Objednávka individuálního koučinku

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto individuální koučink v celkové hodnotě 1500 Kč. Zadám do objednávky slevový kód 92050 a bude mi odečtena sleva 300 Kč.
 • 2
  ANO
  Vím, že koučinkové setkání v délce 60 minut se uskuteční v domluvený čas po zaplacení objednávky.
 • 3
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že individuální koučink není pro mě, a oznámím-li to do 20 minut po začátku koučinku, moje peníze dostanu zpět.
 • 4
  ANO
  Vím, že v individuálním koučinku dostanu praktické tipy, jak pracovat se svou myslí a emocemi. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi tipy a techniky z individuálního koučinku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.

Zlepšete svůj život díky koučinku

Zahoďte svá omezující myšlenková přesvědčení a začněte žít v radosti a s nadhledem:))

Pavla je ten nejusměvavější člověk, kterého jsem kdy potkala. Už když ji vidíte, polovina problémů z vás opadne jako mávnutím proutku. Je velice vnímavá a dokáže se vcítit do toho, co její klient právě potřebuje. Její koučink a výběr té pravé metody je velmi intuitivní. Dobrý kouč podle mého názoru poskytuje dostatek prostoru pro vlastní uvědomění a na klienta netlačí. Takový je přesně koučink s Pavlou. Každý kouč někdy potřebuje kouče! A tak jako kouč ráda doporučuji Pavlu! Jakékoliv setkání s Pavlou je velmi příjemné a obohacující! Jsem ráda, že se naše cesty střetly! Děkuji.

Lucie Carthywww.coachingbylucie

" Přeji krásnou neděli Pavlo,  děkuji moc za Vaše vedení, mám opravdovou radost, mám pocit, že jsem našla cestu k Vesmírné energii a objevují se malé zázraky:) Mějte hezký zbytek víkendu a těším se na zítra."

Dianacestovatelka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na phermanovska@gmail.com.

Jsem tady pro vás, ráda vám pomůžu.