Osobní rozvoj

Mnoho lidí se mě ptá, co dělám a co mě tak moc baví.  A já odpovídám “ pracuji  v oblasti osobního rozvoje“. Osobní rozvoj mě tak naplňuje nadšením a je i jádrem mého podnikání. A jelikož zjišťuji, že ne všem je obsah pojmu osobní rozvoj známý, chci se s vámi podělit o to , jak to cítím já a proč mi tak zlepšuje život. Kdyby jste se mě na to zeptali před 6 lety, nevěděla bych také… V té době jsem patřila do skupiny lidí, kteří si neustále na něco stěžovali, podléhali negativnímu myšlení, někoho kritizovali a byla jsem hodně unavená z toho, že nejsem schopná žít svobodně a smysluplně.

Pokud máte jako já ještě donedávna zažité, že veškerý váš osobní růst  pokryje  studium na střední či vysoké škole a potom nějaká školení hrazená zaměstnavatelem, musím vás zklamat, takto si kvalitní a spokojený život nezajistíte. Ale mám pro vás dobrou zprávu, můžete se učit jinak! Existuje velké množství knih, audionahrávek, videí, seminářů, internetových portálů, blogů a lidí, kteří se vám mohou věnovat individuálně. Je tady průmysl osobního rozvoje. Pomůže vám dostat se  v životě dopředu.

Byznys osobního rozvoje byl v druhé polovině minulého století nastartován Earlem Nightingalem, jeho nahrávkou Nejneobyčejnější tajemství. Tato nahrávka a poselství v ní ukryté, byla natolik zásadní pro tisíce lidí, že dala základ nyní již obrovskému odvětví osobního rozvoje.

Tento obor pokrývá vše, co se běžně ve škole neučí. Najdete v něm praktické zkušenosti, rady, tipy, příběhy a postřehy úspěšných lidí o tom, že můžete  i vy být úspěšní a jak to udělat,  jak mít dobré vztahy s lidmi, jak se finančně zajistit, jak být dobrým rodičem, jak mít krásné manželství, jak správně myslet a jak žít svůj život naplno a s úsměvem na rtech. Naučí vás využívat ve vlastním životě nadčasové principy a univerzální zákony vedoucí k prosperitě, lásce, zdraví a štěstí. Podpoří vás v nalezení vašeho vnitřního potenciálu a jeho maximálnímu využití. Zvýší vaši sebedůvěru a odvahu vykonat, po čem vaše srdce touží. Přinese vám vnitřní sílu, klid v duši a vaše štěstí  navždy.

A ve škole se to neučí! Proto v něm shledávám velkou důležitost! Je tady tolik informací, které dokáží měnit životy lidí k lepšímu a ve škole se neučí?!Dokážete si představit, jak by se svět změnil k lepšímu, kdyby se tyto věci ve školách učili? Představte si, kolik by na světě bylo spokojených a vyrovnaných lidí!Proto cítím tu naléhavost a  moje životní poslání je, šířit tyto neuvěřitelné možnosti k co největšímu počtu  dalších  lidí! Každý může mít život, jaký chce. Stačí se jen učit jinak.

Pokud toužíte po kvalitním a šťastném životě, tak jako já, vítám vás na mém webu. Tento web není jen o osobním rozvoji, ale i o krásách a tajemstvích života. Budu se s vámi dělit o vše, co mně osobně můj život nabíjí energií a stále dál a dál rozvíjí. Život sám je nekonečný proces učení se a jistě vám může přinést obrovský osobní rozvoj, pokud jej chcete získat.

Přeji vám krásný a naplněný život!