Chcete si do života přitáhnout více radosti, lásky a prosperity?

Ale nevíte, jak prakticky na to?

Možná si stěžujete, že k vám pořád nepřichází to, po čem toužíte...Možná jste četli knihu Tajemství a mnohokrát viděli i stejnojmenný film…Víte, že ať už chcete přitáhnout ideální bydlení, partnera, práci nebo více peněz, Zákon přitažlivosti vám umožní vše získat.

Ale ve vašem případě to pořád nějak nefunguje. Máte svoje přání a myslíte na ně každý den…ale stále jste ho ještě nepřilákali do svého života....

Vrtá vám hlavou, proč vám Zákon přitažlivosti nefunguje?
Moc dobře vám rozumím.

Mě osobně Zákon přitažlivosti teď už funguje velmi dobře, ovšem trvalo mi hodně dlouho než jsem přišla na to, jaké tajemství se za ním skrývá. Dnes už vím, jak na něj a chci se s vámi podělit o své zkušenosti.

Možná, že právě teď jste v situaci, kdy:

 • máte své sny a přání, ale nedaří se vám je v životě zhmotnit
 • znáte teorii Zákona přitažlivosti, ale nevíte jak na praktické kroky
 • ve vytváření života podle vašich představ vás brzdí vaše negativní přesvědčení
 • nevěříte, že by Zákon přitažlivosti mohl fungovat i vám
 • podléháte negativním situacím a divné době a nemůžete se hnout z místa

Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ANO, jste tady správně.

Provedu vás  tajemstvím Zákona přitažlivosti.

Naučím vás, jak využívat tvořivou sílu své mysli a začít žít život, jaký chcete.

" Děkuji za Vaše úžasné poznatky, rady a návody na spokojený život. Dlouho předtím, než jsem Vás poznala, jsem se snažila o to, abych se netrápila věcmi, okolnostmi a vlastnostmi lidí, které nemůžu sama ovlivnit. Bylo to těžké. Ale díky Vám se mi začalo dařit. Najednou to šlo lehce, bez tlaku. Změnila jste mi život."
Gabriela
" Kurz je užasný. Krásně, pečlivě, vtipně a krok za krokem zpracované. Moc se mi líbilo, že je vše písemně a také audio, pracovní listy 👍🏻. A hlavně TO FUNGUJE ❤️. A co se změnilo? Moje nálada - to je asi nejdůležitější, protože tím se mění vše 😊, moje myšlenky, vidím změny kolem sebe, v mém životě, ve vnímání. Prostě krok za krokem každý den 🍀. Děkuji děkuji děkuji! Jste báječná žena a já jsem vděčná, že děláte to, co děláte a já jsem na Vás v on-line světě narazila 🙏🙏😃🍀"
Tereza

On-line kurz

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V ŽIVOTĚ

Abych vám pomohla tvořit život podle vašich představ a získat navždy sebedůvěru, vytvořila jsem pro vás 4týdenní on-line kurz, který vám pomůže upevnit:

 • vaši důvěru v sebe sama a pocit sebe-vědomí
 • vaši odpovědnost vůči svému životu
 • vaši schopnost jednat a tvořit svůj život
 • váš klid v duši a důvěru k Vesmíru

Dneska žiju úžasný život. To, o čem jsem snila, skutečně prožívám. Můj život si tvořím sama a rozhoduji o něm sama. Cítím se šťastně a prožívám život v hojnosti.

Vždycky to tak ale nebylo.

Ještě před pár lety jsem byla frustrovaná z toho, že mě má práce v zaměstnání nenaplňuje a neuměla jsem si vychutnávat každodenní radosti. Poté jsem byla rozčarovaná z toho, že nevím, jak si přitáhnout více prosperity do mého podnikání.

Ale pak jsem objevila jednoduché kroky, díky kterým se karty v mém životě obrátily.

Pavla Heřmanovská

Kouč a mentor pro váš lepší život. Online podnikatelka, autorka projektu Tvořím svůj osud. Díky své empatii a schopnosti vnímat skryté souvislosti už pomohla desítkám klientů najít jejich ztracené sebevědomí, vnitřní klid a převzít život do svých rukou.

" Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života."

Co on-line kurz obsahuje?

Tento on-line kurz vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT osvědčené kroky, které vám pomohou ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU díky Zákonu přitažlivosti.

Kurz obsahuje 4 moduly:

MODUL 1 -

Respektujte osvědčené a fungující kroky pro přitahování přání

Naučíte se 5 KLÍČOVÝCH KROKŮ, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ PŘITAHOVAT vaše přání a díky tomu převezmete svůj život do svých rukou. Dozvíte se, jaké jsou nezbytné postupy pro váš lepší život a ukotvíte se v tom, jak je v životě efektivně používat.

MODUL 2 -

Respektujte svou nekonečnou vnitřní sílu a spojení s Vesmírem

Dozvíte se , JAK SE NALADIT NA ENERGII VESMÍRU A OVLÁDAT SVÉ POCITY. Naučíte se nejen vědomě a láskyplně reagovat, odnesete si navíc účinné a funkční metody, jak se svojí vnitřní sílou pracovat. Díky tomu poplujete snadno po proudu vstříc svým přáním.

MODUL 3 -

Respektujte svou jedinečnost a své srdce

Objevíte PRAKTICKÉ KROKY, které vám zaručí, že se stanete magnetem pro vaše přání. Zaměříte se na vědomé tvoření svého vnitřního světa a vyladíte své každodenní kroky tak, abyste cítili ve svém životě změny a výsledky.

MODUL 4 -

Zákon přitažlivosti v praxi

Dozvíte se, jak V PRAXI PŘITAHOVAT peníze, práci, fungující vztahy, ideálního životního partnera a zdraví.  Čekají na vás vychytávky z mého života, které vám zaručí  doživotní klíč k životu podle vašich představ. A pustíte se rovnou do akce.

Jak on-line kurz probíhá?

 • Kurz startuje ihned po zaplacení. Po obdržení vaší platby na můj účet vám pošlu přístupové údaje ke členské sekci kurzu a ve členské sekci se vám otevře 1.modul kurzu a 1.lekce.
 • Další moduly se vám otevřou každý 7. den. Budete na to upozorněni emailem. Kurz obsahuje celkem 4 moduly - 4 týdny.
 • Každý modul obsahuje 5 lekcí. Modul 4 má 3 extra lekce navíc. Jednotlivé lekce jsou ve formě TEXTŮ a AUDIA. Můžete si je přečíst nebo pustit do sluchátek. Obsahují srozumitelnou teorii, trochu praxe z mé zkušenosti, jednoduché úkoly a pracovní listy pro váš aktivní posun.
 • V prvních 3 modulech na vás čeká také úvodní video a bonusové audio s vizualizační technikou na vyladění vašeho podvědomí.
 • Pracovní listy jsou uzpůsobené vašemu vytíženému životnímu stylu. Obsahují stručné a skutečně zásadní otázky či úkoly, které vám pomohou začít přemýšlet jinak a tím i jinak jednat.
 • Po dobu trvání kurzu jsem vám k dispozici pro emailovou komunikaci. Poskytnu vám zpětnou vazbu, vhledy do vaší situace a podporu. Přístupy do online kurzu vám zůstanou po celý rok, takže se můžete k jednotlivým lekcím vracet a jít si v klidu svým tempem.
Srdečně vás zvu do kurzu Zákon přitažlivosti v životě. Strávíme spolu čtyři týdny a postupy a způsoby myšlení, které se naučíte, pak můžete používat celý život. Já je používám denně a vím, že je používá i mnoho úspěšných a šťastných lidí. Jsou to postupy ověřené v praxi.
 • Nebudete potřebovat nic víc, než připojení k internetu, abyste mohli studovat jednotlivé kroky v kurzu, dělat úkoly a komunikovat s ostatními v FB skupině.
 • Můžete celým kurzem procházet na mobilu nebo tabletu, nepotřebujete počítač.

Co přesně ve svém životě změníte za pouhé 4 týdny?

Načerpáte vědění, jak přitahovat dobré věci

Dozvíte se, jak ÚČINNĚ PRACOVAT SE SVOU MYSLÍ a jak to dělám já. Tím bude vaše cesta k lepšímu životu bude volná.

Budete si více věřit

Objevíte KOUZLO SPOLUPRÁCE S VESMÍREM. Zároveň se naučíte naslouchat svým VNITŘNÍM POCITŮM a díky tomu poplujete snadno po proudu vstříc svým přáním.

Získáte klid na duši

Naučíte se SOUSTŘEDIT NA DOBRO a vykouzlit si kdykoliv DOBRÝ POCIT a to pro vás znamená, že máte doživotní klíč k životu podle vašich představ.

Posilníte se nadčasovými principy, které vám navždy zlepší život

Přestanete čekat a ZAČNETE JEDNAT.
" Díky kurzu jsem se naučila důvěřovat sama sobě, Vesmíru a neřešit co, kdy a jak. Nechávat se unášet proudem života. Jsem spokojená, cítím vnitřní klid a tak to má být. Tvořím s lehkostí a radostí. Kurz všem doporučuji. Je to skvělá investice do sebe, cena kurzu se mi již vrátila několikanásobně. "
Jana
" Váš kurz mi změnil život k lepšímu. Díky němu jsem si uvědomila sama sebe a hlavně, jak být sama sebou a získat potřebný nadhled pro život. A když se vrátím k některé kapitole znovu, vždy najdu něco důležitého pro moji aktuální situaci. Je to úžasné. Moc za to děkuji. Líbí se mi Vaše pracovní listy, protože člověk opravdu nahlédne do sebe a učí se zpracovat určité situace. Je to velká škola sebepoznání a uvědomění si sebe, svých pocitů, svých názorů. A hlavně získání dobrého pocitu ze sebe a vlastní podpory, že vše zvládnu."
Jitka

Představte si ten úžasný pocit, kdy jste pány svého života. Když se pro něco rozhodnete, to se vám podaří. Vše, co potřebujete, přichází včas a na správném místě.

Díky znalosti základních principů Zákona přitažlivosti získáváte životní sebejistotu a klid v duši. Váš život je plný radosti a hojnosti. Přesně podle vašich představ.

Tím, že ovládnete Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch, začnete žít život, jaký chcete – život svých snů.

Jaké by to bylo, kdyby Zákon přitažlivosti fungoval i pro vás?

Jaká je cena on-line kurzu?

Zákon přitažlivosti ovládnete za rovných

6.400 Kč

 Kurz začíná ihned po zaplacení.

 

A navíc ke kurzu získáte tyto skvělé BONUSY:

Audio s vizualizační NLP technikou Jak se zbavit nejistoty

Tato technika vám pomůže "naprogramovat" sebejistotu pro vaše budoucí kroky. Přístup k bonusu se vám otevře v modulu 1.

499Kč ZDARMA

Audio s vizualizační NLP technikou Jak se zbavit vašeho vnitřního kritika

Tato technika vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru. Přístup k bonusu se vám otevře v modulu 2.

499Kč ZDARMA

Audio s vizualizační NLP technikou Jak si zvýšit vaše sebevědomí

Tato technika vám pomůže "naprogramovat" sebevědomí pro vaše budoucí kroky. Přístup k bonusu se vám otevře v modulu 3.

499Kč ZDARMA

Strategická konzultace:

Jak si vytvořit svou vysněnou realitu

Individuální online konzultace zdarma na 30 minut, ve které se podíváme z nadhledu na vaši aktuální situaci a určíme nejvhodnější priority a kroky pro tvoření vaší vysněné reality. Konzultace proběhne po skončení kurzu.

1500Kč ZDARMA

Co vše vám kurz přinese? 

Členskou sekci se 4 moduly a 3 VIDEA

20 lekcí plných fungující teorie a životních zkušeností a tipů.

Lekce ve formě TEXTU A AUDIA

Lekce můžete číst nebo poslouchat kdekoliv venku:)

Praktické úkoly a pracovní listy

Pracovní listy v každé lekci pro váš akční posun.

Moji emailovou podporu

Moje vhledy a zpětná vazba, vaše sdílení, vaše pokroky.

Nakoukněte, jak to vypadá uvnitř:

Odnesete si nové vhledy, inspiraci a moře praktických cvičení, které vám otevřou mysl a cestu k hlubšímu pochopení sebe sama a Vesmíru.

Co o kurzu říkají ostatní?

" Pavla v kurzu Zákon přitažlivosti v životě předkládá skvěle vyvážený mix potřebné teorie o Zákonu přitažlivosti, svých prožitých zkušeností a vedení k vlastním akčním krokům, ať už uvědoměním si zásadních myšlenek jednotlivých lekcí nebo plněním úkolů v pracovních listech. V tomto kurzu nečekejte jen pasivní přijímání informací, vše, co se v jednotlivých lekcích dozvíte, prověříte v podrobných pracovních listech a můžete bezprostředně začít aplikovat ve svých životech."
Mária
" V online kurzu je krásně vysvětleno všechno, co umožní, aby Zákon přitažlivosti fungoval na maximum i vám. Rozhodně to není jen pouhá teorie. Praktická cvičení a návody, jak na to, jsou samozřejmě součástí kurzu. Pavla přidává mnoho svých zkušeností a postřehů. Pracuji se Zákonem přitažlivosti denně ve své EFT praxi a proto můžu potvrdit, že v kurzu jsou zahrnuta všechna fungující tajemství Zákona přitažlivosti díky kterým si snadno, lehce a s láskou přitáhnete, co jen budete chtít. Pavli, děkuji za báječný kurz."
Renatawww.renataskalnikova.cz
" Snad poprvé někde hezky pojato! Nemám ráda afirmace, ale světe div se, hezky jsi mě tímto tématem provedla. Moc fajn je také lekce o Knize představ. Kurz mi přinesl momenty, kdy jsem si řekla – aha – vždyť je to jen o mém úhlu pohledu. Není potřeba věcem přisuzovat jen negativní význam. Super jsou pracovní listy ke každé lekci, u kterých se můžu zastavovat a přemýšlet nad jednotlivými kroky. Ze všeho nejvíc se mi líbí Tvé zkušenosti a příklady z praxe."
Zdeňka
" Moc se mi líbí jak je kurz zpracovaný. Vše je přehledné a postupy jsou dokonale vysvětlené. Nejvíc oceňuji možnost sledování pokroku v kurzu díky zeleným fajfkám a linkám. Bylo díky tomu přehledné vše, co jsem již prošla a kde mám pokračovat. Super jsou pracovní listy. Ty prostě donutí každého udělat zadané úkoly, pochopit je a zapracovat na sobě. Výborná je i lekce o Knize představ. Tím, že se do ní vše napíše se i víc věci zhmotní do skutečnosti."
Jitka
" Díky Vašemu kurzu jsem se naučila, že já jsem strůjcem svého života, zasloužím si to nejlepší a slušné jednání. Přínos cítím uvnitř sebe, cítím se šťastná. Dříve jsem vstávala a má hlavní myšlenka byla, musím všechno umět, se vším si poradit a topila se čím dál hlouběji. Díky Vašemu kurzu si vážím více sama sebe. S tímto úhlem pohledu, který jste mě naučila jsem spokojená 🙂 velmi.🙂 Užívám si Vašich rad ohledně nalezení mého vysněného partnera ( mám svou knihu představ 🙂). Lekce o Knize představ je skvělá. Děkuji že jste mi vstoupila do života .🌺 Jdu šťastná svou cestou k mému muži, cítím se součástí Vesmíru a už nejsem sama 🍀."
Olga
" Já musím říct, že jsem nadšená, jak to funguje! Čekali mě tento týden důležité zdravotní testy a už ty dva týdny předtím jsem pracovala na tom, že budou v pořádku. Používala jsem afirmace, představovala jsem, jak se budu cítit, až mi lékařka řekne, že tam nic není. A ono se to úplně přesně takhle stalo. 👏😃 Opravdu to funguje. Navíc jsem už při vyšetření i v čekárně vůbec neměla strach jako vždycky. Nějak jsem byla v klidu a věřila, že jsem zdravá. To jsem nikdy před kurzem nedokázala."
Veronika
" Díky Pavlině online kurzu vím, že mohu důvěřovat sama sobě v tom, co a jak si tvořím a že se mohu spolehnout na Vesmír, který mě podporuje. Kurz byl pro mě velkým přínosem. Líbí se mi, že je vše stručně a jasně - je to srozumitelné, praktické - ne zbytečně obsahlé. Kdykoliv se ke kurzu vrátím, myšlenky a slova v něm obsažené mají schopnost se mnou rezonovat a zvyšovat tak moji vibraci.Děkuji."
Jana K.

Naučte se i vy využívat Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch.

Přihlaste se do online-kurzu ještě dnes, a váš život se začne měnit k lepšímu a budete přitahovat ty správné situace, lidi a příležitosti. 😉

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko PŘIHLÁSIT SE DO KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Po zaplacení obdržíte na váš email přístupové údaje a také se vám otevře 1.modul a 1.lekce.

Těším se na společnou cestu kurzem!

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Těším se na vás uvnitř kurzu!

Pavla