Objednávka e-booku Jak být v pohodě

 

 • 1
  ANO.
  Objednávám si tímto e-book Jak být v pohodě v celkové hodnotě 450 Kč.
 • 2
  ANO.
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • 3
  ANO.
  Vím, že k e-booku získám pracovní sešit a emailový koučink Respektujte sami sebe.
 • 4
  ANO.
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • 5
  ANO.
  Vím, že v tomto e-booku dostanu informace o tom, jak být v pohodě a získat vnitřní klid. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z e-booku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.
 • 6
  Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

Naučte se i vy fungující tipy a hoďte se do klidu jednou provždy!

„Vyrazilo mi dech, jak moc je knížka propracovaná. Leccos jsem na podobné téma již přečetla, ale zde opravdu najdete sepsané důležité myšlenky na jednom místě. Nemusíte číst hromadu knih, abyste se je dozvěděli. Autorka vás seznámí, jak nabýt rovnováhy. Jde do hloubky a nemusíte se bát, že se bude jednat o pouhé povrchní poučky."
Káťapodnikatelka
" Kniha mě nadchla! Některé věci už jsem "tušila", ale bylo fajn si o nich přečíst. K některým stránkám se stále vracím. Díky Pavlo!"
Jana Pěchováwww.jana-pechova.cz
" Pokud chcete opravdu změnit svůj náhled na život, e-book Jak být v pohodě vám bude skvělým průvodcem. Konkrétní otázky a cvičení vás přimějí k zamyšlení a k hledání vlastních odpovědí, které vám pomohou ujasnit si své myšlenky a názory. Možná budete překvapeni, co vše můžete dokázat."
Iveta Mutlováwww.jogovetahaky.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na pavla@pavlahermanovska.cz

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.