Objednávka koučinkového programu

Odvaha se změnit - Vezměte život do svých rukou

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto koučinkový program v celkové hodnotě 4400 Kč.
 • 2
  ANO
  Vím, že 1.koučinkové setkání v délce 60 minut se uskuteční v domluvený čas po zaplacení objednávky. Další koučinková setkání proběhnou následně po vzájemné domluvě.
 • 3
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že koučinkový program není pro mě, a oznámím-li to do 20 minut po začátku 1.koučinkového setkání, moje peníze dostanu zpět.
 • 4
  ANO
  Vím, že v koučinkovém programu dostanu praktické tipy, jak pracovat se svou myslí a emocemi. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi tipy a techniky z koučinkového programu k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.

Vezměte život do svých rukou a změňte svůj život jednou provždy.

Velmi si cením lidského přístupu, neměl jsem pocit, že jsem pouze klient, který si zaplatil hodiny koučinku. Ale viděl jsem ve Vás člověka, který mi chce skutečně pomoci. To je pro mě velmi důležité. Cením si toho, že to nebylo pouze klasické koučovací vedení při hledání otázek a odpovědí, ale dostával jsem od Vás konkrétní rady, postřehy a zpětnou vazbu s dávkou empatie. Děkuji Vám za vše.     
MartinProgramátor
Jsem velice ráda za naší spolupráci. Bylo to úžasné v mnoha směrech. Uvědomila jsem si, že v každém negativním je něco pozitivního, že strach je pouze myšlenka a láskou a poděkováním ji člověk může úplně odstranit - to pro mne bylo velikým objevem. Díky Vám a Vaši úžasné práci zvládám své životní kroky řekla bych s lehkostí, takže Vám velice děkuji za úžasné vedení a skvělé poznání zákona přitažlivosti. Velice Vám děkuji a mohu Vás vřele doporučit všem, kdo hledá sám sebe. Paní Pavla je úžasná osoba, milá a velice přátelská. Těším se na naši další spolupráci někdy v budoucnu.
PavlínaReferentka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na phermanovska@gmail.com.

Jsem tady pro vás, ráda vám pomůžu.