Úspěch jste vy!

Napadlo vás někdy, že jediné, co vám brání v úspěchu jste vy?
Mě ano. Vždy, když se mi zdá, že stojím na místě a nedaří se mi věci, tak jak bych si představovala, vím, že se potřebuji vrátit sama k sobě.

Nikde venku žádný problém není, jediné, co mi stojí v cestě, jsem já sama.
Kdysi to pro mě nebylo moc příjemné zjištění, ale už jsem ho přijala za součást svého života a o to je vše jednodušší.
Pokud se to podaří i vám, brát to jako jasnou a samozřejmou věc, že vy sami si stojíte ve svém slunci, váš úspěch v čemkoliv je zajištěn.

Vy jste ti, kteří vám samotným splní vaše sny.Vy jste ta nejdůležitější osoba ve vašem životě.

Když zapracujete na sobě, dosáhnete všeho, co si přejete.

Klíčem ke všemu ve vašem životě jste vy.
Když máte své sny a cíle a nevíte, jak jich dosáhnout, položte si otázku:

Jakým člověkem se musím stát, abych svých cílů dosáhl/a?

Tuto otázku jsem si položila už mnohokrát a pokládám si ji znovu a znovu.
Vždy zjišťuji, že potřebuji pracovat více se svou myslí, krmit ji pozitivními myšlenkami, informacemi, knihami, rozhovory, audio programy, …
Abych se stala efektivnější a pozitivnější osobností, dávám si jednoduše řečeno mentální dietu.

Hodně lidí používá různé fyzické diety, ale mentální je taky důležitá.

Když se vám bude zdát, že přešlapujete na místě, jste stahováni dolů, nic se vám nedaří, možná vám pomůžou následující tipy, které pomáhají mě. Jsou to tipy, které když zařadíte do svého každodenního života a uděláte si z nich zvyk,
začnete se pohybovat směrem vzhůru ke svým snům.

6 tipů, jak ROZVINOUT svoji pozitivní osobnost a ZNÁSOBIT svůj ÚSPĚCH:

1/ Pozitivní samomluva

Denně každému člověku přichází na mysl asi 55 tisíc myšlenek a většina z nich je negativní. Pokud neřídíte záměrně pozitivně svoji samomluvu, váš vnitřní hlásek vás přemůže. Budete nešťastní, budete mít strach, obavy, budete naštvaní…
Zvykněte si během dne používat pozitivní afirmace, třeba jako:
„ Miluji a jsem milován/a.“
„ Zvládnu to.“
„ Všechno je v pořádku.“
„ Daří se mi ve všem, do čeho se pustím.“

2/ Pozitivní vizualizace a pocity

Jedna z vašich nejmocnějších schopností je vidět své sny a cíle ve své mysli, jako už dokončené a navodit si pocity, které vám jejich dosažení přináší.
Zvykněte si ve své mysli promítat obrázky svého ideálního života a u toho si navoďte pocity, které vám přináší. Dělejte to znovu a znovu.
Vaše mysl vám stejně promítá různé scénky, a většinou negativní. Zvykněte si je přetvářet na pozitivní podle sebe. Co máte ve své mysli, projeví se i navenek.
A zároveň vaše pocity, které máte, vám přitahují více situací, které vám podobné pocity přináší.

3/ Pozitivní lidé

Vaše prostředí a lidé, se kterými trávíte nejvíce času, vás ovlivňují víc, než cokoliv jiného. Dobrá zpráva je, že vy sami si můžete vybrat, kým se obklopíte. Rozhodněte se spojovat se s lidmi, kteří v životě vítězí, kteří jsou pozitivní, šťastní, optimističtí a pohybují se v životě dopředu.

Najděte si svého kouče, který vás udrží v kurzu pozitivního myšlení.

Negativním lidem se vyhýbejte. Jsou hlavním zdrojem lidské nešťastnosti. Máte to ve svých rukou – stresující a problémové lidi ze svého života vylučte.

4/ Pozitivní mentální strava

Tak jako vaše tělo je v pohodě na základě toho, jak moc jí vyváženě a zdravě, tak i vaše mysl je zdravá podle toho, zda přijímá více mentálních vitamínů než mentálních bonbónů.

Čtěte knihy, časopisy, články, které vás pozitivně motivují, inspirují a vzdělávají. Krmte svou mysl informacemi, které vás povzbudí a které vám přinesou štěstí a sebevědomí.

Poslouchejte pozitivní audia ve vašem autě, poslouchejte konstruktivní mp3 ve vašem přehrávači. Svou mysl krmte pozitivními zprávami, které vám pomáhají myslet a jednat lépe a přináší vám jistotu a posílí vaše schopnosti.

Dívejte se na pozitivní a vzdělávací DVD, TV programy, online kurzy a videa, které zvýší vaše znalosti a pomůžou vám cítit se dobře a vnímat život pozitivně.

5/ Pozitivní zvyky pro zdraví

Starejte se výborně o své tělo, své tělesné zdraví a pocity. Jezte zdravé jídlo, vyvážené a výživné, a budete mít ihned více pozitivních myšlenek a pocitů. Klidně podpořte své zdraví přírodními doplňky stravy.

Pravidelně zařaďte do svých dní pohyb, alespoň 120 minut pohybu každý týden, chůze, běh, jízda na kole, plavání, cvičení v tělocvičně…Budete se cítit šťastnější a mít méně stresu únavy, než lidé kteří tráví volný čas na gauči nebo u počítače.

Spěte alespoň 7-8 hodin denně a naučte se odpočívat i během dne. Najděte si svoji rovnováhu, nedostatek spánku a odpočinku způsobuje negativní myšlení a pocity.

6/ Pozitivní očekávání

Očekávejte v životě to nejlepší. Očekávejte úspěch, očekávejte, že potkáte v životě ty správné lidi a že vytvoříte život svých snů. Očekávejte to nejlepší.

Vaše očekávání jsou proroctvím, které se vám v životě vyplní. Máte je pod kontrolou. Žádný prorok neurčuje váš osud, jsou to pouze vaše očekávání.

Když očekáváte, že se vám stanou samé dobré věci, budete jen zřídka zklamaní.

Jsou to jednoduché tipy, co říkáte? A zároveň funkční…
Když si z nich vytvoříte návyk, váš ÚSPĚCH v životě JE ZARUČEN!

Pokud chcete na svém  úspěchu pracovat systematicky a mít svého kouče, kontaktujte mne zde.

„ Přijde chvíle, kdy musíte přestat čekat na toho člověka, kterým se chcete stát, a musíte jim začít být.“ – Bruce Springsteen

Přeji Vám krásný den!

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Napsala jsem pro vás ebook Jak být v pohodě , který obsahuje 10 fungujících způsobů, jak získat vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní rozvoj, Tipy a doporučení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.