Můj příběh

pavla hermanovskaJmenuji se Pavla Heřmanovská.

Tomu, než  jsem se dostala k těmto svým webových stránkám, předcházela delší cesta. Začnu tím, že jsem vystudovala ekonomickou fakultu. Jelikož jsem  vždy měla v sobě touhu něco nového se dozvědět a dostávat se v životě dopředu, absolvovala jsem úspěšně také MBA studium.

Každé studium je vždy něčím přínosné a pro mě byl hlavní přínos v tom, že jsem pochopila klíčovou věc pro můj život:

Moje cesta skrz akademické vzdělávání nevede!

Říká se, že vše v životě přichází včas a na správném místě. Mně do života „včas“ vstoupila moje úžasná dcera Adélka a hned po ní i byznys osobního rozvoje, o kterém jsme se ve škole neučili.

Hned jsem cítila, že je to „ono“, to co jsem hledala a potřebovala!

Adélku i trvalý osobní rozvoj. Začala jsem se tedy soustředit na vzdělávání více praktické a zkvalitňující život. Nyní se systematicky učím od úspěšných lidí jako je Jack Canfield, Joe Vitale, Wayne Dyer, Earl Nightingale a mnohých dalších. A v neposlední řadě od své dcery Adélky.

Zkušenosti v pracovním světě jsem nasbírala rozličné. Jako student jsem vyzkoušela profesi prodavačky, hostesky, terénního marketingového pracovníka, pomocníka v kuchyni a v pekárně, také jsem strávila několik měsíců v Anglii a ve Francii, kde jsem hlídala děti a uklízela.

Poté přišla „skutečná práce“, zaměstnání, především ve výrobních zahraničních společnostech, na pozicích ve středním managementu. Kromě toho, že jsem si vylepšila svoje komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi, jsem se  tam naučila další cenné věci, které mě podnítily k tomu, že je potřeba něco změnit nejen v mém životě, ale i v životech dalších lidí. Vydržela jsem to docela dlouho, ale bylo to spíše přežívání.

A tak přišel den, kdy jsem si řekla “ A DOST!“

Rozhodla  jsem se začít tvořit svoji novou cestu a skutečně žít.

Již několikátým rokem se tedy nadšeně věnuji oblasti osobního rozvoje, která je mou srdeční záležitostí. Pracuji na tom, abych vše, co se naučím, integrovala do svého vlastního života a předala dále dalším lidem. Mým velkým cílem je pomoci co nejvíce lidem, aby žili lepší a šťastnější život, podle svých představ.

Baví mě pomáhat lidem, kteří mají chuť a odvahu zlepšit svůj život, najít své ztracené sebevědomí, získat vnitřní klid a vzít svůj život do svých rukou. Stejně tak mě baví lidi podporovat v tom, aby měli více sebedůvěry a více využívali svůj potenciál.

Všechno je možné!

Postupem času jsem zjistila, že mám přirozené schopnosti lidi inspirovat a koučovat je. Velmi mě okouzlila metoda The Work a využívám také techniky NLP. Ráda píšu články a chystám jiné materiály pro osobní rozvoj dalších lidí.

Další mou srdeční záležitostí jsou cizí jazyky. Miluji se je učit, miluji komunikovat s lidmi z jiných částí světa a zároveň miluji i ostatní lidi učit. Mám své soukromé klienty především na angličtinu.

Je to čím dál tím lepší!

To o čem jsem snila, skutečně prožívám. Mám úžasnou milující rodinu a práci, která mě baví a naplňuje. Raduji se ze svých pokroků i pokroků mých klientů.

Ve volném čase si užívám výlety do přírody, pěšky nebo na kole, objevování nových míst u nás i v zahraničí, knihy, ho’oponopono, …je toho hodně, zkrátka zajímá mě vše, co mi může obohatit a zlepšit život. Nade vše si užívám  čas strávený s manželem Lukášem a s dcerou Adélkou.

Díky Adélce jsem se začala zajímat o alternativní způsoby vzdělávání. U nás zvítězila  Montessori pedagogika, kterou se dále zabývám a Adélka ji od 3 let prakticky využívala ve školce a nyní ve škole.

Co pro vás mám:

Nachystala jsem pro vás několik online přednášek a ebook ZDARMA. Vyberte si níže:

Ať vám slouží!

Věřím, že můj web pro vás bude oázou klidu a míru uprostřed vašich rušných dní.

Těším se na vás!

Získejte 7-dílný emailový program ZDARMA. Registrujte se hned:

Oslovení (křestní jméno, 5.pád):
Váš email:
Telefon: