Můj příběh

Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat do života zázraky.

Dnes žiju úžasný život. Můj život si tvořím podle sebe a rozhoduji o něm sama. Je to život, který má smysl a který mám ve svých rukou.

Cítím se šťastně. Hýčkám to nejdražší, co mám – sama sebe a  můj vztah s manželem a s dcerou. Myslím, že právě láska k sobě a k mým nejbližším mě dělá opravdu šťastnou.

Zároveň jsem nadšenou studentkou tajemství života. Život je pro mě fascinující záhadou. Jsem vděčná, že jsem součástí úžasné nekonečnosti možností Vesmíru a užívám si každodenní zázraky, které přitahuji.

Miluji jít svou vlastní cestou.

Říká se, že nejvyšší formou lásky k sobě je umožnit si dělat práci, která nás baví. Mám se ráda natolik, že jsem si svoji práci, která mě baví a naplňuje, vytvořila.

Jsem průvodce, kouč a mentor pro lepší život. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli tvořit svůj osud a žít podle sebe.

Jsem velmi vděčná, že jsem součástí toho, jak lidé mění sami sebe a svůj život k lepšímu. V tomto cítím smysl mého života.

Ale ještě před pár lety to bylo všechno jinak:))

Prožila jsem po vysoké škole docela dlouhé období, kdy jsem byla zaměstnaná v nadnárodních společnostech ve středním managementu. Díky výborné znalosti 3 světových jazyků a mému vzdělání Ing., MBA, jsem měla vždy „skvělou“ práci.

Měla jsem skvělou práci…tehdy nadprůměrně placenou. Ale jak jsem se cítila? Frustrovaně a otráveně.

Radost mi připadala jako hodně protivné slovo.

Dobrá práce, milující partner, dovolená, auto, dům...Měla jsem všechno, ale přesto jsem nebyla šťastná. Když jsem ze zaměstnání odešla a začala pracovat sama na sebe, o moc lepší to nebylo.

Cítila jsem se zoufale, vystresovaně, ve strachu, co bude dál? Bez naděje na lepší budoucnost...

A navíc mi pořád v hlavě strašila myšlenka: Nejsem dost dobrá!

A další podobné myšlenky typu : Jsem neschopná! Nic zvláštního neumím! To nikdy nezvládnu žít podle sebe.

Tehdy jsem vůbec netušila, že svými negativními myšlenkami a pocity si ničím svůj život a zdraví. Dvakrát jsem skončila v nemocnici…

Byla jsem naučená své pocity skrývat, překonávat je, potlačovat je a přemáhat, i když to vyžadovalo konzumaci alkoholu nebo prášků...

A pak přišel den, kdy jsem si řekla

“A DOST!“

Došlo mi, že si můžu své myšlenky a pocity vybírat. Rozhodla jsem se odhodit ze svého slovníku MĚLA BYCH a MUSÍM. Přestalo mě zajímat, co si o mě lidé pomyslí a pustila jsem se do tvoření mého podnikání. Tím jsem vpustila jsem do svého života víc radosti, požehnání a zázraků, o kterých se mi ani nesnilo.

Právě efektivní využívání mé mysli a emocí mi začalo umožňovat prožívat život podle mých představ.

Objevila jsem důležitost vnitřních pocitů a intuice. Začala jsem poslouchat svou duši a následovat své srdce. Naučila jsem se spolupracovat s Vesmírem.

Pronikla jsem do tajů metod The Work a NLP. Naučila jsem se zpracovávat své myšlenky, zatočit se strachem a získat sebedůvěru.

Tím se mi aktivoval Zákon přitažlivosti v můj prospěch.

Začala jsem přitahovat svá přání s větší lehkostí.

Když jsem se pustila do podnikání, udělala jsem spoustu chyb a přešlapů. Někdy jsem tloukla hlavou proti zdi, než mi došlo, že když se otočím a pohnu se z místa, jsou tam otevřené dveře, kterými můžu jednoduše projít.

Ale měla jsem vždy odvahu kráčet dál, i když neprobádaným směrem.

Právě v podnikání jsem se naučila mnohem víc než ve škole. Podnikání mi přineslo a neustále přináší cenné lekce Školy života.

V praxi metodou pokus-omyl jsem došla k objevení svých schopností a talentů. Zjistila jsem, co mi jde snadno a nejlépe a co mi dělá radost.

Našla jsem sama sebe!

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách a položit trefné otázky, které vedou každého ke své vnitřní odpovědi. Vnímám skryté souvislosti.

Díky těmto svým schopnostem pomáhám ostatním najít vnitřní klid, sebedůvěru a přitahovat jejich přání.

Věřím, že každý může žít podle sebe, když se tak rozhodne.

Srdečně vás zvu do mého online kurzu Zákon přitažlivosti v životě, ve kterém vám pomůžu tvořit svůj život podle sebe a neustále se zlepšovat díky nadčasovým vesmírným principům.

Láká vás osobní spolupráce se mnou?

Pro vás mám osobní podporu ve formě individuálního koučinku.

Pokud se cítíte zaseknutí a nevíte kudy kam, pomůžu vám znovu vzít život do svých rukou v online kurzu Sebe-restart >>

Věřím, že všechno je možné a Vesmír je přátelský.

Děkuji Vesmíru několikrát denně, že mám to požehnání žít takový skvělý život.

A v neposlední řadě děkuji mému manželovi a dceři, za jejich důvěru a láskyplnou podporu, po celou dobu mé ne vždy jasné cesty:))

Nyní je mou radostí a potěšením, že jste zavítali na mé stránky!

Chcete si (vy)tvořit svou vysněnou realitu?

Napište mi na e-mail pavla@pavlahermanovska.cz a pustíme se do toho společně.