3měsíční transformační cesta

Odvaha žít podle sebe

Vytvořte si vysněnou realitu pod mým osobním vedením bez zbytečných pokusů a omylů

  • Toužíte se odlepit z místa a vzít svůj život do svých rukou?
  • Jste už zahlcení všechnou tou teorií a chcete už konečně aktivně rozpohybovat skutečnou změnu svého života?
  • Chcete získat exkluzivní podporu a empatického průvodce na cestu k vašim snům?

Možná už vás taky napadla otázka: Jak chci žít za 5 let?

I když si žijete docela fajn život, kdy se vám spousta věcí daří a na první pohled jste úspěšní, tak uvnitř vás jste nespokojení a užíráte se tím, že nevíte, jak dál.

Možná máte chuť žít lepší život a začít tvořit svou novou realitu.

Možná vám někdy vrtá hlavou myšlenka typu: A tohle je všechno? Pokud vám někdy také přišla na mysl, tak jako mě kdysi, tak vás můžu ubezpečit, že to všechno není.
Čeká na vás mnohem víc. Čeká na vás celý svět nekonečných možností a klíč k němu máte na dosah.

Připravila jsem pro vás: 3měsíční VIP transformační program Odvaha žít podle sebe.

Tento program vám pomůže objevit vlastní sílu a najít nová řešení, která vás podpoří v tvoření života podle svých představ.

Co vám 3měsíční VIP program přinese?

  • Naučíte se efektivní postupy, jak aktivovat svoji vnitřní sílu k vytvoření života, který si opravdu přejete žít.
  • Naladíte se na vyšší vibrace, získáte odvahu a rozjedete se pro vás správným směrem.
  • Naučíte se naslouchat svému srdci a napojíte se na své vnitřní vedení.
  • Získáte můj individuální a citlivý přístup k vaší jedinečnosti.

Program je individuální - šitý na míru, proto se na tématech jednotlivých setkání domluvíme podle vašich aktuálních potřeb.

Tato 3měsíční individuální spolupráce je aktuálně pouze pro 2 z vás, kteří to myslíte s tvořením své vysněné reality vážně a chcete se skutečně posunout z místa kde jste, tam kde chcete být.

Využijte vstupní konzultaci se mnou zdarma, kde se podíváme do hloubky na vaši situaci a objevíme cestu, jak ji společně vyřešit.

Jednoduše vyplňte krátký dotazník a následně vás kontaktuji a probereme možnosti naší osobní transformační spolupráce.

" Leden byl nejlepší měsíc v mém obchodě, jaký jsem kdy měla! Měla jsem nejvyšší měsíční tržby v historii mého obchodu. Prodávala jsem v zimě plavky, jako bych prodávala rohlíky:) Spolupráce s Vámi mi přinesla velké zklidnění, odbourala mi mé věčné strachy. I když mně občas nějaká ta úzkost přepadne, daleko lépe a dříve se s tím vyrovnám. Udělala jsem dobře, že jsem se k Vám do VIP spolupráce přihlásila– bylo to to nejlepší – nejmoudřejší rozhodnutí, které jsem v roce 2022 udělala."
Iva
" Ve svém podnikání se posouvám, spolupráce s Vámi mi moc pomáhá a jsem moc vděčná za to, že vás znám. Povedl se mi první prodej mého aktivačního obrazu a mé služby. Doporučila bych spolupráci s vámi každému, kdo tápe, neví jak uchopit svůj život a přeje si něco ve svém životě změnit, splnit si své sny a přání. Mě osobně posouváte každým dnem, překonávám strachy, překračuji komfortní zónu, začínám točit krátká videa, více si věřím. Dodáváte mi odvahu. Děkuji, děkuji, děkuji."
Jana
" Spolupráce s Vámi mi přináší ten můj dlouho hledaný " obláček" sebeúcty, sebelásky a ocenění, že má osobnost je takto jak jsem v pořádku, už vím, že temperament a upřímnost patří k mé osobnosti. Navíc přišlo povýšení v práci. Vůbec jsem s tím nepočítala. Jsem vděčná, že jsem se k vám do VIP programu přihlásila. Cítím se skvěle. Cítím lehkost, dobrý pocit ze sebe. Spolupráci doporučuji každému kdo chce svůj život žít a nejen čekat copak na něj ještě zbyde."
Olga
" Na začátku naší spolupráce jsem se cítila bez energie, smutná, vyčerpaná, tápala jsem a bloudila sama v sobě. Nevěděla jsem co a jak dál. Nedařila se mi najít cesta z toho začarovaného kruhu. Spolupráce mi přinesla zklidnění, radost a uvolnění. Teď už prožívám dny beze strachu a úzkosti. Dny, kdy se cítím NÁDHERNĚ. Každému, kdo má nějaký problém, bych Vás doporučila. Aby vyzkoušel ten pocit úlevy a vyrovnanosti po konzultaci s Vámi. Pocit, že na to není sám a že mu někdo rozumí. Jste empatická a sama víte, že při konzultaci mého problému jsme se mockrát i zasmály. Vždy jste mi dobře poradila a nasměrovala na správnou cestu."
Hanka
" Velmi si cením lidského přístupu, neměl jsem pocit, že jsem pouze klient, který si zaplatil hodiny koučinku. Ale viděl jsem ve vás člověka, který mi chce skutečně pomoci. To je pro mě velmi důležité. Cením si toho, že to nebylo pouze klasické koučovací vedení při hledání otázek a odpovědí, ale dostával jsem od vás konkrétní rady, postřehy a zpětnou vazbu s dávkou empatie. Děkuji vám za vše."
Martin
" Díky transformační spolupráci s Pavlou jsem udělala obrovské pokroky a uvědomila si, kterým směrem se mám v životě dál ubírat. Spolupráce s Pavlou je naprosto úžasná, každé sezení jsme odkrývaly postupně další bloky na kterých jsem potřebovala zapracovat a pokaždé jsem se o sobě dozvěděla mnoho nového. Podařilo se mi změnit myšlení v relativně krátké době a nyní mi do života přicházejí mnohé zázraky. Spolupráci s Pavlou mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a najít své skutečné životní poslání."
Diana

Tohle všechno můžete zažít taky. Právě teď si můžete začít tvořit svoji vysněnou realitu a posunout se na novou úroveň.

Pavla Heřmanovská

Kouč a mentor pro váš lepší život a podnikání. Online podnikatelka a autorka projektu Tvořím svůj osud. Díky své empatii a schopnosti vnímat skryté souvislosti už pomohla stovkám klientů najít jejich ztracené sebevědomí, vnitřní klid a převzít život do svých rukou.

" Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života."