Jak přilákat více peněz díky Zákonu přitažlivosti

Dnes si dovolím citlivou otázku – Jak to máte s penězi? Máte jich dostatek, více nebo méně než potřebujete? Možná je vám nepříjemné na tuto otázku odpovědět…

Proč je téma peněz tak citlivé?

Peníze nám slouží k tomu, abychom mohli žít svobodný a radostný život.

Peníze a svoboda jsou v podstatě synonyma. Svoboda je naše lidská přirozenost, a peníze nám ji mohou znovu získat – proto je téma peněz jedním z nejdůležitějších témat v životě a je velmi citlivé.

Na téma peněz se s lidmi bavím docela často, proto vím, že docela každý by uvítal nějaké peníze navíc. Peníze nám umožňují zajistit dětem lepší vzdělání, koupit si kvalitní věci, cestovat a poznávat svět, umí nám zajistit lepší zdraví a důstojný život.

Peněz je na světě DOSTATEK. I když to na první pohled může vypadat, že jich je málo.

Možná se taky zaměřujete na to, co jste kde zaslechli, uviděli, někdo vám tvrdil, že je málo příležitostí, málo možností, málo prostředků, málo peněz…

V tomto článku se chci s vámi podívat na téma peněz z pohledu Zákona přitažlivosti.

Tento zákon říká, že dostáváte to, na co myslíte.

Jak tedy přilákat více peněz díky Zákonu přitažlivosti?

Stačí na peníze myslet? Ne, na peníze myslet nestačí. Na peníze myslí úplně každý člověk, ale ne každý je má v takovém množství, jaké si přeje.

Existují totiž 2 roviny, když myslíte na peníze:

  • buď máte pocit svobody, lehkosti, který vám spousta peněz může přinést
  • nebo máte pocit strachu, úzkosti, zlosti, když na peníze pomyslíte, protože si uvědomíte jejich nedostatek

Nejde tedy jen o to, že si jen pomyslíte a řeknete: Chci více peněz.

Jde o to, co v tu chvíli cítíte. Jaký máte z myšlenek na peníze pocit?

  • Když na peníze myslíte a váš pocit je lehkost, pohoda, jste ve stavu, kdy přitahujete více peněz.
  • Pokud cítíte strach, neklid, blokujete si přísun dalších peněz.

Jak si můžete vytvořit lepší pocit z peněz a přilákat jich více? Tady jsou 2 tipy:

1. Položte si otázku PROČ? Proč chcete více peněz?

V mysli si představte, co vše získáte, co budete moci začít dělat a nebo moci přestat dělat díky tomu, že budete mít více peněz.

Jaké to bude, až to vše získáte?

2. Dejte si do peněženky 1000 Kč a noste je pořád u sebe.

Záměrně si všímejte, kolik věcí si za ně můžete koupit, co vše můžete udělat…

Můžete je takto mentálně utratit vícekrát. Dá vám to pocit svobody. Dostanete se takto do pocitu, že si můžete dovolit mnoho věcí.

Tyto 2 tipy posunou váš bod přitažlivosti a naladí vás na jiný pocit, pocit dostatku a můžete pozorovat, jak vám začíná proudit více peněz. To je ZÁKON.

Vyzkoušejte, nic vás to nestojí a přinese vám to MNOHO.

Vaším úkolem je dostat se z pozice nedostatku do pozice hojnosti-dostatku.

Klíč k vašim penězům je vaše rovnováha vlastních myšlenek.

Zbavte se pocitů neschopnosti, nejistoty, žárlivosti, závisti, hněvu a nespravedlnosti.

Váš jediný úkol je CÍTIT SE DOBŘE a naladit se na DOSTATEK.

Všechny peníze, které chcete, jsou pro vás nachystané. Co musíte udělat, je dovolit jim, aby k vám mohli přijít. Dovolíte jim to, když se budete dobře cítit.

Peněz je dost tak jako vzduchu. Nadechujete a vydechujete více vzduchu. Když peníze přicházejí, nechte je pozvolna odcházet. Vždy jich budete mít dost stejně jako vzduchu.

Pamatujte si: Cítit se dobře je tajemství toho, jak i vy můžete mít tolik peněz, kolik si přejete. Když se budete cítit dobře, mít pocit úlevy, lehkosti, zamilovanosti do života, pocit naděje, potom jste ve fázi přitahování peněz.

Silný pozitivní pocit vždy předčí jakékoliv pozitivní činy nebo jednání.

To však neznamená, že není třeba něco pro získání peněz DĚLAT. Znamená to, že nemá cenu se dřít v práci, kterou nesnášíte a trápit se, i když vám snad přináší finanční jistotu.. Znamená to, že můžete pracovat s radostí, dělat to, co vás baví a vždy budete mít DOSTATEK.

Moje zkušenost:

Jak to mám já? Mám dostatek peněz nebo více na vše, co právě potřebuji. Vždy to tak bylo a vím, že to tak vždy bude. Peníze mi celý život vždy přijdou, když je právě potřebuji.

Naučila jsem se přijímat je z různých kanálů. Neexistuje jen jeden kanál příjmů.

Někdy si je sama vydělám různými činnostmi… někdy mi je někdo dá…naučila jsem se neupínat se na 1 kanál příjmu…ať už ke mně peníze přijdou odkudkoliv, vím, že si je zasloužím!

Peníze mě učí žít tady a teď. Právě teď mám dostatek peněz na vše, co právě potřebuji nebo více. Právě teď mi nic nechybí…

Odhodila jsem otázku: Jak můžu vydělat víc peněz?

A učím se pokládat si otázky: Jak mohu pomoct lidem? Jakou službu můžu poskytnout?

Jelikož ani já nežiju v prostředí vzduchoprázdna , moje myšlenky a tím pádem i pocity dostávají zabrat okolními negativními zprávami, lidmi, okolnostmi…

Používám efektivní metody, které mi  pomáhají získat DOBRÝ POCIT  a dostat se kdykoliv do pocitu přitahování peněz. Ráda je naučím i vás.

“ Pocit bohatství produkuje bohatství.“ – Joseph Murphy

S úctou,

Pavla

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli.

Pavla Heřmanovská se představuje:

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách. Pomocí trefných otázek lidem pomáhám získat sebedůvěru. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid. Napsala jsem pro vás ebook Jak být v pohodě , který obsahuje 10 fungujících způsobů, jak získat vnitřní klid. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a doporučení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.