Zajímá vás, jak si do života přitáhnout více RADOSTI, LÁSKY A PROSPERITY bez velkého úsilí?

Chcete se cítit lépe a přílákat do života to, po čem toužíte?

 

Chcete žít, nejen přežívat?

Já jsem také dlouho jen tak přežívala a přitahovala si stále ty stejné problémy pořád dokola, ale potom jsem začala používat jednoduché postupy a vše se v dobré obrátilo. Naučím to i vás.

Všechny podstatné informace, které pomohly mně, jsem pro vás shrnula do emailového koučinku.

Zjistíte odpovědi na otázky:

Co vlastně musíte vědět, abyste přitahovali to, co chcete?

Co vlastně musíte dělat, abyste přitahovali to, co chcete?

Dneska žiju úžasný život. To, o čem jsem snila, skutečně prožívám. Můj život si tvořím sama a rozhoduji o něm sama. Cítím se šťastně a prožívám život v hojnosti. Vždycky to tak ale nebylo.

Ještě před pár lety jsem byla frustrovaná z toho, že mě má práce v zaměstnání nenaplňuje a neuměla jsem si vychutnávat každodenní radosti. Poté jsem byla rozčarovaná z toho, že nevím, jak si přitáhnout více prosperity do mého podnikání.

Ale pak jsem objevila jednoduché kroky, díky kterým se karty v mém životě obrátily. A chci vás naučit, jak na to.

Mé jméno je Pavla Heřmanovská.

Téměř 10 let jsem pracovala v zahraničních společnostech na pozicích ve středním managementu, které odpovídaly mým titulům Ing. a MBA. Pocit nenaplnění a naprosté marnosti mě donutil, abych začala využívat své skutečné talenty a přirozené dary.

Nyní se již více než 9 let věnuji osobnímu koučinku. Pronikla jsem do tajů metod The Work a NLP. 

Pomohla jsem už desítkám klientů pochopit, jak efektivně využívat svou mysl a přitáhnout zázraky do jejich života.

Naučím i vás, že MŮŽETE tvořit život, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete využívat tvořivou sílu své mysli.

Co se díky emailovému koučinku naučíte?

Tento emailový  koučink vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 9 kroků, které vám pomohou ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU díky Zákonu přitažlivosti.

Zákon přitažlivosti je vědeckým vysvětlením takzvaných náhod, vrozeného štěstí a celoživotního bohatství.

Bez ohledu na to, jak dobrý je váš život v tuto chvíli, může být ještě lepší!

  • Naučíte se jak, jak ZJISTIT, CO DOOPRAVDY CHCETE a díky tomu získáte svůj život do svých rukou..
  • Dozvíte se, jak se OČISTIT OD NEGATIVNÍCH PŘESVĚDČENÍ a to pro vás znamená, že vaše cesta k lepšímu životu bude volná.
  • Naučíte se, jak SE VCÍTIT DO SPLNĚNÉHO PŘÁNÍ a tím se stát magnetem pro vaše přání.
  • Naučíte se DŮVĚŘOVAT VESMÍRU A SVÝM VNITŘNÍM POCITŮM a díky tomu poplujete snadno po proudu vstříc svým přáním.
  • Naučíte se SOUSTŘEDIT NA DOBRO a vykouzlit si kdykoliv DOBRÝ POCIT a to pro vás znamená, že máte doživotní klíč k životu podle vašich představ.

Co emailový koučink obsahuje?

9 kroků k objevení klíče k Zákonu přitažlivosti

1. Zjistěte, co nechcete
2. Hledejte dobro a oceňujte
3. Vyberte si, co chcete
4. Ovládněte své myšlenky a pocity
5. Očistěte se
6. Buďte vděční
7. Vciťte se
8. Mějte dobrý pocit a dávejte
9. Nechte to být

Jak emailový koučink probíhá?

Každý 3. den ode mně dostanete email, ve kterém bude 1 lekce koučinku na dané téma. V každé lekci bude úkol, který Vám pomůže  dané téma lekce aktivovat do života.

Na moje úkoly, které jsou v emailech, mi můžete psát své odpovědi či reakce. Budu vám k dispozici pro emailovou komunikaci po dobu 28 dní. Odpovím na každý váš dotaz do 48 hodin.

Díky Vašemu e-koučinku jsem získala sebedůvěru v tom, že mohu opravdu tvořit svou realitu a ovládat své myšlenky, na jejichž základě se pak odvíjí vše ostatní. Každý díl byl jedinečný svou tématikou, prakticky zaměřený na použití okamžitě, což se mi moc líbilo. Nicméně všechny informace dostávaly jedinečný rozměr díky Vašemu vyzařování. Vaše vyzařování důvěry v Zákon přitažlivosti se přenesla i na mě a to jen tak nějaký lektor nedokáže, Vy u mě ano, za což jsem nesmírně vděčná.
Jana
Jsem vděčná za Vás a Vaše lekce. Díky nim začínám být sama sebou, přijímám se taková jaká jsem se všemi vlastnostmi, které mě tvoří. Cítím vnitřní pohodu, postupně se zbavuji svých bloků ...a díky tomu vytvářím doma větší pocit pohody, která se přenáší na všechny. Za to a i ostatní věci Vám moc děkuji!
Klára

Představte si ten úžasný pocit, kdy jste pány svého života. Když se pro něco rozhodnete, to se vám podaří. Vše, co potřebujete, přichází včas a na správném místě.

Díky znalosti základních principů Zákona přitažlivosti získáváte životní sebejistotu a klid v duši. Váš život je plný radosti a hojnosti. Přesně podle vašich představ.

Tím, že ovládnete Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch, začnete žít život, jaký chcete – život svých snů.

Jaké by to bylo, kdyby Zákon přitažlivosti fungoval i pro vás?

Kolik stojí tento emailový koučink?

Cena tohoto ekoučinku je 1.390 Kč.

Já jsem tyto fungující kroky dlouhou dobu hledala, studovala a prakticky zkoušela. Teď mám jednoduchý postup, který mi přináší spoustu spoustu pozitivních výsledků v životě. Ušetříte spoustu času, peněz a energie.

Nemusíte nikam jezdit a můžete se v pohodlí domova věnovat sami sobě. A to každodenně. Právě každodenní kroky přináší největší pokrok a zázraky. Pár minut denně je více než příležitostný koučink.

Během 28 dní mi můžete posílat odpovědi na úkoly a ráda odpovím na vaše dotazy do 48 hodin.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde.

ANO, NAJDETE. Ale jen v tomto emailovém koučinku je najdete na jednom místě.

Ušetříte peníze a čas vyhledáváním informací, navštěvováním seminářů a experimentováním.

Vše jsem udělala za vás.

Najdete snadné řešení – jasný, stručný a přehledný návod, jak efektivně používat svou mysl.

Můžete se s klidem rozhodnout, co chcete a začít vychutnávat jaké to je, být opravdu tvůrcem svého života.
Mít přehled a znát tajemství Zákona přitažlivosti vám zvýší pocit sebevědomí a životní sebejistoty.

Navíc vám přidám tento skvělý DÁREK:

eBook Buďte šťastní ( hodnota 399Kč)

Díky eBooku Buďte šťastní objevíte, jak získat klidnou mysl a životní nadhled. Naučíte se, že MŮŽETE žít ve vnitřním klidu, po kterém toužíte, tím, že změníte způsob svého myšlení a začnete si klást účinné otázky.

Právě pocit štěstí vám umožní do vašeho života přitahovat více pozitivních změn.

Co o emailovém koučinku říkají ostatní?

" Díky Pavle a jejímu koučinku jsem si uvědomil, že Všechno, co se mi v životě za 40 let stalo a nestalo, i to, kde teď jsem, je jen a moje zásluha a vina. A jen na mně záleží, kterým směrem se budu od této chvíle ubírat a kde budu chtít být. Stačí "jen" myslet pozitivně, hledat všude a ve všem to dobré, usmívat se na lidi kolem sebe a život bude úplně jiný. Kde už jsem mohl být, kdybych o Pavle věděl před deseti lety. Ale nikdy není pozdě. Děkujuuu."
Zdeněk Šulcobchodní zástupce
" Váš emailový koučink byl pro mne velkým přínosem. Už delší dobu jsem se nemohla odrazit z místa, ale díky Vám jsem si uvědomila, jakou cestou se mám dát, co je pro mne důležité a především jsem zjistila, v čem jsem dělala chyby. Podstatné pro mne byly nejen všechny koučinkové díly, ale také úkoly, které nutí k zamyšlení a zjištění, co od života chci. Dostalo se mi odpovědi na otázky, které se mi před tím nedařilo vyřešit. Vyzařuje z Vás profesionalita a laskavost, rozhodně Vás doporučím svým známým a těším se na další spolupráci s Vámi."
Gabkat.č.mateřská dovolená
" Emailový koučink Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti mi byl velkým pomocníkem. Ačkoli jsem se zákonem přitažlivosti zabývala i dříve, tak některé věci mi stále nebyly jasné a proto jsem se rozhodla tento koučink absolvovat.V průběhu toho měsíce se mi objasnilo hodně věcí, co jsem dělala dobře a i co jsem dělala špatně. Paní Pavla je velmi příjemná, ochotná a velmi dobře se mi s ní spolupracovalo. Její přístup i její slova Vás dokážou podpořit a nakopnou Vás k tomu něco dělat a věřit sám sobě. Mockrát Vám ještě jednou paní Pavlo děkuji :)"
Irenazdravotní sestra
" Dobrý den Pavlo, děkuji Vám. Bylo to pro mě moc zajímavé a přínosné. Vyhovovalo mi, jak jste to měla strukturované a přehledné. V každém úkolu jsem našla zajímavou výzvu a něco překvapivého se o sobě dozvěděla. Největším překvapením a šokem pro mě byl fakt, že to mám  nechat být. Na to jsem koukala s otevřenou pusou a zároveň věděla, že to je přesně ono :-). A pak taky sdělení, že potřebuji ty pocity, které bych měla, až dosáhnu toho, co chci, prožít už teď, abych to, co chci mohla k sobě přitáhnout. Před tím jsem myslela, že je to úplně obráceně."
Marieadministrativní pracovnice
" Hezký den Pavlo, Váš ekoučink mi pomohl stát se vyrovnanější a vidět vše více optimisticky. Ne vždy se mi to daří, ale díky vaší "kouzelné formulce", kterou jste mi poslala, se mi daří mnohem rychleji se vracet do dobré nálady. Vždy když si čtu vaše emaily, jsem dalo by se říci, "pozitivně naspídovaná", a vše mi jde snadněji. Srovnala jsem si díky vám kde a jak a kdy se cítím dobře a tak jsem si pro rok 2019 udělala seznam snů, které se chystám uzavřít do obálky a pak seznam věcí a činností které mě k těm snům přiblíží. Ekoučink zákon přitažlivosti mě posunul k vnitřnímu klidu a vaše rady mi pomáhají posouvat se vpřed. Děkuji.
Martinagrafik na volné noze
" Ekoučink mě donutil zamyslet se nad sebou, nad svým životem a tím mě posunul dopředu. Naladil mě víc pozitivně. I díky těmto 10 dílům jsem se do určité míry zbavila svých vnitřních strachů a negativních pocitů, protože jsem se víc zaměřila na pozitivní. Uvědomila jsem si, že mám mnoho za co děkovat - to mi pomáhá při vcítění se do přítomnosti a snažit se jí plně užívat. Moc děkuji za Vás."
Mariepodnikatelka
" Tento e-koučink je tak pozitivní, že přesně to jsem potřebovala. Lekce mi pomohly mnohé si uvědomit a zopakovat to základní, co se sebelásky týče, také jak tvořit afirmace. Líbil se mi způsob vedení. I když jsem se nejprve obávala, že se po mě budou chtít věci, které nebudu chtít dělat, nenašla jsem nic, co by se mnou nerezonovalo. Nejvíc se mi líbil Váš životní příběh, se kterým jsem se ztotožnila, líbil se mi Váš přístup a lehkost, s jakým je kurz veden. Mohu tvrdit, že to pro mě bylo úžasné. Děkuji."
Kamilapodnikatelka

Nabízím 100% záruku spokojenosti

Protože chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem opravdu pomohla, nabízím vám i u tohoto koučinku 100% záruku spokojenosti: stane-li se, že nebudete s koučinkem 100% spokojeni, a oznámíte-li mi to do 14 dní po jeho zakoupení, vaše peníze vám vrátím.