Mějte odvahu vystoupit z davu, aneb 7x proč píšu blog

Když jsem před 7 lety začala psát svůj blog, respektive články na můj web, bylo to něco, co mi navždy změnilo život. To, co teď vypadá jako samozřejmost, byla nereálná věc.

Ve škole mě totiž psaní slohových prací a různých seminárních prací fakt nebavilo, děsilo a otravovalo. Takže se psaním čehokoliv jsem ve svém životě vůbec dál nepočítala.

Ale měla jsem a mám sen…

Můj sen je být přínosem pro ostatní lidi a pro svět jako takový. Chtěla jsem nejen pracovat a vydělávat peníze, ale také po sobě zanechat pozitivní odkaz. Chtěla jsem být svým vlastním pánem a žít svůj život svobodně.

Rozhodla jsem se, že chci být profesionál v oblasti osobního rozvoje. Chtěla jsem pomáhat lidem využít jejich potenciál a žít v pohodě. Chtěla jsem lidi inspirovat a učit myslet pozitivně.

Super idea a dobře zněla. Nadchla jsem se a rozhodla, že ji uskutečním.

Ale jak? Jak to mám udělat? To jsem netušila…

Jednoho dne jsem potkala člověka, kterému jsem tuto svoji touhu prozradila…Vzal mě za slovo a řekl: „ Můžete na můj web psát články o osobním rozvoji. Napište článek.“ Co mě napadlo – Napsat článek? Pane Bože, já a psát? Já neumím psát!Ujistil mě, že když něco napíšu, tak to půjde…

Tak jo, fakt to šlo…článek za článkem…první článek byl strašný, ale postupně to bylo lepší a lepší…Potom mi ten člověk řekl, ať si zřídím svůj vlastní blog…a zase můj šotek v hlavě se ozval-Co? Vlastní blog? Pane Bože…Nicméně jsem si ho zřídila a teď na něj už sedmý rok píšu…

V poslední době potkávám spoustu lidí, kteří by chtěli pracovně začít dělat věci, které je baví. Tito lidé vědí, že by bylo fajn začít psát blog. Jsou však vystrašení, váhají a nemůžou se rozpohybovat.

Pokud jste na tom taky tak, sepsala jsem pro vás, jak vnímám já po letech psaní blogu. Věřím, že vás to může inspirovat a motivovat.

Proč je důležité psát blog? Tady je 7x moje proč:

Trénuji své sebevědomí

Blog byla věc, která byla pro mě úplně nová a měla jsem z ní strach.
Nicméně tím, že jsem tuhle neznámou věc zkusila, jsem si začala zlepšovat své sebevědomí.

Začala jsem důvěřovat sama sobě, že zvládnu neznámé věci. Otevřela jsem se novým přístupům k životu.
Každý nový článek je tréninkem pro posílení mého sebevědomí.

Poznala jsem KDO JSEM

Když jsem na web sepsala můj příběh, uvědomila jsem si své silné stránky a slabiny. Přiznala jsem si své chyby a ocenila své plusy- přestala jsem sama sobě lhát a jsem silnější!

Můj život začal být zábava

Když jsem se pustila do tvoření mého blogu, cítila jsem, že mám zase radost ze života. Tvoření nového článku, ebooku nebo jiného produktu mi vždy přináší radost.

Probouzí ve mně zvědavost, hravost, pokud jedna věc nefunguje, zkouším jinou nebo jiný způsob dělání věcí …můj život je zábava a hra…

Pomáhám ostatním

Můžu sdílet vše, co jsem se naučila a co se mnou rezonuje. Sdílím to, co mi funguje v životě a předávám naději. Tím zlepšuji sebe. A přispívám svou kapkou ke zlepšení světa.

Nikdy nevím, komu alespoň 1 věta může pomoct. A mně přinést radost.

Pochopila jsem jak funguje Vesmír

Primárně není psaní na blog placené. Je to něco navíc. Především na začátku je to hodně nepohodlné.

Ale vesmírné zákony fungují nepřetržitě i v rámci psaní na blog.
I zde platí: Co dáte – to dostanete.

Nebloguji abych zbohatla nebo ovládla internet.
Bloguji, abych obohatila svět a on pak obohacuje mě!

Moje vizitka a věrný pomocník

Můj blog je můj pomocník. Díky němu přitahuji lidi, kteří se mnou rezonují. Přitahuji své fanoušky a klienty.
To je opravdu blahobyt – pracuji s lidmi, kteří mají rádi mě a které mám ráda já.

V reálném světě mají lidé sklony hodnotit ostatní podle vzhledu, podle povrchu. Ve virtuálním světě můžete ukázat své nitro – kdo doopravdy jste. A nemusíte se snažit někoho přesvědčovat a složitě něco vysvětlovat.

Zaujmete spoustu lidí, které byste normálně nepotkali. A ti, kterým nesedíte, vás ignorují.

Trénuji svoji odvahu

I mě na začátku trápily myšlenky: „Co si o mě budou lidi myslet?
„ Lidi si budou si myslet, že jsem divná!“ Možná vás to taky trápí.

Podívejte se na to však svýma očima. Co si myslíte vy, když koukáte na blog někoho jiného, kdo s vámi rezonuje? Je blbej, blázen nebo není normální? Většinou si myslíme – „Ten má ale odvahu a píli, že tohle vytváří! To bych chtěl taky!“

Odvaha neznamená, že se nebojíte. Všichni se bojíme.
I ti, kteří riskují a jsou vidět a také ti, kteří se schovávají. Takže pojďme se bát a dělat důležité věci.

Moje zkušenost:

Nejde se zavděčit všem! Pokud se o to snažíte a je to váš hlavní životní cíl – stejně nakonec zjistíte, že vás všichni lidi rádi nemají a hlavně že vy takto nemáte rádi sami sebe a nevíte, kdo doopravdy jste.

Proto následujte své pocity a své srdce.

Otevřete se světu a mějte odvahu vystoupit z davu. Uvidíte, že tato odvaha vám přinese život, ve kterém si budete vážit sami sebe a s tím přijdou i peníze. Blog je váš přítel.

Tento měsíc slavím 7.narozeniny mého webu a blogu.

Moc si vážím vaší přízně a proto mám pro vás při této příležitosti DÁREK.

Všechny moje produkty a služby si můžete objednat do 31.5.2019 se slevou 300Kč. Stačí když zadáte do objednávkového formuláře slevový kód 92050 a bude vám odečtena sleva 300 Kč z celkové ceny mého produktu nebo služby.

Vyberte si z nejoblíbenějších produktů a služeb mých klientů>>>

S úctou,

Pavla

Pomáhám lidem zatočit se strachem a získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak pozitivně pracovat s negativními myšlenkami a emocemi. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří chtějí žít v radosti a s nadhledem. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Jak být v pohodě >> Pomůžu vám vzít život do svých rukou v emailovém koučinku SEBE-RESTART >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.