Objevte své silné stránky – 5 tipů, jak vybudovat vaši jistotu do budoucnosti…

Dnešní doba je protkaná ekonomickou nejistotou. Zdá se, že nic není jisté. Avšak většina lidí pomyslnou jistotu neustále hledá. Někde venku. Většinou v zaměstnání. Ale ani tam to není jisté. Nikdy nevíte, kdy a zda budete mezi dalšími lidmi, kteří budou propuštěni nebo pokud potřebujete více peněz, zda vám zvýší plat nebo vás povýší. Když podnikáte, také tam nemáte nic jisté. Sebelepší podnikatelský nápad není nikdy jistý.

Při hledání jistoty většina lidí trochu pozapomíná podívat se dovnitř. Dovnitř sebe. Tam se ukrývá „NĚCO“, co můžete rozvíjet právě teď, abyste zvýšili vaši schopnost vydělávat peníze a vaši jistotu po zbytek života. Nezávisle na tom, jaký bude stav naší ekonomiky.

Co je to „ NĚCO“? Co je v dnešní době důležité?

Jsou to dovednosti. To je to klíčové v dnešní době. Lidé jsou důležití. Co je ve vás. V čem jste lepší než ostatní, v čem vynikáte, jaké jsou vaše přednosti, které ostatní nemají. Důležité jsou vaše silné stránky a talenty.

Ve škole nás učili soustředit se na slabiny. A ty zlepšovat. Poté nám a všem kolem nás unikalo, že jsme v něčem dobří či skvělí! Každý člověk má své slabé stránky, ale důležité jsou ty silné! Ty mohou udělat změnu ve vašem životě nebo v životě ostatních lidí.

A proto se zaměřujte se na to, co vám jde. Co vám nejde, mohou udělat ostatní. Přenechejte jim to.  Naučte se říkat ne. Dělejte to, co vás baví a v čem jste dobří. Odlište své silné stránky od slabých.

Stavějte na tom, kdo doopravdy jste.

Nesnažte se být tím, kým nejste. Je v tom velký potenciál pro váš úspěch a jistotu do budoucna. Každý v sobě máme svoje silné stránky a talenty, stačí je jen objevit, využívat je a zlepšovat. Můžete být mnohem víc než jste.

Zeptejte se sami sebe: Co mi jde snadno? Nad čím, co umím, lidé žasnou? Které činnosti, kterým se věnuji, jsou pro ostatní obtížné?

Na pohovorech do zaměstnání se vás téměř vždy na vaše silné stránky pokaždé zeptají. Při začátku podnikání byste si měli sami sobě pravdivě odpovědět, jaké že silné stránky vlastníte. Není to jen formalita, je to základ pro vás – pro vaše sebevědomí a pro vaše bohatství do budoucna.

Svoji dlouhodobou jistotu, po které všichni touží a všichni o ní mluví, si můžete sami vytvořit tím, když se dozvíte, jaké jsou vaše silné stránky a talenty, a zaměříte se na jejich maximální využití a rozvoj.

Jak tedy postupovat při budování vaší jistoty? Zde je 5 tipů:

1/ Zjistěte své silné stránky a talenty, dovednosti, ve kterých jste silní.

2/ Vyberte si  1-2 dovednosti a ty rozvíjejte do výborného stupně, aby všichni věděli, že jste v nich specialista. To vyžaduje trénovat, trénovat, trénovat a zlepšovat a zlepšovat…Skrývá se v tom pro vás obrovský potenciál.

3/ Snažte se odlišit od ostatních svou výtečností. Odpovězte si: V čem jste jiní a lepší než kolegové a konkurenti v oblasti? VŠECHNY PENÍZE A MOC PATŘÍ TĚM, KTEŘÍ JSOU VÝBORNÍ V TOM, CO DĚLAJÍ . Pracujte lépe než 90% lidí ve vaší oblasti. Nestačí jen mít talent, přednost, silnou stránku, ale systematicky a vytrvale je  vybrušovat. Když budete v něčem vynikat, bude jedno, že v něčem jste slabí a bude se vám nabízet více příležitostí na trhu.

4/ Nalezněte svůj trh. Najděte si oblast, kde se můžete se svými talenty a přednostmi uplatnit. Zjistěte, jaké jsou příležitosti v oblastech, ve kterých vynikáte.

5/ Zaměřte se na to být výborní neustále. Soustřeďte čas a energii na věci, které vám jdou nejlépe. Když to budete dělat, čekají na vás velké odměny!!!Vydávejte ze sebe to nejlepší! Neustále.

Nalezněte, co vám jde nejlépe, čím můžete být nejužitečnější pro ostatní a potom se tomu ze všech sil věnujte!

To je celé tajemství toho, jak mít jistotu po celý život, své štěstí a bohatství pojištěné.

Využijte moji konzultaci, která vám pomůže najít vaše bohatství a jistotu, které se ukrývají uvnitř vás. Nejprve ode mne dostanete pracovní sešit, který si vyplníte. Poté společně vaše odpovědi projdeme a odhalíme vaše silné stránky a talenty. Získáte ode mne doporučení, jakým směrem je pro vás vhodné se v životě vydat.

Objednejte si svou konzultaci zde. Těším se na vás.

Přeji Vám krásný den!

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Zlepšete svůj život! Získejte 7-dílný emailový program ZDARMA. Registrujte se hned:

Oslovení (křestní jméno, 5.pád):
Váš email:
Telefon:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní rozvoj, Tipy a doporučení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.