5 principů, jak nastartovat myšlení prosperity

Položili jste si někdy otázku, proč stále nemáte peníze? A co dělají úspěšní lidé jinak, když je mají?

Já ano. Už několik let se zaměřuji na  sledování lidí, kteří jsou úspěšní a zároveň bohatí. Před několika lety jsem se rozhodla studovat úspěch a prosperitu.  Potvrzujeme si stále a stále více fakt, že vůbec nezáleží na věku, původu, vzdělání, dobrém zaměstnání , ale na MYŠLENÍ.

Existují dva druhy myšlení:

 • Myšlení chudoby
 • Myšlení prosperity

POUŽÍVAT SPRÁVNÉ MYŠLENÍ JE FUNGUJÍCÍ ZPŮSOB, JAK DOSÁHNOUT ÚSPĚCHU A BOHATSTVÍ. Proto tuto volbu zvažujte dobře. Já jsem si zvolila myšlení prosperity. I vy máte  možnost si vybrat, které  myšlení  upřednostníte – zda upřednostníte myšlení prosperity nad myšlením chudoby, i když  je kolem nás více rozšířené a v podstatě jsme na něm skoro všichni vyrostli.

Naše myšlení se musí přeprogramovat na PROSPERITU a úspěch. V podstatě je to jednoduché. Stačí změnit svoje přesvědčení, mít pozitivní očekávání a soustředit se na správné věci. I když je to takto jednoduché, je to pro mnoho lidí silné téma a neví si s ním rady.

Mám pro vás 5 základních  principů, jak  myšlení prosperity můžete nastartovat i vy:

1/ Dovolte si úspěch a bohatství

Základem vaší prosperity a bohatství je vaše sebeláska. Když si vyřešíte vztah sami k sobě, máte našlápnutou cestu k vašim penězům, které si zasloužíte.  Jak se chováte sami k sobě, tak se chováte i k penězům a peníze pak následně k vám. Peníze jsou zrcadlo vašeho chování sami  k sobě a vašeho myšlení o penězích. Jakou dáváte sami sobě hodnotu, tolik máte peněz a tak moc se vás drží.

Říkáte si: „Kdo jsem, že chci zbohatnout? Nejsem dost dobrý, nemám na výběr, nezbývá  mi nic jiného než být chudý…?“ nebo spíše „ Proč ne zrovna já? Jsem dobrý stejně jako ti , kteří jsou bohatí a zasloužím si bohatství.“ Které přesvědčení vám přinese bohatství?

2/ Uvědomte si, že žijete v hojnosti

Slyšeli jste někdy v dětství „ Peníze nerostou na stromech“? nebo  „Nemám na to, kde bych na to vzal?“

Tak pozor, na to rychle zapomeňte. Peněz je hodně, stačí se jen rozhlédnout a pozorně vnímat. Všude kolem vás jsou příležitosti, které čekají na vaše nápady, jak můžete pomoci vyřešit někomu jinému jejich problém. Hojnost je pro všechny včetně vás. Ano, je potřeba vyjít ze zóny pohodlí a namáhat se a nejen čekat, až někdo přijde a bude vám nabízet bohatství. Je to na vás, musí to přijít zevnitř vás .

Pouze buďte aktivní a důvěřujte v nikdy nekončící blahobyt.

3/ Zastavte strachy a malé myšlenky

Abyste mohli být aktivní-mít nápady, kreativně myslet a tvořit své bohatství, je potřeba zastavit pomlouvání druhých lidí, myšlení na malicherné věci a  přestat se strachovat. Bere vám to vaši energii a kapacitu, které máte omezené množství. Bohatí lidé myslí na úspěch a na velké věci, s láskou a bez obav. Čtou inspirativní  knihy, poslouchají CD/mp3, navštěvují semináře, webináře úspěšných a bohatých lidí. Pokud budete v napojení na úspěšné lidi, budete také úspěšní. Myšlení je nakažlivé.

4/ Věřte, že Vesmír je na vaší straně

Když se zbavíte strachu, můžete jednat. Vesmír vždy čeká, až uděláte první krok a pomůže vám. Je to vyzkoušené. Bohatí  jsou tam, kde jsou, protože zahodili strach z toho, že je někdo potopí, podvede a věří, že Vesmír je podpoří. A tak se taky děje. Všechno sami zvládnout nemusíte. Stačí věřit ve spolupráci Vesmíru s vámi. To vám dá sílu.

5/ Pokládejte si správné otázky

Svou mysl můžete jednoduše ovládat kladením správných otázek. Bohatí takto pečují o svou mysl. Zde je 9 posilujících otázek, které vám pomohou dostat  se na cestu prosperity.

 • Jakou osobností chci být?
 • Proč se chci stát právě takovou osobností?
 • Jak se jí můžu stát?
 • Co chci dělat?
 • Proč to chci dělat?
 • Jak toho mohu dosáhnout?
 • Co chci mít?
 • Proč to chci mít?
 • Jak to můžu získat?

Vždy se dívejte dopředu, s optimismem a dobrou náladou. Bohatí se soustředí na své emoce, na vše, co chtějí prožít. Pozitivní emoce, představy o krásné budoucnosti mají tendenci se zhmotnit. Dlouhodobé myšlení  vyžaduje trpělivost. Často musíte odložit své krátkodobé uspokojení, ale bohatě se vám to vrátí.

Nenechte se zastavit! Vezměte život do svých rukou!

Přeji Vám krásný den.

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Zlepšete svůj život! Získejte 7-dílný emailový program ZDARMA. Registrujte se hned:

Oslovení (křestní jméno, 5.pád):
Váš email:
Telefon:

 

 

 

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní rozvoj, Tipy a doporučení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.