Chcete udělat ráznou změnu v životě, ale bojíte se?

Chcete překonat svá omezující myšlenková přesvědčení a problémy?

 

Hledáte empatického průvodce vaší osobní změnou?

I já jsem byla před lety v situaci, kdy jsem si byla jistá tím, že chci svůj život změnit, ale nenašla jsem k tomu sama sílu.

Nebyla jsem sama schopná vidět moji situaci s nadhledem a odblokovat si svoje strachy a negativní myšlenkové vzorce.

Vše se změnilo poté, co jsem začala využívat osobní koučink.

Díky hodinám konstruktivních rozhovorů s mými průvodci mé osobní změny – s mými osobními kouči jsem pocítila úlevu a našla své vlastní odpovědi.

Díky osobnímu koučinku jsem se mohla konečně vydat na svou vlastní cestu bez strachu a omezení.

Dnes odvážně kráčím svou vlastní cestou, důvěřuji svým vlastním pocitům a užívám si spolupráci s Vesmírem.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách a položit trefné otázky, které vedou každého ke své vnitřní odpovědi.

Pomáhám lidem získat sebedůvěru dotazováním na jejich myšlenky. Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení a tím najít vnitřní klid.

Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli vzít svůj osud do svých rukou. Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak efektivně využívat svou mysl a přitáhnout zázraky do jejich života.

Naučím i vás, že MŮŽETE tvořit život, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete využívat tvořivou sílu své mysli.

Co je koučink?

Koučink vychází z přesvědčení, že každý člověk je nejlepším odborníkem na svůj vlastní život. Věří, že většinu odpovědí na své otázky a většinu řešení svých problémů, si neseme každý sám v sobě. Jen se k nim někdy neumíme dostat. A právě k tomu vám může být dobrý kouč.

Více než co jiného je koučink inspiracepodpora na cestě osobního zdokonalování a změny směřující k větší osobní radosti, spokojenosti i lepší prosperitě.

Co ode mně jako od kouče můžete očekávat?

 • Nejsem "ta chytřejší" a neporadím vám, jak vyřešit vaše problémy. Naopak, jsem průvodce a partner, který pro vás vytvoří prostor k tomu, abyste našli svá vlastní řešení, nikoli rady aplikované zvenčí.
 • Poskytnu vám upřímnou a otevřenou zpětnou vazbu.
 • Nenechám vás jen tak teoretizovat, ale povedu vás k akčním krokům a ke skutečné změně ve vašem životě.
 • Posílím vaši důvěru v sebe sama i v okolní svět.
 • Posílím vaše uvědomění, tj. vaši schopnost vidět svět takový, jaký skutečně je, nahlédnout realitu z různých úhlů pohledu a rozšířit tak vaši možnosti adekvátně reagovat.
 • Posílím vaši odpovědnost vůči svému vlastnímu životu.

Díky osobnímu koučinku :

 • si utřídíte své myšlenky
 • odhalíte stávající bariery
 • podíváte se na problém do hloubky
 • získáte energii
 • zvýšíte si sebejistotu
 • najdete vnitřní motivaci

Všechny odpovědi na jakékoliv situace máte v sobě. Díky koučinku najdete svoji cestu.

Pavla je ten nejusměvavější člověk, kterého jsem kdy potkala. Už když ji vidíte, polovina problémů z vás opadne jako mávnutím proutku. Je velice vnímavá a dokáže se vcítit do toho, co její klient právě potřebuje. Její koučink a výběr té pravé metody je velmi intuitivní. Dobrý kouč podle mého názoru poskytuje dostatek prostoru pro vlastní uvědomění a na klienta netlačí. Takový je přesně koučink s Pavlou. Každý kouč někdy potřebuje kouče! A tak jako kouč ráda doporučuji Pavlu! Jakékoliv setkání s Pavlou je velmi příjemné a obohacující! Jsem ráda, že se naše cesty střetly! Děkuji.

Lucie Carthykouč, www.coachingbylucie.com

Jak koučink probíhá?

Jedno koučovací  setkání trvá 60 minut, vhodný interval mezi schůzkami je 1-2 týdny. Počet schůzek se odvíjí od řešeného tématu - pro dosažení běžného pokroku stačí 3-5 koučovacích setkání, pro trvalejší a hlubší změnu 10 a více setkání.

Osobně

Pokud jste z Olomouce či okolí, můžeme se potkat osobně. Naplánujeme setkání, jak se vám to bude hodit.

V prostředí, které si vyberete. V kavárně, u vás v kanceláři, ....

Na Skype

Jste od Olomouce daleko? Spojení on-line je výborný nástroj pro překonávání vzdáleností. Uvidíme se, uslyšíme se, probereme vše tak, jako bychom se setkali osobně. Je to pohodlné, můžeme se potkat kdykoliv a kdekoliv.

Na telefonu

Chcete si promluvit bez vázání se na wi-fi signál? Zavoláme si v dohodnutou dobu a probereme vše tak, jako bychom spolu mluvili osobně. Můžete využít své volné chvíle, pohybovat se prakticky kdekoliv, řešit jakékoliv životní situace. Tato technika se velmi přizpůsobuje dnešnímu trendu doby, je rychlá a účinná.

Jaká je cena osobního koučinku?

Cena za 1 koučovací setkání: 1500 Kč/60 minut

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s průběhem koučinku 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 20 minut po začátku koučinku, vaše peníze vám vrátím.

Koučink je tedy pro Vás 100% bez rizika.

Reference mých klientů:

" Děkuji moc Pavle za naší roční spolupráci. Díky ní jsem během roku udělala obrovské pokroky a uvědomila si, kterým směrem se mám v životě dál ubírat, jaký je můj životní cíl a co mě naplňuje nesmírnou radostí a vděčností. Spolupráce s Pavlou je naprosto úžasná, každé sezení jsme odkrývaly postupně další bloky na kterých jsem potřebovala zapracovat a pokaždé jsem se o sobě dozvěděla mnoho nového. I díky ní se mi podařilo změnit myšlení v relativně krátké době a nyní mi do života přicházejí mnohé zázraky. Sezení s ní mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a najít své skutečné životní poslání."

Diana Šulcováhodinářka

" Setkávám se s Pavlou témeř rok a velmi mi to změnilo život. Pracujeme spolu hlavně pomocí metody The Work, která je úžasná. Setkáváme se vždy jednou za 14 dní nebo 3 týdny a vždy se moc těším na setkání a na to, co se o sobě dozvím zajímavého. Pavla mi klade ty správné otázky a já se snažím na ně pravdivě odpovídat a zjišťuji, že odpovědi mám v sobě a že za pomocí Pavly je nacházím a objevuji. Za tento rok koučinku jsem na sobě udělala hodně práce a některé věci jsem změnila, jak v přemýšlení, tak v mluvení. Koučink s Pavlou je pro mě nedílnou součástí mého života. Děkuji Pavli :-)."

Jiřina Tomaštíkovápojišťovací poradkyně

" Díky koučinku jsem si uvědomila, že chtít být šťastná a veselá je v pořádku - a má to tak být! Pro mě je nejvíc přínosné to, že jsem s Vámi mohla probrat svoje trápení a vždycky jsme přišly na něco pozitivního a pro mě dobrého. Taky mám pocit, jako bych se po hodinách s Vámi  pozitivně programovala. Mě hodně pomáhá Váš věcný a rozumný přístup k věcem, které pro mě byly velice těžké. Pro mě velká úleva! A spokojená jsem celkově s Vaším přístupem, ten mi moc vyhovuje."

Dagmarobchodnice

" Začátkem tohoto roku jsem prožila nepříjemnou událost ve svém životě. Zároveň jsem cítila, že mně tato událost má něco říci, něco mně naučit. Na internetu jsem objevila články Pavly Heřmanovské a velmi mne oslovily. Přesně tyto informace o myšlenkách, jak převzít odpovědnost za svůj život, o zákonu přitažlivosti a jiné,  jsem potřebovala slyšet, abych pochopila, co se děje.       Pak jsem zavolala Pavle a domluvila si s ní osobní koučink. Během našich rozhovorů moje strachy a obavy z budoucnosti postupně mizely a uklidňovala jsem se. Pavla je velmi vnímavá a vždy jsme našly na každém setkání tu událost, která byla v tu dobu nejpalčivější a vyžadovala jiný náhled na situaci, než jsem já viděla. Teď pracujeme na sebelásce a na tom, kam směřuje můj další život. A to je velice zajímavé. Pomocí otázek, které Pavla pokládá, nalézám sebe sama a vážím si sebe. Pavlo, děkuji."

Dášafinanční manažerka