosti a informace jsou základní zdroj hodnoty v dnešním světě. Vaše rozhodnutí věnovat se celoživotně učení a vzdělávání je zároveň vaším klíčem k jakémukoliv úspěchu a odstranění překážek před vámi. Pozor! Není to jen o hromadění tun znalostí a informací, ale o vašem umění tyto znalosti správně a prakticky použít a aplikovat v životě.

Aby jste více vydělávali, více se učte.

Co se můžete učit:

 • Učit se nové věci ve Vaší profesní oblasti, které jste dříve neznali
 • Učit se jak jednat s lidmi
 • Učit se mít správný a pozitivní postoj
 • Učit se lepší osobní produktivitě
 • Učit se cizí jazyky
 • Učit se posilovat sebevědomí
 • Učit se jak mít fungující rodinu a manželství

Atd.

Hodně lidí si myslí, že když opustí školní docházku, mají na celý život vystaráno. Potom se jen příležitostně začtou do nějakého časopisu, knihy, občas zajdou na seminář, ale takovéto nahodilé učení je pouze udrží na nějaké úrovni, ale nezlepší.

Abyste byli připravení na příležitosti, které jsou všude kolem vás, věnujte se učení růstu, které vám přidává znalosti  a dovednosti, které jste dříve neměli.  Potom můžete dělat věci, které jste dříve nedělali. A vydělávat tolik, kolik jste dříve nevydělávali.

Všichni potřebujeme neustále vytvářet nové vzorce chování a myšlení, které nám umožňují využívat náš potenciál.

 • Základem je čtení knih. Nejvíce placení lidé na světě čtou nejméně  jednu hodinu denně a stejně tak činí úspěšní lidé v jakémkoliv podnikání. Mají během dne stejné množství času, jako my všichni, ale čas na čtení si vždy udělají. Nepoužívají čas jako výmluvu. Vědí, že člověk, který nečte, je na tom stejně, jako ten, který číst neumí. Nemusíte číst tolik. Ze své zkušenosti vím, že  stačí 20 minut denně například před spaním  a použít vždy nejméně jeden poznatek v praxi a získáváte náskok před konkurencí. Nemusíte číst 100 knih za rok. Vyberte si ty, které s vámi rezonují, třeba jen 2-3, ale aplikujte je do života.
 • Poslouchejte audio vzdělávací nahrávky. Naší lidskou přirozeností je učit se poslechem. Nasloucháním lidskému hlasu jsme se naučili vše, co známe. Je to jednoduchý a účinný způsob, jak se můžete učit. Takto si můžete třeba z každodenního dojíždění za pracovními povinnostmi udělat svoji univerzitu ve vlaku nebo v autě.
 • Navštěvujte pravidelně semináře, kde se můžete potkávat s lidmi, kteří mají stejný zájem o zvyšování své hodnoty. Nejúspěšnější lidé na světě jsou členy různých asociací, organizací, které povzbuzují lidi k celoživotnímu učení.
 • Mějte svého mentora. Proč je to důležité se dozvíte zde.

Investice do vašeho vzdělání je tou nejlepší investicí na světě. Investicí do sebe.

Postoj všechno vím a všechno znám vám nic nepřinese. Nejúspěšnější lidé na světě se stále učí!

Stanovte si částku, kterou chcete vydělávat a poté znásobujte vaše znalosti a schopnosti, aby jste si ji zasloužili. Osvobodíte se od omezení a zjistíte, že neexistuje limit toho, co můžete dosáhnout.

Částka, kterou vyděláváte, odráží vaši hodnotu. Vaše odměna zrcadlí Vaši cenu na trhu. Pokud není taková, jakou byste si představovali, můžete to změnit tím, že se budete více učit. Je to něco, co mnoho lidí nechce slyšet. Je to nepohodlné. Proto vy, když čtete tento článek, máte možnost dostat se na špici ve svém oboru  nebo k úspěchu ve svém podnikání, protože si jednoduše tento fakt uvědomíte a začnete s ním v praxi něco dělat.

Doba jednoduše vydělaných peněz je pryč – všichni lidé, kteří chtějí mít nadprůměrné příjmy musí na sobě hodně a trvale pracovat.

V dnešní ekonomice uspěje jen ten, kdo se vytrvale věnuje svému osobnímu růstu. Jen potom má možnost uspět v konkurenci, která je obrovská.

Většina lidí nejsou ochotní investovat čas a peníze do svého osobního rozvoje, do zvyšování své kvalifikace. Fakt je, že žádný jiný způsob, jak vydělávat více peněz na světě neexistuje. Tím se ovšem otevírá prostor právě vám. Buďte vy mezi prvními, kteří se začnou aktivně pohybovat ke svým vysněným a zaslouženým penězům. Držím vám palce.

Přeji vám krásný den,

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Zlepšete svůj život! Získejte 7-dílný emailový program ZDARMA. Registrujte se hned:

Oslovení (křestní jméno, 5.pád):
Váš email:
Telefon:

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní rozvoj se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.