Reference

Pavla Heřmanovská je člověk, který mě zas a znovu udivuje rychlostí, s jakou dokáže čerpat informace, vyhodnotit je a okamžitě aplikovat v praxi. Je velice příjemné s ní trávit čas a každá naše rozmluva mě obohatila. Jsem ráda, že nás osud svedl dohromady.

Eva Motýlová, podnikatelka, www.viafestiva.cz

 

 

Milá Pavlo,

jsi pro mě inspirací s jakou chutí a vervou jdeš do nových projektů. Oceňuji Tvou odhodlanost jít novým neprobádaným směrem, což pro někoho může být stopka, ale Ty se svou odhodlaností jistě pomůžeš ukázat směr i jiným lidem. Určitě máš vlastnosti leadra, ale i cit a emoce mámy a ženy, tudíž i schopnost poslouchat hlasu své intuice s tím, že už jsi i na vlastní kůži zažila kam to vede, když jdeme proti hlasu svého srdce…..

Proto přeji hodně inspirace, intuice a klientů, kteří díky Tvé radě a pomoci najdou svůj vlastní život

S pozdravem a přáním krásných dnů,

Marie Drkulová, učitelka hudby

 

Pavla je ten nejusměvavější člověk, kterého jsem kdy potkala. Už když ji vidíte, polovina problémů z vás opadne jako mávnutím proutku. Je
velice vnímavá a dokáže se vcítit do toho, co její klient právě
potřebuje. Její koučink a výběr té pravé metody je velmi intuitivní.
Dobrý kouč podle mého názoru poskytuje dostatek prostoru pro vlastní
uvědomění a na klienta netlačí. Takový je přesně koučink s Pavlou. Každý
kouč někdy potřebuje kouče! A tak jako kouč ráda doporučuji Pavlu!
Jakékoliv setkání s Pavlou je velmi příjemné a obohacující! Jsem ráda,
že se naše cesty střetly! Děkuji.

Lucie Nováková, kouč, www.coachingbylucie.com

 

Pavla Heřmanovská je pro mě velice inspirujicí osobnost, která opravdu žije to, o čem píše. Přes své bohaté znalosti a zkušenosti vyniká lidskostí a velkým pochopením. Umí pravdivě a upřímně vyhodnotit vaši situaci a následně láskyplně pomoci nalézt správnou cestu. Pavla navrací svým přístupem etiku a morálku do podnikaní i bežného života, vždy dodrží slovo a vede upřímnou komunikaci. Přeji všem, aby měli možnost poznat kvality této jedinečné ženy, která mě osobně obohatila pri každém setkání.

Petra Tučková, podnikatelka