Konzultace Objevte svůj talent

Víte, jaký je váš talent? Znáte své silné stránky?

Ve škole nás učili soustředit se na slabiny. A ty zlepšovat. Poté nám a všem kolem nás unikalo, že jsme v něčem dobří či skvělí! Každý člověk má své slabé stránky, ale důležité jsou ty silné! Ty mohou udělat pozitivní změnu ve vašem životě nebo v životě ostatních lidí.

A proto se zaměřujte se na to, co vám jde. Dělejte to, co vás baví a v čem jste dobří. Odlište své silné stránky od slabých.

Najděte svůj talent!  Není to jen formalita, je to základ  pro vaše SEBEVĚDOMÍ a pro vaše BOHATSTVÍ do budoucna.

Je v tom velký potenciál pro váš úspěch a jistotu do budoucna. Každý v sobě máme svoje silné stránky a talenty, stačí je jen objevit, využívat je a zlepšovat. Můžete být mnohem víc než jste.

Na pohovorech do zaměstnání se vás téměř vždy na vaše silné stránky pokaždé zeptají. Při začátku podnikání byste si měli sami sobě pravdivě odpovědět, jaké že talenty a silné stránky vlastníte. 

Když naleznete to, co vám jde nejlépe a čím můžete být nejužitečnější pro ostatní, váš život se zlepší a budete doopravdy žít.

Využijte moji konzultaci, která vám vaše TALENTY A SILNÉ STRÁNKY, které se ukrývají uvnitř vás, pomůže najít.

Co konzultace Objevte svůj talent obsahuje?

  • Nejprve ode mne dostanete PRACOVNÍ SEŠIT, který si vyplníte.
  • Poté se osobně setkáme ( přes Skype) a společně vaše odpovědi projdeme a odhalíme vaše silné stránky a talenty.
  • Získáte ode mne doporučení, jakým směrem je pro vás vhodné se v životě vydat.
  • Posílíte si své sebevědomí a vnitřní hlas.
  • Otevřete si své myšlení a zónu nekonečných možností.

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s průběhem konzultace 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 20 minut po jejím začátku, vaše peníze vám vrátím.

Konzultace je tedy pro Vás 100% bez rizika.

Objednejte si svou konzultaci zde:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Objednávám si

Opište bezpečnostní kód captcha

Detaily platby dostanete po odeslání objednávky. Děkuji.

Reference mých klientů:

“ Konzultace – Objevte svůj talent – mi byla přínosná hlavně v tom, že charakterové vlastnosti neboli talenty, které jsem dříve považovala za „běžné“, ničím nevybočující se naopak ukázaly jako moje přednosti, na kterých bych měla stavět hledání nového zaměstnání.

Zároveň jsem si uvědomila, že z tohoto pohledu jsou pro mne moje talenty důležité a měla bych je co nejvíc využít a dále je rozvíjet. Tak mohu být přínosná i pro ostatní. Bylo mi vysvětleno jak se lehce zbavit strachu z neúspěchu a celkový pohled na život jako takový.

Konzultace probíhala v klidné atmosféře, měla jsem z ní příjemný pocit a dokonce zvedla mé sebevědomí! Každé vyřčené slovo mělo svůj smysl a opodstatnění. Vřele všem doporučuji kdo se hledá nebo kdo potřebuje určit svůj směr! Hodně štěstí všem!“

Katka z Prahy