Objednávka emailového koučinku Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto emailový koučink Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti v celkové hodnotě 799 Kč.
 • 2
  ANO
  Vím, že 1.díl emailového koučinku obdržím na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • 3
  ANO
  Vím, že k emailovému koučinku získám eBook Jak být v pohodě.
 • 4
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není emailový koučink pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • 5
  ANO
  Vím, že v tomto emailovém koučinku dostanu informace o tom, jak si zlepšit život díky Zákonu přitažlivosti. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z emailového koučinku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.
 • 6
  Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Naučte se jednoduché kroky a žijte podle svých představ.

" Děkuji Vám za vaše rady a tipy, které zasadím do svého života. Hodnocení je jednoduché, super, děkuji."  

Milanobchodní manažer

"Díky Pavle a jejímu koučinku jsem si uvědomil, že Všechno, co se mi v životě za 40 let stalo a nestalo ,i to, kde teď jsem, je jen a moje zásluha a vina. A jen na mně záleží, kterým směrem se budu od této chvíle ubírat a kde budu chtít být. Stačí "jen" myslet pozitivně, hledat všude a ve všem to dobré, usmívat se na lidi kolem sebe a život bude úplně jiný. Kde už jsem mohl být, kdybych o Pavle věděl před deseti lety. Ale nikdy není pozdě. Děkujuuu."

Zdeněk Šulcobchodní zástupce

Potřebujete pomoc?

Napište mi na phermanovska@gmail.com.

Jsem tady pro vás, ráda vám pomůžu.