Zajímá vás, jak ŽÍT V POHODĚ BEZ zbytečného STRESU A STAROSTÍ?

Jste FRUSTROVANÍ, když se život nevyvíjí IHNED PODLE VAŠICH PŘEDSTAV?

Chcete už konečně cítit RADOST a KLID NA DUŠI, i když procházíte těžkými časy?

Vím, jak vám je. Moc dobře to znám. Osobně jsem prožila období plné frustrace, stresu a vnitřního trápení, které jsem si způsobovala tím, že jsem dělala práci, která mě nenaplňovala.

Blížící se pondělky mi způsobovaly migrény a měla jsem chuť zvracet. Když jsem začala pracovat na volné noze nebylo to o moc lepší. Byla jsem totálně bez sebedůvěry a tloukla jsem hlavou proti zdi. Hádala jsem se s manželem, křičela na dceru a poté brečela v posteli...

Byla jsem zoufalá, když se okolnosti a skutečnost nevyvíjela podle plánu.

Dlouho jsem hledala řešení, jak začít opravdu žít a být v pohodě. Dnes už ho mám!

Dnes už vím, že je možné být v pohodě a ve vnitřním klidu, aniž bych musela odjet do Tibetu nebo založit novou rodinu. Stačí přehodit výhybku v mé hlavě.

Můžete taky. Naučím vás to. Vše jsem pro vás sepsala do eBooku Jak být v pohodě.

Možná, že právě teď jste v situaci, kdy:

 • jste totálně vyčerpaní z toho, že se věci nevyvíjí podle vás, stěžujete si a nadáváte
 • snažíte se změnit věci, lidi a okolnosti kolem vás
 • trápí vás strach z budoucnosti, protože kolem vás panuje krize
 • podléháte diktátu, co byste měli nebo neměli dělat, protože to tak přece dělá většina
 • vytáčí vás a rozčiluje vás vaše nejbližší rodina, přátelé a kolegové
 • kvůli svým starostem nejste schopní se uvolnit a užít si obyčejný den

Pokud se vidíte alespoň v jednom bodě, čtěte dál....

Moc dobře totiž vaši situaci znám!

Dnes si užívám svůj život v pohodě, s úsměvem a ve vnitřním klidu. Dělám práci, která mě baví, naplňuje a díky ní se cítím svobodně. Mám zdravou a šťastnou rodinu - hýčkám si můj krásný vztah s mým manželem a dcerou.

Ale vždycky to tak nebylo. Ještě před lety byste mě nepoznali. Byla jsem frustrovaná a neustále naštvaná. Trpěla jsem strachem, stěžovala jsem si a nadávala. Cítila jsem se beznadějně a jen jsem přežívala.

Pak jsem ale objevila jednoduché praktické postupy, jak se cítit lépe. Nejsou to žádná kouzla ani čáry. Absolvovala jsem kurzy NLP a The Work s certifikovanými lektory. Díky nim jsem si začala klást účinné otázky, které mi změnily životní postoj a začalo se mi více dařit po všech stránkách. Chci vás naučit, jak na to.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli prožívat svůj život v radosti a s úsměvem.

Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak získat klidnou mysl a životní nadhled. Naučím i vás, že MŮŽETE žít ve vnitřním klidu, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete si klást účinné otázky.

Rozhodla jsem se s vámi sdílet své bohaté zkušenosti v eBooku Jak být v pohodě.

 

Co vám eBook přinese?

 • Zatočíte se STAROSTMI A STRACHEM a tím si začnete užívat svůj život s radostí.
 • Začnete využívat PROBLÉMY A STRES KE SVÉMU PROSPĚCHU a to vám zvýší vaši životní sebejistotu.
 • NAJDETE KLID V DUŠI a budete se cítit lépe.
 • Naučíte se pokládat si efektivní otázky a ZAČNETE do svého života PŘITAHOVAT čím dál tím VÍC POZITIVNÍCH UDÁLOSTÍ a situací.
 • Získáte konkrétní a praktické návody, jak ŽÍT S NADHLEDEM a pocitem uvolnění.
 • Získáte návod, jak zvládnout FINANČNÍ PROBLÉMY a vaše cesta k prosperitě bude volná.
" Tento e-book se ke mě dostal právě ve chvíli, kdy jsem procházela zásadní životní změnou a cítila jsem se bez energie, ve stresu, plná starostí a obav z toho, co mě čeká dál. Pomohl mi na některé moje myšlenky podívat se z jiného úhlu pohledu, konkrétně velmi zajímavou metodou The Work. Musím přiznat, že tato metoda mě hodně zaujala. E-book mi zároveň ukázal, jakým způsobem svou současnou situaci využít ke svému prospěchu, jak pracovat se svými emocemi a strachem a jak znovu najít ztracenu energii. K e-booku je i pracovní sešit, ve kterém je prostor pro vlastní náhled a který vás zároveň pomocí konkrétních otázek nasměruje k řešení vaší situace, případně vám ukáže jiný úhel pohledu. Pro mě osobně byl e-book velkým přínosem."
Lucka Kašpárkoválucka@lucakasparkova.cz

Představte si ten úžasný život, ve kterém se cítíte silní, uvolnění, milovaní, šťastní, plní radosti, optimismu a naděje, protože cítíte uvnitř sebe KLID.

Díky tomu, že jste šťastní a plní pozitivních emocí, přitahujete další štěstí do svého života. Jste vždy ve správný čas na správném místě. Víte, že jste v bezpečí a že všechno ve vašem životě je v pořádku. Daří se vám vše, do čeho se pustíte – ať už je to práce, rodina, láska, osobní naplnění či peníze.

Problémy a obavy vítáte, protože s nimi umíte naložit pozitivně. Umíte kladně zpracovat své negativní myšlenky a zastavit neustálé brebentění ve své hlavě. Život si užíváte s nadhledem v radosti a hojnosti.

Kolik stojí tento eBook?

Cena tohoto eBooku je 850 Kč.

To, co učím své klienty osobně, jsem shrnula do tohoto eBooku.

Určitě moc dobře víte, že za 850 Kč vám žádný kouč několik osobních sezení neposkytne. Osobní koučink stojí více než tento ebook.

Za tuto cenu si můžete zajít ke kadeřnici nebo s partnerem do restaurace na večeři. Tyto investice vám přinesou krátkodobý pocit spokojenosti.

Znalost jednoduchých kroků, jak získat vnitřní klid, vám zvýší pocit sebedůvěry a životní sebejistoty navždy.

Navíc vám přidám ještě tyto SKVĚLÉ DÁRKY:

Pracovní sešit k ebooku Jak být v pohodě ( hodnota 350Kč)

V pracovním sešitě máte prostor pro vlastní náhled a reakce ke každému z 10 způsobů, jak získat vnitřní klid. Navíc si v něm můžete vypracovat všechny otázky a praktická cvičení a tím přejít od teorie k praxi. Vytiskněte si jej a vzhůru do akce!

Bonus v hodnotě 350Kč získáváte ZDARMA.

Emailový koučink Respektujte sami sebe (hodnota 899Kč)

Tento emailový  koučink vám pomůže aktivovat 7 kroků k trvalé životní pohodě a vnitřní vyrovnanosti.

Díky e-koučinku si zlepšíte svůj vztah k sobě samým, naučíte se vážit si svých potřeb a schopností a tím se prohloubí vaše vnitřní pohoda a vyrovnanost.

Každý 3. den ode mně dostanete email, ve kterém bude 1 lekce koučinku na dané téma. V každé lekci bude úkol, který vám pomůže  dané téma lekce aktivovat do života.

Bonus v hodnotě 899Kč získáváte ZDARMA.

Možná, že vás teď napadá...

Tyto informace najdu i jinde.

ANO, NAJDETE. Ale jen v tomto ebooku je najdete na jednom místě.

Investovala jsem desítky tisíc korun a tisíce hodin studiem i praktickým použitím všech nabitých informací, abych já sama mohla prožívat život v pohodě a ve vnitřním klidu.

Vy ušetříte peníze a čas vyhledáváním informací v knihách, navštěvováním seminářů a experimentováním.

Najdete snadné řešení – praktické tipy, postupy, cvičení a techniky, jak účinně pracovat se svou myslí a emocemi a tím žít navždy ve vnitřním klidu.

Vše jsem udělala za vás.

Budu po přečtení tohoto eBooku úplně v pohodě?

To vám zaručit nedokážu. Věřím, že po přečtení eBooku získáte spoustu zajímavých podnětů ke zlepšení vašeho života.

Pokud si budete pravidelně odpovídat na otázky z eBooku a praktikovat doporučená cvičení a metody, potom je jisté, že své vnitřní pohodě budete každým dnem blíž a blíž. K tomu jsem pro vás připravila pracovní sešit.

Pokud si eBook jen pasivně projdete, pečlivě ho nepročtete a prakticky nic neuděláte, potom se zřejmě ve vašem životě nic moc nezmění. Dobrá zpráva ale je, že se k němu můžete kdykoliv vrátit a pracovat s ním v pohodlí vašeho domova, když právě máte čas.

 

Nabízím vám 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám i u tohoto ebooku 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s eBookem 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 14 dní po jeho zakoupení, vaše peníze vám vrátím.

Stále si ještě říkáte, co zakoupením eBooku získáte?

OSVĚDČENÉ POSTUPY A METODY PRO OVLÁDNUTÍ VAŠÍ MYSLI, které učím při koučinku moje klienty a používám je také já osobně.
PRAKTICKÉ NÁVODY, TIPY A TRIKY PRO VÁŠ VYROVNANÝ ŽIVOT, které můžete následovat i při vašem vytíženém životním stylu.
80 STRAN eBooku, ve kterém sdílím MOJE ZKUŠENOSTI S MOJÍ ŽIVOTNÍ PROMĚNOU.
PRACOVNÍ SEŠIT A EMAILOVÝ KOUČINK, který vás podpoří v tom, aby jste byli v pohodě.

Co o eBooku říkají ostatní?

“ Pravdou je, že dnešní zrychlená doba způsobuje to, že se radost a smích postupně vytrácí z našich životů. Neumíme se propojit se svým tělem a duší, užívat si maličkostí a mnozí z nás se postupně zastavují a zjišťují, že nejsou se sebou spokojení, že něco v jejich životech není tak, jak by si představovali. Pavlin e-book mi ukázal, kde začít, jak sama sebe ukotvit a najít tu správnou pohodu. Díky této e-knize jsem narazila na nečekanou příležitost, jak změnit jednolivé části svého života. Naprosto souzním s myšlenkou, kterou jsem cítila z celého e-booku a to tou, že když je človek v pohodě, tak se pak jde životem tak nějak lehčeji.“
Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz
“ Myslím si, že „Být v pohodě“ by chtěl asi každý z nás. Mne k přečtení tohoto e-booku, kromě přání získat v životě trochu nadhledu a vnitřního klidu, vedla hlavně zvědavost. Co nového se k tomuto tématu dozvím? Co nového mi přinese? Moje prvotní nedůvěra byla záhy ta tam:). E-book zdaleka nenabízí jen suchý výčet faktů a návodů. Autorka jednotlivé kapitoly doplnila svými osobními postřehy a zkušenostmi a také řadou praktických úkolů. E-book bych doporučila všem, kteří se řítí životem rychlosti závodního koně. Zastavte se, začtěte se do textu, ze kterého načerpáte nové pohledy na staré pravdy, mnohé si uvědomíte a prožijete své AHA momenty.“
Kristýna Neubergováwww.kristynaneubergova.cz
" V tomto ebooku najdete nejen velké množství informací, které vám pomohou porozumět sobě sama, ale také spoustu praktických rad a cvičení, jak zvládat stres a nástrahy každodenního života. Dostanete pracovní sešit, který vám umožní vše nacvičit a trénovat. Moje nejoblíbenější část je jak zatočit se strachem a jak umět ovládnout své emoce a dosáhnout trvale vnitřního klidu. Je jen na nás, jestli chceme sami se sebou něco dělat a ve svých životech změnit věci k lepšímu. Toto bude váš dobrý pomocník a motivátor."
MUDR. Sylvia Ghattasováwww.doktorkafit.cz
" Snad každý z nás chce být šťastný a žít v pohodě. Často ale ve svém jednání děláme relativně drobné chyby, které nám v tom brání. Pavla nám předává ve svém e-booku praktické rady, jak se některých těchto chyb vyvarovat a zároveň sdílí své vlastní postřehy a zkušenosti, které jí osobně pomohli změnit přístup k životu. Pavly e-book je návodem a inspirací. Pokud chcete opravdu změnit svůj náhled na život, e-book Jak být v pohodě vám bude skvělým průvodcem. Konkrétní otázky a cvičení vás přimějí k zamyšlení a k hledání vlastních odpovědí, které vám pomohou ujasnit si své myšlenky a názory. Možná budete překvapeni, co vše můžete dokázat."
Iveta Mutloválektorka terapeutické jógy, www.jogovetahaky.cz, www.jogaplus.cz
" Autorka vás v e-booku seznámí, jak nabýt rovnováhy. Jde do hloubky a nemusíte se bát, že se bude jednat o pouhé povrchní poučky. Líbí se mi, že vychází ze svých zkušeností a bere v úvahu i v obdobných publikacích přehlížené téma a to je téma peněz. Lidé nemohou být vnitřně v pohodě, pokud žijí v jejich nedostatku. Seznámí vás, z čeho pramení chudoba, negativní emoce a jak je obrátit, aby na nás nepůsobily destruktivně, ale naopak nám byly nápomocné. Doporučuji přečíst každému, protože  vlastním myšlenkám jen tak někdo neuteče. :)“
Katkapodnikatelka