Mám zájem o koučink

Zanechte mi prosím své kontaktní údaje a domluvíme se na úvodní konzultaci.

Do zprávy napište: MÁM ZÁJEM O KOUČINK.

Následně Vás kontaktuji a probereme možnosti naší 1:1 koučinkové spolupráce.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co na spolupráci se mnou říkají moji klienti?

" Náš koučink je pro mě velmi důležité zastavení, záchytný bod, maják, způsob sebereflexe, obrovský zdroj inspirace a pravidelného směřování k pozitivním myšlenkám a důvěře v sebe sama a Vesmír. Jste mi důležitou průvodkyní v práci na sobě, na mé cestě seberozvoje, můj učitel, linka S.O.S.:), udržujete mě na pozitivní vlně. Když jsem na dně, dostanu pravidelnou dávku pozitivní energie, takže jsem pak jako v pozitivním rauši a na pozitivní vlně se houpu velmi intenzivně ještě pár dní. Naše rozhovory mi velmi pomáhají ve zvyšování mého sebevědomí, sebedůvěry, ujišťuji se o svých kvalitách. Jsem velmi spokojená s Vaším lidským, empatickým, a autentickým přístupem, při němž se cítím uvolněně a sama sebou, a proto se pokaždé na naše setkání velmi těším."
Jana Münsterovásoukromá učitelka a lektorka
" Připadá mi, že setkání s Vámi mi změnily život ! Zaznělo tolik myšlenek, které jsem slyšel/četl už milionkrát, ale v tu chvíli prostě byly jiné:) Máte úžasný dar povzbudit druhé a nasměrovat je, navést nás na cestu k sobě. A za to všechno Vám strašně moc děkuju !! Najednou ráno vidím v zrcadle někoho jiného, koho mám rád. Přestal jsem na sebe tlačit a raději tak nějak přirozeně žiju. Cítím se vnitřně nesmírně klidně, jako když ze mě spadl 100tunový kámen. Zbavil jsem se v hlavě tolika různých pochyb a přijatých vzorců. Připadá mi, jako když jsem se probral z divnýho snu.Prostě se dějou změny a je mi z toho všeho moc dobře a moc moc Vám za pomoc děkuju ! Jste pro mě dar, který jsem si přitáhl do života !"
SašaIT expert
" Děkuji Vám za pro mne velký posun a povzbuzení sebedůvěry. Jste úžasná🍀"
Marcela
" Díky Vám a Vaši úžasné práci zvládám své životní kroky řekla bych s lehkostí, takže Vám velice děkuji za úžasné vedení a skvělé poznání zákona přitažlivosti. Velice Vám děkuji a mohu Vás vřele doporučit všem, kdo hledá sám sebe. Paní Pavla je úžasná osoba, milá a velice přátelská. Těším se na naši další spolupráci někdy v budoucnu.
Pavlína