Objednávka emailového koučinku

OBJEVTE KLÍČ KE ŠTĚSTÍ

 

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto emailový koučink Objevte klíč ke štěstí v celkové hodnotě 745 Kč/ 32 EUR.
 • 2
  ANO
  Vím, že 1.díl emailového koučinku a bonus se speciální lekcí včetně NLP techniky obdržím na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky. Vím, že jako speciální bonus získám strategickou konzultaci na 30 minut. Vím, že po skončení emailovému koučinku získám jako 3.bonus pracovní sešit.
 • 3
  ANO
  Vím, že v tomto emailovém koučinku dostanu informace o tom, jak si zlepšit život díky osvědčeným postupům. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z emailového koučinku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.

Následujte jednoduché a osvědčené postupy a žijte bez stresu a starostí.

" Tento e-mailový koučink je skvělým nakopávačem pro každého, kdo potřebuje obrátit své myšlení z NE na ANO. V kombinaci s Pavlinou e-mailovou podporou je tím pomyslným otevřením dveří k vlastnímu štěstí. Donutí vás položit si ty správné a opravdu důležité otázky. A jakmile najdete své odpovědi, štěstí už nebude nic bránit."
Lucie Klabanová mentorka a autorka projektu make-it-easy.cz
" Z e-koučinku Klíč ke štěstí jsem naprosto nadšená, díky za něj Pavlo! Každičký e-mail jsem nedočkavě vyhlížela a prozářil můj den. Myslím si, že tento koučink jde k jádru a změní vaše myšlení od základu, takže vaše otázka - "jak můžu být šťastný" se změní na - "proč jsem nezačal být šťastný dřív". Jako psychiatrička v něm navíc vidím obrovský přínos pro lidi s úzkostmi a depresemi, kdyby každý takový začal prvně pracovat sám na sobě dle koučinku, nemusely by být u nás plné čekárny. :)"
Michaela Cázerová lékařka a lektorka baby masáže a handlingu, www.michaelacazerova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na pavla@pavlahermanovska.cz.

Jsem tady pro vás, ráda vám pomůžu.