Můj příběh

 

Jsem empatická žena, matka a vášnivá studentka tajemství života.
Pomáhám lidem získat sebedůvěru dotazováním na jejich myšlenky.
Učím je také otáčet omezující myšlenková přesvědčení
a tím vzít život do svých rukou.

Jsem empatická žena, matka, manželka a vášnivá studentka tajemství života .

Dnes žiju úžasný život. To, o čem jsem snila, skutečně prožívám. Je to život, který má smysl a který mám ve svých rukou. Můj život si tvořím sama a rozhoduji o něm sama.

Jsem velmi vděčná za volnost a svobodu, kterou si užívám.

Hýčkám to nejdražší, co mám – sama sebe a a můj vztah s manželem a s dcerou. Myslím, že právě láska k sobě a k mým nejbližším mě dělá opravdu šťastnou. Cítím se šťastně a prožívám život v hojnosti.

Miluji jít svou vlastní cestou.

S radostí předávám lidem to, co jsem se během ní naučila. Říká se, že nejvyšší formou lásky k sobě je umožnit si dělat práci, která nás baví. Mám se ráda natolik, že jsem si svoji práci, která mě baví a naplňuje, vytvořila.

Jsem průvodce, kouč a lektor. Nadšeně provádím a podporuji všechny, kteří se rozhodli vzít svůj osud do svých rukou.

Mým posláním je pomáhat jim objevit jejich jedinečnost a získat pocit lehkosti, aby mohli s radostí následovat své srdce.

Jsem velmi vděčná, že jsem součástí toho, jak lidé mění sami sebe a svůj život k lepšímu. V tomto cítím smysl mého života.

A někdy se taky cítím pod psa, ale mám už svoje metody, jak to zvládnout v pohodě:))

Ale ještě před pár lety to bylo všechno jinak:))

Prožila jsem po vysoké škole docela dlouhé období, kdy jsem byla zaměstnaná v nadnárodních společnostech ve středním managementu. Díky výborné znalosti 3 světových jazyků a mému vzdělání Ing., MBA, jsem měla vždy „skvělou“ práci.

Měla jsem skvělou práci…tehdy nadprůměrně placenou. Ale jak jsem se cítila? Frustrovaně.

Byla jsem ztracená – úplně jsem zapomněla, kdo jsem.

Blížící se konce dovolené mi způsobovaly zdravotní problémy. Bylo mi na nic. Jako člověk jsem byla troska. Stěžovala si, nadávala a …a připadala jsem si jako oběť. Na pravidelné migrény, kdy se mi chtělo z toho všeho zvracet, jsem si postupně zvykla. Byla jsem v začarovaném kruhu. Cítila jsem se vyhořelá.

Tušila jsem, že musí pro mě někde existovat něco víc.

Ptala jsem se: Jak se můžu cítít se šťastná, naplněná a dostatečně oceněná? Zaměstnání si mě připoutalo nadprůměrným příjmem, ale trpěla jsem tím, že nevyužívám snad ani špetku svého potenciálu.

Chtěla jsem ŽÍT, nejen přežívat.

Chtěla jsem cítit vnitřní klid. Můj život byl přežívání v prostřednosti a stereotypu, těšení se na víkend, na dovolenou a potom jen stres a trápení…netušila jsem, jak se z toho nekonečného koloběhu dostat…

A tak přišel den, kdy jsem si řekla “ A DOST!“

Rozhodla jsem se začít tvořit svoji novou cestu a skutečně žít. Odešla jsem ze zaměstnání. Ne nerozhodla jsem se jen tak, pomohla mi příroda. Jelikož jsem z toho začarovaného kruhu v práci nedokázala vystoupit sama, příroda to zařídila za mě. Otěhotněla jsem a zůstala jsem doma. Konečně jsem měla čas a čistou mysl uvědomit si, jak je krásný život.

Narodila se mi úžasná dcera, od které jsem se naučila mnoho a stále se učím. Na mateřské mi do cesty vstoupil byznys osobního rozvoje, o kterém jsme se ve škole neučili.

Začala jsem hltat informace o tom, jak funguje naše mysl, jak být šťastný, jak být dobrým rodičem, jak mít šťastné manželství, jak žít ve vnitřním klidu….

Jelikož jsem nadšená studentka, přečetla jsem desítky knih, navštívila desítky seminářů a naposlouchala desítky audioprogramů.

Začala jsem cítit naději na lepší život.

Po mateřské jsem se už do zaměstnání nevrátila, na to jsem se měla moc ráda! Ale stále jsem vůbec nevěděla, co budu dělat, jakou službu můžu světu poskytovat.

Věděla jsem, že to, že jsme s manželem založili rodinu a jsem zodpovědní rodiče je jedna z nejdůležitějších služeb na světě a naprosto se pro mne vylučuje se zaměstnáním v korporátních společnostech.

Vyzkoušela jsem proto různé pracovní činnosti na volné noze. Udělala jsem spoustu chyb a přešlapů. Někdy jsem tloukla hlavou proti zdi, než mi došlo, že když se otočím a pohnu se z místa, jsou tam otevřené dveře, kterými můžu jednoduše projít.

Ale měla jsem vždy odvahu kráčet dál, i když neprobádaným směrem.

V praxi metodou pokus-omyl jsem došla k objevení svých schopností a talentů. Zjistila jsem, co mi jde snadno a nejlépe a co mi dělá radost.

Našla jsem sama sebe!

Mám od přírody dar empatie. Dokáži se do každého člověka vcítit a zorientovat se v jeho myšlenkách a položit trefné otázky, které vedou každého ke své vnitřní odpovědi.

Objevila jsem důležitost vnitřních pocitů a intuice. Začala jsem poslouchat svou duši a následovat své srdce. Naučila jsem se spolupracovat s Vesmírem.

Pronikla jsem do tajů metod The Work, NLP a EFT. Naučila jsem se zpracovávat své myšlenky, zatočit se strachem a získat sebedůvěru.

Tím se mi aktivoval zákon přitažlivosti v můj prospěch.

Všechno je možné!

Našla jsem své poslání a moji vášeň.

To vše mě dovedlo v roce 2012 k založení mého webu, kde píši články zaměřené na osobní rozvoj. Rozhodla jsem se sloužit lidem jako průvodce a kouč a pomáhat ostatním v tom, co jsem já dříve tolik potřebovala.

Mám své klienty na osobní koučink, z jejichž pokroků se raduji a jako úžasný bonus vnímám to, že s jejich pokroky rostu i já sama. Cítím se naplněně.

Napsala jsem pro všechny, kteří hledají klid na duši,  e-book Jak být v pohodě >>>

Pomáhám lidem vzít svůj život do svých rukouon-line kurzu SEBE-RESTART >>>

Je to čím dál tím lepší!

Posledních 6 let se také věnuji osobnímu lektorování anglického jazyka, kdy lidem pomáhám překonat své strachy mluvit a díky své empatii jim pomáhám dělat pokroky.

Můžu říct – dělám to, co mě baví a jsem svým pánem. Už nikdy nebudu muset chodit do práce!

Děkuji Vesmíru několikrát denně, že mám to požehnání žít takový skvělý život.

A v neposlední řadě děkuji mému manželovi a dceři, za jejich důvěru a láskyplnou podporu, po celou dobu mé ne vždy jasné cesty:))

Nyní je mou radostí a potěšením, že jste zavítali na mé stránky!

Potřebujete vzít svůj život do svých rukou?

Napište mi na e-mail pavla@pavlahermanovska.cz a pustíme se do toho společně.