5 tipů, jak si okamžitě začít tvořit svůj osud

Pro někoho může být zjištění, že si každý z nás může tvořit svůj život, či osud chcete-li, úplným procitnutím a osvobozením.

Pro mě to tak alespoň před několika lety bylo. Uvědomění tohoto faktu bylo pro mě klíčové. Poté začaly přicházet i způsoby…

Každý v životě někdy zažije svůj bod zvratu.

Okamžik, kdy se vše změní. Chvíli, kdy v hlavě přeskočí jiskra a přehodí se výhybka na cestu po jiné koleji.

Takových bodů může být samozřejmě víc. Můj první takový bod byl před mnoha lety, na začátku vysoké školy, kdy mi to došlo. Vše, co je v životě poprvé, se pamatuje navždy…O tomto bodu chci dnes napsat.

Došlo mi, že jsem tvůrce, že mám Moc.

Že vše záleží jen na mě, jak to v mém životě bude dále probíhat.

Okamžitě jsem vládu nad svým životem převzala do svých rukou.

Co předcházelo před tímto bodem?

Moc se mi celkově nedařilo. Žila jsem průměrným životem a bloudila jsem. Vztahy mi nefungovaly, ve škole mě to nebavilo a výsledky tomu odpovídaly, skoro nic mě nebavilo, neměla jsem radost ze života, a co je štěstí jsem ani netušila…Přežívala jsem, trápila se, bojovala…byla jsem vláčena okolnostmi.

Ale chtěla jsem to změnit, jenomže jsem nevěděla jak…Pak přišla knížka, která mě probudila, a mě vše došlo. Od té doby už nikdy nebylo nic jako dřív.

Co následovalo?

Uvolnění, vnitřní klid, více činností, které mě bavily, úspěch ve škole a poté v práci, setkání s životním partnerem, více radosti a štěstí, …konečně  jsem cítila, že tvořím to, co se v mém životě dělo. Přicházelo čím dál více nadprůměrných výsledků.

A jak se to stalo? Co se musí udělat, aby se každý mohl takto stát tvůrcem svého osudu?

Stačí jednoduché věci. Možná je znáte. Ale sama vím, že je neustále nutné si je připomínat. Život totiž probíhá ve vlnách, nahoru a dolů. Když se jde nahoru, je to super. Ale když se klesá dolů a ocitneme se dole, je to horší.

I já po svém prvním bodu zvratu jsem poněkud pozapomněla, co bylo potřeba k převzetí vlády nad svým životem a ocitla se několikrát dole. Proto si ráda neustále opakuji možná základní věci.

Vím, že pro někoho mohou být zcela zásadní a pro ty, kdo je znají a považují je za samozřejmost, může být zcela zásadní uvědomění, že je opravdu důležité je prakticky v životě používat – každý den!

Objevte jak si můžete okamžitě začít tvořit svůj osud i vy:

1/ Mějte pod kontrolou své myšlenky a pocity

Vaše pocity a myšlenky mají magnetickou frekvenci, jsou MAGNET.
Jakkoliv se cítíte, ať už dobře nebo špatně, určujete tím svoji frekvenci a poté jako magnet přitahujete lidi, situace a události, které jsou naladěné na stejné frekvenci.

Pokud jste nadšení, vaše frekvence nadšení k vám přitáhne nadšené lidi, situace a události.
Pokud jste vystrašení, vaše frekvence strachu k vám přitáhne vystrašené lidi, situace a události.

Mám pro vás dobrou zprávu – o tom, na jaké frekvenci jste naladění rozhodujte pouze vy!

Můžete kdykoliv změnit to, jak se cítíte a tím změnit svoji frekvenci a přitahovat lepší lidi a okolnosti.
Můžete se ladit jako rádio.

Je to vaše volba, zda se naladíte na pozitivní frekvenci:
• Láska
• Vděčnost
• Radost
• Vášeň
• Vzrušení
• Nadšení
• Naděje

Nebo na negativní frekvenci:

• Nuda
• Podráždění
• Zklamání
• Starost
• Kritika
• Zlost
• Nenávist
• Závist
• Vina
• Strach

Můžete řídit svůj život. Jste tvůrci svého života, tím, že řídíte své pocity.

Mnoho lidí jede životem na autopilota. Pouze reagují na to, se stane. Když se stane něco dobrého, tak se cítí dobře. Když se stane něco špatného, cítí se špatně.

Vy však můžete být chytřejší. Vaše pocity jsou příčina toho, co se vám děje.
Proto své pocity vědomě řiďte. Když vědomě řídíte, jak se cítíte, dostanete se na jinou frekvenci a dostanete díky Zákonu přitažlivosti odpověď.

2/ Zapomeňte na minulost

Když znovu cítíte chyby minulosti, litujete něčeho, znovu se nakazíte negativními pocity. Myslete na budoucnost. Jak se vidíte za 2-5 let?

3/ Překonejte negativitu láskou

Obejměte člověka, smějte se s přáteli, těšte se na víkend.

Odpovězte si na otázku: Co miluji? Napište si seznam toho, co milujete a vždy si na něj vzpomeňte, když vás přepadne „negativita“.

Když přesměrujete své myšlenky na to, co milujete, cítíte nadšení, lásku, vzrušení a přitahujete pozitivní lidi a situace, které vám zase vrací vaše nadšení a lásku.

4/ Vyhněte se stížnostem

Stížnosti na rodiče, dopravní zácpu, špatné počasí, ceny v obchodech, znečištění,…Možná zní zajímavě, ale přitahují další dávku negativity do vašeho života.

V životě nejde o to, co se vám děje, ale jak na to reagujete.

Rozčilovat se nad rozlitým mlékem nedává smysl. Vaše špatné pocity v podobě rozčílení mohou způsobit , že se vám pokazí auto, pokapete si kávou čisté šaty nebo si způsobíte jinou nemilou věc.

Hledejte v každé situaci přínos. Když se vám něco nemilého přihodí, položte si otázku: Jak to mohu změnit na něco dobrého?

5/ Vynechte ze svého slovníku slova jako strašný, děsný, hrozný, příšerný, katastrofa…

Nesou v sobě silné pocity, které vám do života opět vrátí to, co obsahují. Nahraďte je slovy jako úžasný, skvělý, super, perfektní, báječný,…

Jste úžasná bytost plná vášně. Proto si pečlivě hlídejte, do čeho svoji vášeň vkládáte. Zákon přitažlivosti vám přinese více toho, čemu svoji vášeň věnujete.

Moje poznámka:

Ve své praxi kouče často slyším své klienty tvrdit, že jsou bezmocní. Je fakt, že nemůžeme změnit svého šéfa, svého partnera, děti, rodiče, ale můžeme změnit sami sebe a tím se změní i lidé kolem nás.

Můžete změnit své pocity a tím sami sebe, své okolnosti a svůj osud. Štěstí a smůla neexistuje, záleží pouze na vašich pocitech.

Vy rozhodujte o tom, jak se cítíte. Máte MOC.

Ale zapomeňte na dokonalost! Nemusíte být stoprocentní.

Pokud zvládáte mít alespoň 51% myšlenek a pocitů kladných, jste na správné pozitivní straně vah a tvoříte svůj život ve svůj prospěch. Projevuje se to tak, že vám přeje štěstí a máte takzvaně dobré období.

Vydávejte proto více pozitivních pocitů než těch negativních. Budou se k vám vracet dobré věci ještě ve větším množství a budete přitahovat více a více dobrého.

Důležité je překlopit váhy na pozitivní stranu. Oceňujte se za to, že to zvládáte tak, jak to zvládáte. Když na sebe tlačíte, odháníte si dobrý pocit.

Vždy si vzpomeňte, že jste to vy, kdo rozhoduje o tom, jak se cítíte.

Každý den je příležitost pro to, abyste začali nový život.

Můžete změnit svůj život a svoji budoucnost právě teď – tím, co cítíte.

Váš jediný úkol na tento rok je – cítit se co nejlépe to jde!

Abyste i vy tvořili svůj osud podle sebe a přitahovali to, po čem toužíte, připravila jsem pro vás emailový koučink Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti.

Tedy nevím, jestli je pro vás. To řekněte sami.

Je pro vás pokud:

  • chcete tvořit svůj život podle sebe, ať se děje co se děje
  • chcete posílit váš klid v duši a důvěru k Vesmíru
  • chcete umět účinně pracovat se svou myslí a přitahovat dobré věci

Pojďte načerpat vědění, jak přitahovat dobré věci.
Pojďte se posilnit nadčasovými principy, které vám zlepší život.
Pojďte jednat a nečekat.

S úctou,

Pavla

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online kurzu Zákon přitažlivosti v životě>> Pomůžu vám tvořit život podle vašich představ v 1:1 koučinkové spolupráci>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů