Chcete už konečně TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT podle sebe, ale chybí vám ODVAHA?

Toužíte ve svém životě provést zásadní změnu?

 

Chcete žít, nejen přežívat?

 

Možná už vás taky napadla otázka: Jak chci žít za 5 let?

Možná máte chuť žít lepší život a spoustu věcí ve svém životě změnit.

Změna je součástí života, ale je potřeba k ní mít odvahu a ochotu udělat potřebné kroky. Rozdíl mezi tím, kde jste a tím, kde chcete být, vznikne díky změnám, které skutečně v životě uděláte.

Připravila jsem pro vás koučinkový program Odvaha se změnit – Vezměte svůj život do svých rukou, který vám s vaší změnou pomůže.

I já jsem byla před lety v situaci, kdy jsem si byla jistá tím, že chci svůj život změnit, ale nenašla jsem k tomu sama sílu.

Měla jsem ze změny strach, ačkoliv jsem po ní uvnitř sebe toužila. Doufala jsem, že se něco změní. Ale potom jsem pochopila, že změnit můžu pouze to, do čeho se aktivně pustím.

Zjistila jsem, že pokud chci  vzít život do svých rukou a provést změny ve svém životě, je jednodušší, když mě v ní podporuje osobní kouč.

Díky hodinám konstruktivních rozhovorů s mými průvodci mé osobní změny – s mými osobními kouči jsem pocítila úlevu a našla své vlastní odpovědi.

Dnes odvážně kráčím svou vlastní cestou, prošla jsem svou osobní i pracovní proměnou a svůj život mám ve svých rukou.

 

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Téměř 10 let jsem pracovala v zahraničních společnostech na pozicích ve středním managementu, které odpovídaly mým titulům Ing. a MBA. Pocit nenaplnění a naprosté marnosti mě donutil, abych začala využívat své skutečné talenty a přirozené dary.

Nyní se již více než 7 let věnuji osobnímu koučinku.

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách a položit trefné otázky, které vedou každého ke své vnitřní odpovědi.

Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli vzít svůj osud do svých rukou. Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak efektivně využívat svou mysl a přitáhnout zázraky do jejich života.

 

Co je obsahem koučinkového programu?

V programu prohloubíme vaše znalosti ve 4 oblastech:

 • Jak převzít 100% zodpovědnost za svůj život
 • Jak získat odvahu a sebedůvěru
 • Jak najít své silné stránky, talenty a poslání
 • Jak zlepšit své finance/vztahy a řešit problémy

Co vše získáte v koučinkovém programu?

 • 4x60 minut osobního koučinku
 • naučíte se efektivní techniky, jak získat vnitřní klid a sebedůvěru
 • získáte základní znalosti o praktickém mentálním tréninku pro každý den
 • aktivujete svoji vnitřní sílu a odvahu k vytvoření života, který si opravdu přejete žít
 • můj individuální a citlivý přístup k vaší jedinečnosti

Koučinkový program probíhá přes Skype.

Je to pohodlné, můžete v pohodlí domova pracovat na svém seberozvoji. Můžete jít se mnou krok za krokem za vaším trvalým osobním růstem.

Pomůžu vám jít do AKCE, budu vám k dispozici na emailu, kde můžeme společně komunikovat.

Teď je čas začít něco dělat. Jedině akce vytvoří rozdíl.

V programu naleznete SÍLU, ENERGII k vašim osobním změnám.

Zažijete skutečný posun než když pouze pasivně odsedíte webinář či videokurz. Aktivní zapojení, sdílení a podpora je to, co u vás učiní rozdíl.

Technické požadavky: průměrné internetové připojení, účet na Skype.

" Náš koučink je pro mě velmi důležité zastavení, záchytný bod, maják, způsob sebereflexe, obrovský zdroj inspirace a pravidelného směřování k pozitivním myšlenkám a důvěře v sebe sama a Vesmír. Jste mi důležitou průvodkyní v práci na sobě, na mé cestě seberozvoje, můj učitel, linka S.O.S.:), udržujete mě na pozitivní vlně. Když jsem na dně, dostanu pravidelnou dávku pozitivní energie, takže jsem pak jako v pozitivním rauši a na pozitivní vlně se houpu velmi intenzivně ještě pár dní. Naše rozhovory mi velmi pomáhají ve zvyšování mého sebevědomí, sebedůvěry, ujišťuji se o svých kvalitách. Jsem velmi spokojená s Vaším lidským, empatickým, a autentickým přístupem, při němž se cítím uvolněně a sama sebou, a proto se pokaždé na naše setkání velmi těším."
Jana Münsterovásoukromá učitelka a lektorka
" Připadá mi, že setkání s Vámi mi změnily život ! Zaznělo tolik myšlenek, které jsem slyšel/četl už milionkrát, ale v tu chvíli prostě byly jiné:) Máte úžasný dar povzbudit druhé a nasměrovat je, navést nás na cestu k sobě. A za to všechno Vám strašně moc děkuju !! Najednou ráno vidím v zrcadle někoho jiného, koho mám rád. Přestal jsem na sebe tlačit a raději tak nějak přirozeně žiju. Cítím se vnitřně nesmírně klidně, jako když ze mě spadl 100tunový kámen. Zbavil jsem se v hlavě tolika různých pochyb a přijatých vzorců. Připadá mi, jako když jsem se probral z divnýho snu.Prostě se dějou změny a je mi z toho všeho moc dobře a moc moc Vám za pomoc děkuju ! Jste pro mě dar, který jsem si přitáhl do života !"
SašaIT expert

Pokud chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte udělat něco, co jste nikdy neudělali – VEZMĚTE ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU a změňte vše, po čem toužíte.

Představte si svůj život, ve kterém:

 • máte odvahu dělat to, co vás baví a živíte se tím
 • umíte si říci o více peněz a také jich více vyděláváte
 • máte hezké vztahy s okolím a navazujete dlouhodobá přátelství
 • radujete se že života
 • využíváte naplno svůj potenciál
 • umíte řešit problémy

Jaký máte pocit z takového života?

Jaké by to bylo žít takový život?

Jaká je cena koučinkového programu - je zvýhodněná?

Uvědomuji si, že změna je klíčem k vašemu lepšímu životu. Abyste získali náskok před ostatními, připravila jsem proto pro vás speciální akci:

Můžete se mnou pracovat 4 týdnů osobně a nemusíte si platit čtyřtýdenní individuální koučink.

Běžná cena čtyřtýdenního koučinku je 6000 Kč ( 1500Kč/ 60 minut).

V rámci tohoto programu je cena zvýhodněna na 4.400 Kč ( což je  1.100Kč/ 60 minut).


 

 

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s průběhem koučinku 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 20 minut po začátku 1.koučinkového setkání, vaše peníze vám vrátím.

Koučinkový program je tedy pro Vás 100% bez rizika.

Tato nabídka platí ještě

Reference mých klientů:

Díky programu jsem si uvědomil, že je vše pouze v mých rukou a na mém rozhodnutí. Nemohu čekat na správný čas, správné místo a správného člověka, díky kterému se změním. Také jsem si uvědomil, že vše potřebné má člověk přirozeně v sobě, není potřeba se spoléhat jen na další moudra z knih, stačí poslouchat a řídit se tím správným hlasem uvnitř sebe. Program mi byl přínosný hlavně v uvědomění si a doplnění toho co je pro mě důležité a nalezení cesty. Kde mám začít, u jakých konkrétních krůčků a jakým směrem se vydat. Spolupráce mi pomohla si propojit věci z oblasti psychiky, zdraví, motivace, strachu.....a ujasnit si jak fungují. Konkrétně mi přinesla pár nových návyků, které jsem dlouho odkládal i když bych jich rád uskutečňoval ještě více. A konkrétně mi pomohla v tom, jak nakládat s negativními myšlenkami a jak využít mé přednosti a vlohy v můj prospěch. Představivost, citlivost, kteativitu,.... Velmi si cením lidského přístupu, neměl jsem pocit, že jsem pouze klient, který si zaplatil hodiny koučingu. Ale viděl jsem ve Vás člověka, který mi chce skutečně pomoci. To je pro mě velmi důležité. Cením si toho, že to nebylo pouze klasické koučovací vedení při hledání otázek a odpovědí, ale dostával jsem od Vás konkrétní rady, postřehy a zpětnou vazbu s dávkou empatie. Děkuji Vám za vše."
MartinProgramátor
" Jsem velice ráda za naší spolupráci. Bylo to úžasné v mnoha směrech. Uvědomila jsem si, že v každém negativním je něco pozitivního, že strach je pouze myšlenka a láskou a poděkováním ji člověk může úplně odstranit - to pro mne bylo velikým objevem. Díky Vám a Vaši úžasné práci zvládám své životní kroky řekla bych s lehkostí, takže Vám velice děkuji za úžasné vedení a skvělé poznání zákona přitažlivosti. Velice Vám děkuji a mohu Vás vřele doporučit všem, kdo hledá sám sebe. Paní Pavla je úžasná osoba, milá a velice přátelská. Těším se na naši další spolupráci někdy v budoucnu."
PavlínaReferentka
" V našem koučinkovém programu jsem si uvědomila, že jsem na prvním místě já a to si musím stále uvědomovat. Program mi byl přínosný v tom, že jsem si uvědomila, že musím být k sobě upřímná - bez toho to nejde. Všechno je v hlavě - je to o tom dobře si to tam nastavit  a  jak praví písnička "JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ" A hlavně k tomu, aby člověk něco dokázal nestačí odhodlání, ale člověk musí být disciplinovaný a na nic se nevymlouvat. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná, osobní - šitá klientovi na míru." 
HankaŽivnostnice
" Ve složité životní situaci, kdy jsem skutečně nevěděl co si počít, jste mi dala možnost odrazového můstku a ukázala, že přes ty oči je třeba se začít dívat, ušima naslouchat a hlavou rozmýšlet a jednat podle svého. A to co bude výsledkem je jenom na mně! Díky programu jsem si uvědomil  asi hlavně to, že má smysl bojovat a znovu začít pracovat na jediné hodnotě, kterou mi nikdo nikdy nevezme a to jsem já sám. Jak mi spolupráce s Vámi konkrétně pomohla a s čím konkrétně jsem byl spokojený? Ve vyslechnutí, povzbuzení a nasměrování kam dál. Dověděl jsem se něco o sobě, jaký jsem, moje klady a zápory a jak s tím pracovat. Co je strach a jak ho zpracovávat. Komunikace s lidmi a okolím. Z praktického hlediska určitě velice pohodlný a na čas úsporný přístup po Skype. Kurz naplnil moje očekávání. Ještě jednou děkuji mooooc."
RadimIT specialista
" Keď mám opísať ako mi spolupráca s Vami pomohla, tak jednoznačne mi zmenila myslenie . Snažím sa venovať iba myšlienkam v ktorých vidím význam. Negatívnymi sa nezaoberám a ak prídu, tak vytváram opak. Stále je na čom pracovať . A naďalej sa učím vytvárať si realitu podľa svojich predstáv. Je to jednoduchšie so systémom ktorým ste ma to naučila. Ďakujem."   
MarekDopravce
" Pochopila jsem, že jestli chci něco změnit, musím začít u sebe. Naučila jsem se techniky, které nastartovaly změny a pomáhají mi na cestě ke spokojenému životu. Pavla je mistr v pozitivním přístupu a pokaždé mě obrovsky namotivovala. Ukázala mi, jak se jinak dívat na to, co se mi v životě děje a jak jinak o tom přemýšlet. Díky Pavle se mění můj život. Obrovské díky a mějte se krásně."  
JanaSkladnice
" Dobrý den, Pavlo, díky Vašemu koučinku jsem si uvědomila, že vlastně teoreticky znám mnoho věcí, které mi mají pomoci k mému vysněnému životu, a je jen třeba, abych tyto věci začala konečně uplatňovat také v reálném životě. Váš přístup mě dokázal zbavit pochybností a spokojená jsem byla hlavně s metodou The Work. Takže omezím studium a posílím reálnou práci na svých projektech. Děkuji Vám."                            
RenataUčitelka na střední škole
" Díky paní Heřmanovské jsem si uvědomila to, že zda se chci změnit a být v životě šťastná, musím změnit své myšlení. Ukázala mi směr, kterým se mám vydat a teď je to pouze na mě abych se po té cestě dala. Na druhou stranu ale také vím, že se mohu na paní Heřmanovskou kdykoliv obrátit. " 
MíšaFloristka