Chcete změnit svůj život? Osobní koučink vás podpoří…

Přemýšlíte o tom, že chcete začít podnikat nebo alespoň změnit práci? Cítíte, že váš vztah s partnerem není takový, jaký by mohl být? Chcete udělat ráznou změnu v životě, ale bojíte se?

Možná jste v lednu vstoupili do nového roku se skvělými novoročními předsevzetími. Možná opravdu chcete změnit spoustu věcí ve vašem životě a udělat velké věci. To je super.

Možná jste už taky zjistili, že nový rok vás nepředělá. Jen proto, že začal nový rok, váš život nezačne probíhat jinak.

Jediná cesta, jak můžete dosáhnout změny ve svém životě je změnit sebe a změny provést prostřednictvím sebe.

Změna spoustu lidí děsí. Změna je však podstatou života. Změna znamená růsta a  je ve skutečnosti docela jednoduchá.

Nemusíte totiž měnit účes, práci, bydliště, partnera, přemísťovat nábytek, aby se něco ve vašem životě změnilo. Jediné, co potřebujete změnit jsou vaše myšlenky.

Způsob myšlení, způsob jakým se díváte na svět dokáže změnit mnoho a dokonce vše.

Možná už vám rukama prošly desítky knih osobního rozvoje, navštívili jste desítky seminářů, poslechli si mnoho audio a video inspirací, ale změna k lepšímu nikde? Znáte to?

Každý člověk se někdy ocitl v situaci, kdy si byl jistý tím, že chce svůj život změnit, ale nenašel k tomu sám sílu. Když jsme totiž na životní změnu sami, nejsme schopni ji prakticky provést. Umíme poradit ostatním, ale sobě ne. Potřebujeme k sobě někoho, kdo nás během období změn podpoří, povede a bude nás povzbuzovat.

Potřebujete mít průvodce vaším obdobím změny – svého osobního kouče.

Možná už jste zjistili, že kamarádka nebo jeden z vašich rodičů vám se změnou moc nepomůžou. Lepší je využít k osobní změně člověka, který se pomáhá se změnou života, profesně. Pokud toužíte po změně v oblasti práce, vztahů, sebelásky, sebevědomí, prosperity, najděte si svého osobního kouče.

Co je osobní koučink?

Koučink vychází z přesvědčení, že každý člověk je nejlepším odborníkem na svůj vlastní život. Věří, že většinu odpovědí na své otázky a většinu řešení svých problémů, si neseme každý sám v sobě. Jen se k nim někdy neumíme dostat. A právě k tomu vám může být dobrý kouč.

Více než co jiného je koučink inspirace a podpora na cestě osobního zdokonalování a změny směřující k větší osobní radosti, spokojenosti i lepší prosperitě.

Co můžete  očekávat od kouče?

 • Kouč není „ten chytřejší“ a neporadí vám, jak vyřešit vaše problémy. Naopak, je to průvodce a partner, který pro vás vytvoří prostor k tomu, abyste našli svá vlastní řešení, nikoli rady aplikované zvenčí.
 • Kouč je zodpovědný za proces koučování, udržuje nadhled, směr.
 • Kouč vám poskytne upřímnou a otevřenou zpětnou vazbu.
 • Kouč vás nenechá jen tak teoretizovat, ale povede vás k akčním krokům a ke skutečné změně ve vašem životě.

Kouč posiluje…

 • Vaši důvěru v sebe sama i v okolní svět.
 • Vaše uvědomění, tj. jeho schopnost vidět svět takový, jaký skutečně je, nahlédnout realitu z různých úhlů pohledu a rozšířit tak své možnosti adekvátně reagovat. Zároveň kouč posiluje schopnost klienta vnímat a uvědomovat si reálně sám sebe.
 • Vaši odpovědnost vůči svému vlastnímu životu.

Díky osobnímu koučinku :

 • si utřídíte své myšlenky
 • odhalíte stávající bariery
 • podíváte se na problém do hloubky
 • najdete vnitřní motivaci
 • odstraníte možné překážky
 • najdete chuť do změny
 • zvýšíte si sebejistotu
 • získáte energii
 • zlepšíte si mezilidské vztahy

Kouč je průvodce vaší osobní změnou a podporuje vás v osobním posunu a v nalezení vlastních řešení.

Koučink není poradenství. Lidé mají často představu, že během koučovacího sezení řeknou, co je trápí nebo co by chtěli a kouč jim poradí. Mnoho lidí čeká od kouče radu. Pokud by vám kouč radil, a třeba i dobře, nedocílil by u vás takovou míru odpovědnosti, která by vás dovedla k úspěšnému cíli s trvalou hodnotou. Nejlepší nápady pocházejí z našich vlastních hlav.

Jak poznáte kouče vhodného pro sebe?

Osobní koučink je v poslední době čím dál více rozšířená profese. Koučové rostou jako houby po dešti.

Někteří na základě certifikátů, které získali po tréninku, kterým prošli a někteří na základě příběhu, který si odžili a na základě svých přirozených schopností lidi vést a inspirovat.

Já se řadím spíše k těm druhým. Mám také certifikáty, ale spíše mám praktické životní zkušenosti se svoji životní proměnou. Zároveň mám svůj přirozený talent empatie a podporování druhých.

Neustále se učím, posouvám dál svoje hranice. Mám fungující vztah s mým mužem už 19 let, mám šikovnou dceru, prošla jsem si svojí osobnostní a pracovní změnou – to jsou pilíře, ze kterých ráda čerpám a které mi dávají vnitřní sílu podpořit další lidi na cestě jejich změnou.

Moje silné stránky jsou: sebevědomí, odvaha, empatie, trpělivost, vytrvalost a zodpovědnost.

Osobně nejraději s lidmi pracuji v následujících oblastech:

 • Oblast sebevědomí, sebelásky a sebedůvěry
 • Partnerské vztahy – jak vyřešit problém v manželství, jak si najít vhodného partnera
 • Pracovní oblast – jak najít své talentové vlohy, jak si najít dobrou práci, jak začít podnikat, jak najít naplnění v práci – syndrom vyhoření, peníze, úspěch

Osobní koučink je pro vás vhodný, když už máte současného stavu dost a jste rozhodnutí – chci svůj život změnit teď hned! Až to bude váš případ, kontaktujte mě. Ráda vám pomůžu.

Přeji vám krásný den!

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Zlepšete svůj život!

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Napsala jsem pro vás ebook Jak být v pohodě , který obsahuje 10 fungujících způsobů, jak získat vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní rozvoj, Tipy a doporučení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.