Chcete, aby se vaše přání už konečně splnilo?

Znáte teorii Zákona přitažlivosti ale ve vašem případě je někde zádrhel?

 

Chcete se cítit líp a přílákat do života to, po čem toužíte?

 

Možná si stěžujete, že k vám pořád nepřichází to, po čem toužíte...Možná jste četli knihu Tajemství a mnohokrát viděli i stejnojmenný film…Víte, že ať už chcete přitáhnout ideálního partnera, práci nebo více peněz, Zákon přitažlivosti vám umožní vše získat.

Ale ve vašem případě to pořád nějak nefunguje. Máte svoje přání a myslíte na ně každý den…ale stále jste ho ještě nepřilákali do svého života....

Právě pro vás jsem připravila koučinkový program Jak přitáhnout vaše přání, který vám pomůže začít využívat tvořivou sílu své mysli a tvořit ve vašem životě zázraky.

Dneska žiju úžasný život. To, o čem jsem snila, skutečně prožívám. Můj život si tvořím sama a rozhoduji o něm sama. Cítím se šťastně a prožívám život v hojnosti.

Vždycky to tak ale nebylo.

Ještě před pár lety jsem byla frustrovaná z toho, že mě má práce v zaměstnání nenaplňuje a neuměla jsem si vychutnávat každodenní radosti. Poté jsem byla rozčarovaná z toho, že nevím, jak si přitáhnout více prosperity do mého podnikání.

Ale pak jsem zjistila, že pokud chci  vzít život do svých rukou a provést změny ve svém životě, je jednodušší, když mě v ní podporuje osobní kouč.

Díky hodinám konstruktivních rozhovorů s mými průvodci mé osobní změny – s mými osobními kouči jsem pocítila úlevu. Naučila jsem se čistit moje omezující negativní přesvědčení, našla jsem zdroj mého klidu na duši a tím přitahuji malé i větší zázraky do mého života.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Téměř 10 let jsem pracovala v zahraničních společnostech na pozicích ve středním managementu, které odpovídaly mým titulům Ing. a MBA. Pocit nenaplnění a naprosté marnosti mě donutil, abych začala využívat své skutečné talenty a přirozené dary.

Nyní se již více než 7 let věnuji osobnímu koučinku.

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách a položit trefné otázky, které vedou každého ke své vnitřní odpovědi.

Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli vzít svůj osud do svých rukou. Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak efektivně využívat svou mysl a přitahovat zázraky do jejich života.

 

Co je obsahem koučinkového programu?

V programu prohloubíme vaše znalosti ve 3 oblastech:

 • Jak využívat svou mysl a očistit své omezující přesvědčení
 • Jak získat sebedůvěru a mít klid na duši
 • Jak spolupracovat s Vesmírem

Co vše získáte v koučinkovém programu?

 • 3x60 minut osobního koučinku
 • naučíte se efektivní techniky, jak pracovat se svou myslí a spolupracovat s Vesmírem
 • získáte znalosti o tom, jak přitahovat dobré věci a posilníte se nadčasovými principy, které vám navždy zlepší život
 • aktivujete svoji vnitřní sílu a odvahu k vytvoření života, který si opravdu přejete žít
 • můj individuální a citlivý přístup k vaší jedinečnosti

Koučinkový program probíhá přes Skype, Streamyard nebo telefon.

Je to pohodlné, můžete v pohodlí domova pracovat na svém seberozvoji. Můžete jít se mnou krok za krokem za vaším trvalým osobním růstem.

Pomůžu vám jít do AKCE, budu vám k dispozici na emailu, kde můžeme společně komunikovat.

Teď je čas začít něco dělat. Jedině akce vytvoří rozdíl.

V programu naleznete SÍLU, ENERGII k vašim osobním změnám.

Zažijete skutečný posun a úlevu než když pouze pasivně odsedíte webinář či online kurz.

Aktivní zapojení, nalezení vnitřních odpovědí, jejich sdílení, procítění vašich uvědomění a moje podpora je to, co u vás učiní rozdíl.

Technické požadavky: průměrné internetové připojení nebo telefon.

" Náš koučink je pro mě velmi důležité zastavení, záchytný bod, maják, způsob sebereflexe, obrovský zdroj inspirace a pravidelného směřování k pozitivním myšlenkám a důvěře v sebe sama a Vesmír. Jste mi důležitou průvodkyní v práci na sobě, na mé cestě seberozvoje, můj učitel, linka S.O.S.:), udržujete mě na pozitivní vlně. Když jsem na dně, dostanu pravidelnou dávku pozitivní energie, takže jsem pak jako v pozitivním rauši a na pozitivní vlně se houpu velmi intenzivně ještě pár dní. Naše rozhovory mi velmi pomáhají ve zvyšování mého sebevědomí, sebedůvěry, ujišťuji se o svých kvalitách. Jsem velmi spokojená s Vaším lidským, empatickým, a autentickým přístupem, při němž se cítím uvolněně a sama sebou, a proto se pokaždé na naše setkání velmi těším."
Jana Münsterovásoukromá učitelka a lektorka
" Připadá mi, že setkání s Vámi mi změnily život ! Zaznělo tolik myšlenek, které jsem slyšel/četl už milionkrát, ale v tu chvíli prostě byly jiné:) Máte úžasný dar povzbudit druhé a nasměrovat je, navést nás na cestu k sobě. A za to všechno Vám strašně moc děkuju !! Najednou ráno vidím v zrcadle někoho jiného, koho mám rád. Přestal jsem na sebe tlačit a raději tak nějak přirozeně žiju. Cítím se vnitřně nesmírně klidně, jako když ze mě spadl 100tunový kámen. Zbavil jsem se v hlavě tolika různých pochyb a přijatých vzorců. Připadá mi, jako když jsem se probral z divnýho snu.Prostě se dějou změny a je mi z toho všeho moc dobře a moc moc Vám za pomoc děkuju ! Jste pro mě dar, který jsem si přitáhl do života !"
SašaIT expert

Představte si svůj život, ve kterém:

 • máte ten úžasný pocit z toho, že žijete podle svých představ.
 • si věříte, že získáte vše, po čem toužíte
 • máte skvělé a naplněné vztahy s ostatními
 • radujete se že života
 • využíváte naplno svůj potenciál a žijete v hojnosti
 • užíváte si životní sebejistotu a klid na duši

Jaký máte pocit z takového života?

Jaké by to bylo žít takový život?

Jaká je cena koučinkového programu - je zvýhodněná?

Uvědomuji si, že znalost principů Zákona přitažlivosti je klíčem k vašemu lepšímu životu. Abyste získali náskok před ostatními, připravila jsem proto pro vás speciální akci:

Můžete se mnou pracovat během 3 týdnů osobně a nemusíte si platit třítýdenní individuální koučink.

Běžná cena třítýdenního koučinku je 4.800 Kč ( 1.600Kč/ 60 minut).

V rámci tohoto programu je cena zvýhodněna na 3.900 Kč (což je 1.300 Kč/ 60 minut).

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s průběhem koučinku 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 20 minut po začátku 1.koučinkového setkání, vaše peníze vám vrátím.

Koučinkový program je tedy pro Vás 100% bez rizika.

POZOR! Tato nabídka platí už jen

Reference mých klientů:

Spolupráce s Pavlou mi pomohla si propojit věci z oblasti psychiky, zdraví, motivace, strachu.....a ujasnit si jak fungují. Konkrétně mi přinesla pár nových návyků, které jsem dlouho odkládal, i když bych jich rád uskutečňoval ještě více. A konkrétně mi pomohla v tom, jak nakládat s negativními myšlenkami a jak využít mé přednosti a vlohy v můj prospěch. Představivost, citlivost, kteativitu,.... Velmi si cením lidského přístupu, neměl jsem pocit, že jsem pouze klient, který si zaplatil hodiny koučingu. Ale viděl jsem ve Vás člověka, který mi chce skutečně pomoci. To je pro mě velmi důležité. Cením si toho, že to nebylo pouze klasické koučovací vedení při hledání otázek a odpovědí, ale dostával jsem od Vás konkrétní rady, postřehy a zpětnou vazbu s dávkou empatie. Děkuji Vám za vše."
MartinProgramátor
" Jsem velice ráda za naší spolupráci. Bylo to úžasné v mnoha směrech. Uvědomila jsem si, že v každém negativním je něco pozitivního, že strach je pouze myšlenka a láskou a poděkováním ji člověk může úplně odstranit - to pro mne bylo velikým objevem. Díky Vám a Vaši úžasné práci zvládám své životní kroky řekla bych s lehkostí, takže Vám velice děkuji za úžasné vedení a skvělé poznání zákona přitažlivosti. Velice Vám děkuji a mohu Vás vřele doporučit všem, kdo hledá sám sebe. Paní Pavla je úžasná osoba, milá a velice přátelská. Těším se na naši další spolupráci někdy v budoucnu."
PavlínaReferentka
" V našem koučinkovém programu jsem si uvědomila, že jsem na prvním místě já a to si musím stále uvědomovat. Program mi byl přínosný v tom, že jsem si uvědomila, že musím být k sobě upřímná - bez toho to nejde. Všechno je v hlavě - je to o tom dobře si to tam nastavit  a  jak praví písnička "JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ" A hlavně k tomu, aby člověk něco dokázal nestačí odhodlání, ale člověk musí být disciplinovaný a na nic se nevymlouvat. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná, osobní - šitá klientovi na míru." 
HankaŽivnostnice
" Díky programu jsem si uvědomil  asi hlavně to, že má smysl bojovat a znovu začít pracovat na jediné hodnotě, kterou mi nikdo nikdy nevezme a to jsem já sám. Jak mi spolupráce s Vámi konkrétně pomohla a s čím konkrétně jsem byl spokojený? Ve vyslechnutí, povzbuzení a nasměrování kam dál. Dověděl jsem se něco o sobě, jaký jsem, moje klady a zápory a jak s tím pracovat. Co je strach a jak ho zpracovávat. Komunikace s lidmi a okolím. Z praktického hlediska určitě velice pohodlný a na čas úsporný přístup po Skype. Kurz naplnil moje očekávání. Ještě jednou děkuji mooooc."
RadimIT specialista
" Keď mám opísať ako mi spolupráca s Vami pomohla, tak jednoznačne mi zmenila myslenie . Snažím sa venovať iba myšlienkam v ktorých vidím význam. Negatívnymi sa nezaoberám a ak prídu, tak vytváram opak. Stále je na čom pracovať . A naďalej sa učím vytvárať si realitu podľa svojich predstáv. Je to jednoduchšie so systémom ktorým ste ma to naučila. Ďakujem."   
MarekDopravce
" Pochopila jsem, že jestli chci něco změnit, musím začít u sebe. Naučila jsem se techniky, které nastartovaly změny a pomáhají mi na cestě ke spokojenému životu. Pavla je mistr v pozitivním přístupu a pokaždé mě obrovsky namotivovala. Ukázala mi, jak se jinak dívat na to, co se mi v životě děje a jak jinak o tom přemýšlet. Díky Pavle se mění můj život. Obrovské díky a mějte se krásně."  
JanaSkladnice
" Dobrý den, Pavlo, díky Vašemu koučinku jsem si uvědomila, že vlastně teoreticky znám mnoho věcí, které mi mají pomoci k mému vysněnému životu, a je jen třeba, abych tyto věci začala konečně uplatňovat také v reálném životě. Váš přístup mě dokázal zbavit pochybností a spokojená jsem byla hlavně s metodou The Work. Takže omezím studium a posílím reálnou práci na svých projektech. Děkuji Vám."                            
RenataUčitelka na střední škole
" Díky paní Heřmanovské jsem si uvědomila to, že zda se chci změnit a být v životě šťastná, musím změnit své myšlení. Ukázala mi směr, kterým se mám vydat a teď je to pouze na mě abych se po té cestě dala. Na druhou stranu ale také vím, že se mohu na paní Heřmanovskou kdykoliv obrátit. " 
MíšaFloristka

POZOR! Jednejte rychle! Tato nabídka navždy zmizí za