Zajímá vás, jak ŽÍT  V POHODĚ BEZ zbytečného STRESU A STAROSTÍ?

Máte pocit, že nemůžete být V POHODĚ, KDYŽ váš ŽIVOT NENÍ DOKONALÝ? 

Chcete cítit RADOST a KLID NA DUŠI, i když procházíte PŘES TRABLE A PŘEKÁŽKY TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACE?

Vím, jak vám je. Moc dobře to znám. Osobně jsem prožila období plné frustrace, stresu a vnitřního trápení, které jsem si způsobovala tím, že jsem si nevážila sama sebe a dělala práci, která mě nenaplňovala.

Blížící se pondělky mi způsobovaly migrény a měla jsem chuť zvracet. Když jsem začala pracovat na volné noze nebylo to o moc lepší. Byla jsem totálně bez sebedůvěry a tloukla jsem hlavou proti zdi. Hádala jsem se s manželem, křičela na dceru a poté brečela v posteli...

Dlouho jsem hledala řešení, jak začít opravdu žít a být v pohodě. Dnes už ho mám!

Dnes už vím, že je možné být v pohodě a ve vnitřním klidu, aniž bych musela odjet do Tibetu nebo založit novou rodinu. Stačí přehodit výhybku v mé hlavě.

Můžete taky. Naučím vás to. Vše jsem pro vás sepsala do e-booku Jak být v pohodě.

Možná, že právě teď jste v situaci, kdy:

 • jste totálně vyčerpaní ze současné situace, stěžujete si a nadáváte
 • děláte si starosti, co vše se může stát a vaše mysl vymýšlí negativní scénáře budoucnosti
 • trápí vás strach z budoucnosti
 • podléháte stresu a nejistotě
 • vytáčí vás a rozčiluje vás vaše nejbližší rodina, přátelé a kolegové
 • kvůli svým starostem nejste schopní se uvolnit a užít si obyčejný den

Pokud se vidíte alespoň v jednom bodě, čtěte dál....

Moc dobře totiž vaši situaci znám!

Dnes si užívám svůj život v pohodě, s úsměvem a ve vnitřním klidu. Dělám práci, která mě baví, naplňuje a díky ní se cítím svobodně. Mám zdravou a šťastnou rodinu - hýčkám si můj krásný vztah s mým manželem a dcerou.

Ale vždycky to tak nebylo. Ještě před lety byste mě nepoznali. Byla jsem frustrovaná a neustále naštvaná. Trpěla jsem strachem, stěžovala jsem si a nadávala. Cítila jsem se beznadějně a jen jsem přežívala.

Pak jsem ale objevila jednoduché praktické postupy, jak se cítit lépe. Nejsou to žádná kouzla ani čáry. Absolvovala jsem kurzy NLP a The Work s certifikovanými lektory. Díky nim jsem si začala klást účinné otázky, které mi změnily životní postoj a začalo se mi více dařit po všech stránkách. Chci vás naučit, jak na to.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Téměř 10 let jsem pracovala v zahraničních společnostech na pozicích ve středním managementu, které odpovídaly mým titulům Ing. a MBA. Pocit nenaplnění a naprosté marnosti mě donutil, abych začala využívat své skutečné talenty a přirozené dary.

Nyní se již více než 6 let věnuji osobnímu koučinku. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli prožívat svůj život v radosti a s úsměvem.

Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak získat klidnou mysl a životní nadhled. Naučím i vás, že MŮŽETE žít ve vnitřním klidu, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete si klást účinné otázky.

Rozhodla jsem se s vámi sdílet své bohaté zkušenosti v e-booku Jak být v pohodě.

 

Co vám e-book přinese?

 • Zatočíte se STAROSTMI A STRACHEM a tím si začnete užívat svůj život s radostí.
 • Začnete využívat PROBLÉMY A STRES KE SVÉMU PROSPĚCHU a to vám zvýší vaši životní sebejistotu.
 • NAJDETE KLID V DUŠI a budete se cítit lépe.
 • Naučíte se pokládat si efektivní otázky a ZAČNETE do svého života PŘITAHOVAT čím dál tím VÍC POZITIVNÍCH UDÁLOSTÍ a situací.
 • Získáte konkrétní a praktické návody, jak ŽÍT S NADHLEDEM a pocitem uvolnění.
 • Získáte návod, jak zvládnout FINANČNÍ PROBLÉMY a vaše cesta k prosperitě bude volná.
" Tento e-book se ke mě dostal právě ve chvíli, kdy jsem procházela zásadní životní změnou a cítila jsem se bez energie, ve stresu, plná starostí a obav z toho, co mě čeká dál. E-book mi připomněl, že se mám těšit z přítomného okamžiku a neřešit stále minulost ani budoucnost. Minulost je totiž pryč a budoucnost můžu ovlivnit tím, co udělám právě teď. Pomohl mi na některé moje myšlenky podívat se z jiného úhlu pohledu, konkrétně velmi zajímavou metodou The Work. Musím přiznat, že tato metoda mě hodně zaujala. E-book mi zároveň ukázal, jakým způsobem svou současnou situaci využít ke svému prospěchu, jak pracovat se svými emocemi a strachem a jak znovu najít ztracenu energii. K e-booku je i pracovní sešit, ve kterém je prostor pro vlastní náhled a který vás zároveň pomocí konkrétních otázek nasměruje k řešení vaší situace, případně vám ukáže jiný úhel pohledu. Pro mě osobně byl e-book velkým přínosem."
Lucka Kašpárkoválucka@lucakasparkova.cz

Představte si ten úžasný život, ve kterém se cítíte silní, uvolnění, milovaní, šťastní, plní radosti, optimismu a naděje, protože cítíte uvnitř sebe KLID.

Díky tomu, že jste šťastní a plní pozitivních emocí, přitahujete další štěstí do svého života. Jste vždy ve správný čas na správném místě. Víte, že jste v bezpečí a že všechno ve vašem životě je v pořádku. Daří se vám vše, do čeho se pustíte – ať už je to práce, rodina, láska, osobní naplnění či peníze.

Problémy a obavy vítáte, protože s nimi umíte naložit pozitivně. Umíte kladně zpracovat své negativní myšlenky a zastavit neustálé brebentění ve své hlavě. Život si užíváte s nadhledem v radosti a hojnosti.

Kolik stojí tento e-book?

Tento e-book běžně stojí 699Kč.

Protože chci, abyste SOUČASNOU KORONA-KRIZI prožili V POHODĚ a S NADHLEDEM,

mám ho pro vás pouze do 31.3.2020, za 349Kč.

To, co učím své klienty osobně, jsem shrnula do tohoto e-booku.

Určitě moc dobře víte, že za 349 Kč vám žádný kouč několik osobních sezení neposkytne. Osobní koučink stojí více než tento e-book.

Za tuto cenu si můžete zajít ke kadeřnici nebo s partnerem do restaurace na večeři. Tyto investice vám přinesou krátkodobý pocit spokojenosti.

Znalost jednoduchých kroků, jak získat vnitřní klid, vám zvýší pocit sebedůvěry a životní sebejistoty navždy.

Navíc vám přidám ještě tyto SKVĚLÉ DÁRKY:

Pracovní sešit k e-booku Jak být v pohodě ( hodnota 150Kč)

V pracovním sešitě máte prostor pro vlastní náhled a reakce ke každému z 10 způsobů, jak získat vnitřní klid. Navíc si v něm můžete vypracovat všechny otázky a praktická cvičení a tím přejít od teorie k praxi. Vytiskněte si jej a vzhůru do akce!

Bonus v hodnotě 150Kč získáváte ZDARMA.

Emailový koučink Objevte klíč ke štěstí ( hodnota 699Kč)

Připravila jsem pro vás 30 denní emailový koučink Objevte klíč ke štěstí.
Tento emailový  koučink vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 10 osvědčených kroků, které vám pomohou žít šťastně a mít klid na duši.

Díky e-koučinku získáte pocit vnitřního klidu, změníte své přemýšlení
budete připraveni na výzvy.

Každý 3. den ode mně dostanete email, ve kterém bude 1 lekce koučinku na dané téma. V každé lekci bude úkol, který Vám pomůže  dané téma lekce aktivovat do života.

Bonus v hodnotě 699Kč získáváte ZDARMA i s pracovním sešitem.

Tato skvělá nabídka, kdy je E-BOOK s E-KOUČINKEM ZA POLOVINU, je PLATNÁ POUZE DO 31.3.2020.

Využijte ji!

Možná, že vás teď napadá...

Tyto informace najdu i jinde.

ANO, NAJDETE. Ale jen v tomto e-booku je najdete na jednom místě.

Investovala jsem desítky tisíc korun a tisíce hodin studiem i praktickým použitím všech nabitých informací, abych já sama mohla prožívat život v pohodě a ve vnitřním klidu.

Vy ušetříte peníze a čas vyhledáváním informací v knihách, navštěvováním seminářů a experimentováním.

Najdete snadné řešení – praktické tipy, postupy, cvičení a techniky, jak účinně pracovat se svou myslí a emocemi a tím žít navždy ve vnitřním klidu.

Vše jsem udělala za vás.

Budu po přečtení tohoto e-booku úplně v pohodě?

To vám zaručit nedokážu. Věřím, že po přečtení e-booku získáte spoustu zajímavých podnětů ke zlepšení vašeho života.

Pokud si budete pravidelně odpovídat na otázky z e-booku a  praktikovat doporučená cvičení a metody, potom je jisté, že své vnitřní pohodě budete každým dnem blíž a blíž. K tomu jsem pro vás připravila pracovní sešit.

Pokud si e-book jen pasivně projdete, pečlivě ho nepročtete a prakticky nic neuděláte, potom se zřejmě ve vašem životě nic moc nezmění. Dobrá zpráva ale je, že se k němu můžete kdykoliv vrátit a pracovat s ním v pohodlí vašeho domova, když právě máte čas.

 

Nabízím vám 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám i u tohoto e-booku 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s e-bookem 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 30 dní po jeho zakoupení, vaše peníze vám vrátím.

Tato skvělá nabídka, kdy je E-BOOK S E-KOUČINKEM ZA POLOVINU, trvá do 31.3.2020 23:59 a nebude se opakovat. Využijte ji!

Stále si ještě říkáte, co zakoupením e-booku získáte?

OSVĚDČENÉ POSTUPY A METODY PRO OVLÁDNUTÍ VAŠÍ MYSLI, které učím při koučinku moje klienty a používám je také já osobně.

PRAKTICKÉ NÁVODY, TIPY A TRIKY PRO VÁŠ VYROVNANÝ ŽIVOT, které můžete následovat i při vašem vytíženém životním stylu.

80 STRAN e-booku, ve kterém sdílím MOJE ZKUŠENOSTI S MOJÍ ŽIVOTNÍ PROMĚNOU.

PRACOVNÍ SEŠIT A EMAILOVÝ KOUČINK, který vás podpoří v tom, aby jste byli v pohodě.

Co o e-booku říkají ostatní?

“ Pravdou je, že dnešní zrychlená doba způsobuje to, že se radost a smích postupně vytrácí z našich životů. Neumíme se propojit se svým tělem a duší, užívat si maličkostí a mnozí z nás se postupně zastavují a zjišťují, že nejsou se sebou spokojení, že něco v jejich životech není tak, jak by si představovali. Pavlin e-book mi ukázal, kde začít, jak sama sebe ukotvit a najít tu správnou pohodu. Díky této e-knize jsem narazila na nečekanou příležitost, jak změnit jednolivé části svého života. Naprosto souzním s myšlenkou, kterou jsem cítila z celého e-booku a to tou, že když je človek v pohodě, tak se pak jde životem tak nějak lehčeji…“
Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz
“ Myslím si, že „Být v pohodě“ by chtěl asi každý z nás. Mne k přečtení tohoto e-booku, kromě přání získat v životě trochu nadhledu a vnitřního klidu, vedla hlavně zvědavost. Co nového se k tomuto tématu dozvím? Co nového mi přinese? Moje prvotní nedůvěra byla záhy ta tam:). E-book zdaleka nenabízí jen suchý výčet faktů a návodů. Autorka jednotlivé kapitoly doplnila svými osobními postřehy a zkušenostmi a také řadou praktických úkolů. E-book bych doporučila všem, kteří se řítí životem rychlosti závodního koně. Zastavte se, začtěte se do textu, ze kterého načerpáte nové pohledy na staré pravdy, mnohé si uvědomíte a prožijete své AHA momenty.“
Kristýna Neubergováwww.kristynaneubergova.cz
" V tomto ebooku najdete nejen velké množství informací, které vám pomohou porozumět sobě sama, ale také spoustu praktických rad a cvičení, jak zvládat stres a nástrahy každodenního života. Dostanete pracovní sešit, který vám umožní vše nacvičit a trénovat. Moje nejoblíbenější část je jak zatočit se strachem a jak umět ovládnout své emoce a dosáhnout trvale vnitřního klidu. Je jen na nás, jestli chceme sami se sebou něco dělat a ve svých životech změnit věci k lepšímu. Toto bude váš dobrý pomocník a motivátor."
MUDR. Sylvia Ghattasováwww.doktorkafit.cz
" Snad každý z nás chce být šťastný a žít v pohodě. Často ale ve svém jednání děláme relativně drobné chyby, které nám v tom brání. Pavla nám předává ve svém e-booku praktické rady, jak se některých těchto chyb vyvarovat a zároveň sdílí své vlastní postřehy a zkušenosti, které jí osobně pomohli změnit přístup k životu. Pavly e-book je návodem a inspirací. Pokud chcete opravdu změnit svůj náhled na život, e-book Jak být v pohodě vám bude skvělým průvodcem. Konkrétní otázky a cvičení vás přimějí k zamyšlení a k hledání vlastních odpovědí, které vám pomohou ujasnit si své myšlenky a názory. Možná budete překvapeni, co vše můžete dokázat."
Iveta Mutloválektorka terapeutické jógy, www.jogovetahaky.cz, www.jogaplus.cz
" Autorka vás v e-booku seznámí s tím, jak nabýt rovnováhy. Jde do hloubky a nemusíte se bát, že se bude jednat o pouhé povrchní poučky. Líbí se mi, že vychází ze svých zkušeností a bere v úvahu i v obdobných publikacích přehlížené téma a to je téma peněz. Lidé nemohou být vnitřně v pohodě, pokud žijí v jejich nedostatku. Seznámí vás, z čeho pramení chudoba, negativní emoce a jak je obrátit, aby na vás nepůsobily destruktivně, ale naopak vám byly nápomocné. Doporučuji přečíst každému, protože  vlastním myšlenkám jen tak někdo neuteče. :)“
Katkapodnikatelka