Už jste OTRÁVENÍ z toho, že je váš ŽIVOT PLNÝ STRESU A STAROSTÍ?

 

Cítíte FRUSTRACI z neustálého životního kolotoče a JSTE VYČERPANÍ z toho, že vás ovládají NEGATIVNÍ EMOCE A MYŠLENKY?

I já jsem prožila období plné frustrace, stresu a vnitřního trápení. Ale teď už vím, jak je možné být v pohodě a ve vnitřním klidu, aniž byste museli měnit místo, kde žijete a lidi kolem vás. Můžete taky. Naučím vás to. Vše jsem pro vás sepsala do eBooku Jak být v pohodě.

Dnes si užívám svůj život v pohodě, s úsměvem a ve vnitřním klidu. Ale vždycky to tak nebylo. Ještě před lety byste mě nepoznali. Byla jsem frustrovaná a neustále naštvaná. Stěžovala jsem si a  nadávala. Cítila jsem se beznadějně a jen jsem přežívala.

Pak jsem ale objevila jednoduché praktické postupy, jak se cítit lépe. Začala jsem si klást účinné otázky, které mi změnily životní postoj a začalo se mi více dařit po všech stránkách. Chci vás naučit, jak na to.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli prožívat svůj život v pohodě.

Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak získat klidnou mysl a životní nadhled. Naučím i vás, že MŮŽETE žít ve vnitřním klidu, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete si klást účinné otázky.

Rozhodla jsem se s vámi sdílet své bohaté zkušenosti v ebooku Jak být v pohodě.

Naučím vás v něm pozitivně zpracovávat vaše myšlenky, zatočit se strachem a získat navždy vnitřní klid.

Co se díky eBooku naučíte?

  • Naučíte se, JAK ZVÝŠIT SVOJI ŽIVOTNÍ ENERGII a díky tomu proplouvat životem s lehkostí.
  • Dozvíte se, JAK PORAZIT STAROSTI A STRES a tím si začnete užívat svůj život s radostí.
  • Naučíte se, JAK VYUŽÍVAT PROBLÉMY A STRES KES VÉMU PROSPĚCHU a to vám zvýší vaši životní sebejistotu.
  • Naučíte se, JAK ODPUSTIT A ZATOČIT SE STRACHEM a díky tomu naplníte svůj život láskou.
  • Dozvíte se, JAK OVLÁDNOUT EMOCE a tím získáte navždy klíč k lepšímu životu.
  • Naučíte se, JAK VYZRÁT NA FINANČNÍ PROBLÉMY a to vám umožní žít doživotně v hojnosti.
  • Objevíte tajemství, JAK ZÍSKAT VNITŘNÍ KLID NAVŽDY a díky tomu umožníte zázrakům, aby přicházely do vašeho života.

" Tento e-book se ke mě dostal právě ve chvíli, kdy jsem procházela zásadní životní změnou a cítila jsem se bez energie, ve stresu, plná starostí a obav z toho, co mě čeká dál. E-book mi připomněl, že se mám těšit z přítomného okamžiku a neřešit stále minulost ani budoucnost. Minulost je totiž pryč a budoucnost můžu ovlivnit tím, co udělám právě teď. Pomohl mi na některé moje myšlenky podívat se z jiného úhlu pohledu, konkrétně velmi zajímavou metodou The Work. Musím přiznat, že tato metoda mě hodně zaujala. E-book mi zároveň ukázal, jakým způsobem svou současnou situaci využít ke svému prospěchu, jak pracovat se svými emocemi a strachem a jak znovu najít ztracenu energii. K e-booku je i pracovní sešit, ve kterém je prostor pro vlastní náhled a který vás zároveň pomocí konkrétních otázek nasměruje k řešení vaší situace, případně vám ukáže jiný úhel pohledu. Pro mě osobně byl e-book velkým přínosem."

Lucka Kašpárkoválucka@lucakasparkova.cz

Představte si ten úžasný život, ve kterém se cítíte silní, uvolnění, milovaní, šťastní, plní radosti, optimismu a naděje, protože cítíte uvnitř sebe KLID.

Díky tomu, že jste šťastní a plní pozitivních emocí, přitahujete další štěstí do svého života. Jste vždy ve správný čas na správném místě. Víte, že jste v bezpečí a že všechno ve vašem životě je v pořádku. Daří se vám vše, do čeho se pustíte – ať už je to práce, rodina, láska, osobní naplnění či peníze.

Problémy a obavy vítáte, protože s nimi umíte naložit pozitivně. Umíte kladně zpracovat své negativní myšlenky a zastavit neustálé brebentění ve své hlavě. Život si užíváte s nadhledem v radosti a hojnosti.

Kolik stojí tento eBook?

Cena tohoto ebooku je 499Kč.

To, co učím své klienty osobně, jsem shrnula do tohoto ebooku.

Určitě moc dobře víte, že za 499Kč vám žádný kouč osobní sezení neposkytne. Osobní koučink stojí více než tento ebook.

Za tuto cenu si můžete zajít ke kadeřnici nebo s partnerem do restaurace na večeři. Tyto investice vám přinesou krátkodobý pocit spokojenosti.

Znalost jednoduchých kroků, jak získat vnitřní klid, vám zvýší pocit sebedůvěry a životní sebejistoty navždy.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde.

ANO, NAJDETE. Ale jen v tomto ebooku je najdete na jednom místě.

Investovala jsem desítky tisíc korun a tisíce hodin studiem i praktickým použitím všech nabitých informací, abych já sama mohla prožívat život v pohodě a ve vnitřním klidu.

Vy ušetříte peníze a čas vyhledáváním informací v knihách, navštěvováním seminářů a experimentováním.

Najdete snadné řešení – praktické tipy, postupy, cvičení a techniky, jak účinně pracovat se svou myslí a emocemi a tím žít navždy ve vnitřním klidu.

Vše jsem udělala za vás.

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám i u tohoto ebooku 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s ebookem 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 30 dní po jeho zakoupení, vaše peníze vám vrátím.

Navíc vám ještě přidám tyto skvělé DÁRKY:

Pracovní sešit k ebooku Jak být v pohodě

V pracovním sešitě máte prostor pro vlastní náhled a reakce ke každému z 10 způsobů, jak získat vnitřní klid. Navíc si v něm můžete vypracovat všechny otázky a praktická cvičení a tím přejít od teorie k praxi. Vytiskněte si jej a vzhůru do akce!

Bonus v hodnotě 150Kč získáváte ZDARMA.

Emailový koučink Respektujte sami sebe

Připravila jsem pro vás 21 denní emailový koučink Respektujte sami sebe.
Tento emailový  koučink vám pomůže aktivovat 7 kroků k trvalé sebelásce do vašeho života.

Každý 3. den ode mně dostanete email, ve kterém bude 1 lekce koučinku na dané téma. V každé lekci bude úkol, který Vám pomůže  dané téma lekce aktivovat do života.

Bonus v hodnotě 499Kč získáváte ZDARMA.

Co o ebooku říkají ostatní?

“ Pravdou je, že dnešní zrychlená doba způsobuje to, že se radost a smích postupně vytrácí z našich životů. Neumíme se propojit se svým tělem a duší, užívat si maličkostí a mnozí z nás se postupně zastavují a zjišťují, že nejsou se sebou spokojení, že něco v jejich životech není tak, jak by si představovali. Pavlin e-book mi ukázal, kde začít, jak sama sebe ukotvit a najít tu správnou pohodu. Díky této e-knize jsem narazila na nečekanou příležitost, jak změnit jednolivé části svého života. Naprosto souzním s myšlenkou, kterou jsem cítila z celého e-booku a to tou, že když je človek v pohodě, tak se pak jde životem tak nějak lehčeji…“

Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz

“ Myslím si, že „Být v pohodě“ by chtěl asi každý z nás. Mne k přečtení tohoto e-booku, kromě přání získat v životě trochu nadhledu a vnitřního klidu, vedla hlavně zvědavost. Co nového se k tomuto tématu dozvím? Co nového mi přinese? Moje prvotní nedůvěra byla záhy ta tam:). E-book zdaleka nenabízí jen suchý výčet faktů a návodů. Autorka jednotlivé kapitoly doplnila svými osobními postřehy a zkušenostmi a také řadou praktických úkolů. E-book bych doporučila všem, kteří se řítí životem rychlosti závodního koně. Zastavte se, začtěte se do textu, ze kterého načerpáte nové pohledy na staré pravdy, mnohé si uvědomíte a prožijete své AHA momenty.“

Kristýna Neubergováwww.kristynaneubergova.cz

" V tomto ebooku najdete nejen velké množství informací, které vám pomohou porozumět sobě sama, ale také spoustu praktických rad a cvičení, jak zvládat stres a nástrahy každodenního života. Dostanete pracovní sešit, který vám umožní vše nacvičit a trénovat. Moje nejoblíbenější část je jak zatočit se strachem a jak umět ovládnout své emoce a dosáhnout trvale vnitřního klidu. Je jen na nás, jestli chceme sami se sebou něco dělat a ve svých životech změnit věci k lepšímu. Toto bude váš dobrý pomocník a motivátor."

MUDR. Sylvia Ghattasováwww.doktorkafit.cz

" Snad každý z nás chce být šťastný a žít v pohodě. Často ale ve svém jednání děláme relativně drobné chyby, které nám v tom brání. Pavla nám předává ve svém e-booku praktické rady, jak se některých těchto chyb vyvarovat a zároveň sdílí své vlastní postřehy a zkušenosti, které jí osobně pomohli změnit přístup k životu. Jako lektorka jógy vím, že lidé často hledají štěstí někde venku. Čekají, že je někdo nebo něco učiní šťastnými. Často i s touto vizí přicházejí na mé lekce jógy, než pochopí, že ten okamžik pohody a klidu, který pocítí na jógové podložce je zapotřebí přenést i do běžného života. Že ode mne získají radu a inspiraci, ale pak je třeba to co se naučí, začít praktikovat i mimo tělocvičnu. Pavly e-book je také takovým návodem a inspirací. Pokud chcete opravdu změnit svůj náhled na život, e-book Jak být v pohodě vám bude skvělým průvodcem. Konkrétní otázky a cvičení vás přimějí k zamyšlení a k hledání vlastních odpovědí, které vám pomohou ujasnit si své myšlenky a názory. Možná budete překvapeni, co vše můžete dokázat."

Iveta Mutloválektorka terapeutické jógy, www.jogovetahaky.cz, www.jogaplus.cz