5 osvědčených tipů, jak si přitáhnout ideálního životního partnera

Hledáte už dlouho ideálního životního partnera a on stále nepřichází? Trápí vás, že neúspěšně přecházíte ze vztahu do vztahu? Viděli jste už alespoň 100x film Tajemství, ale vypadá to, že Zákon přitažlivosti vám prostě v partnerské oblasti nefunguje?

Vaši situaci naprosto chápu. Myslím, že každý tohle téma někdy řešil nebo bude řešit či právě řeší. Z mého pohledu je to důležité téma.

Mnoho lidí nemůže stále najít svého životního partnera a jsou z toho ztrápení.  Někdo svůj ideální protějšek přitáhne hned v mládí a někdo i v pokročilém věku pořád nic.

Proč hledáme svého životního partnera?

Možná žijete v představě, že hledáte někoho, kdo bude vaší druhou polovičkou, která s vámi bude platit nájem nebo vás celkově hmotně zabezpečí. Ale takto to nefunguje, takové vztahy nejsou pevné a trvalé.

Skutečnost je taková, že nejdříve vy musíte být celistvá a silná osobnost, která si v životě dokáže poradit i sama a poté se k vám přidá jiná osobnost, se kterou vytvoříte navzájem se doplňující pár.

Hledáme někoho, s kým vytvoříme silný tým do budoucnosti.
Skutečným záměrem by mělo být najít partnera, se kterým vytvoříme domov – základnu pro svůj další rozvoj, rozmach.

Hledáme partnera, se kterým bychom mohli mít děti a ideálně položili základnu lepšímu životu nejen nás, ale i lidí kolem nás.

Na fungujícím partnerství můžete stavět svůj další úspěch.

Proto je to důležité. Hledáme partnera na celý život, proto stojí za to věnovat tomu pozornost.

Existuje nějaký přesný návod?

Přesný návod určitě ne, ale doporučení, vyzkoušená v životech jiných lidí a zkušenosti těch, kteří svého partnera mají, můžou pomoct a inspirovat. Mám pro vás moje osvědčené tipy, které fungovaly mě a můžou fungovat i vám.

Objevte 5 osvědčených tipů, jak si přitáhnout ideálního životního partnera:

1/ Mějte rádi sami sebe

Pokud čekáte, že přijde princ nebo princezna na bílém koni a zahrne vás láskou, když vy sami sobě lásku nejste schopní dát, tak vás ujišťuji, že se nedočkáte.

Nejdříve si dejte do pořádku vztah sami se sebou a potom se teprve pouštějte do navazování nového vztahu s partnerem. Jen tak můžete přivábit svého ideálního partnera.

Pokud máte za sebou ztroskotané vztahy, které vás trápí, odpusťte svým bývalým partnerům a hlavně sobě za to, že se nepodařily.

2/Napište si, jaký má váš ideální partner být

Pozor! Tohle je velmi podstatná část procesu pro přitáhnutí partnera na celý život. Překonejte svou pohodlnost, vezměte si papír a tužku a odpovězte si na otázky.

• Jaký je?
• Jak vypadá?
• Co spolu zažíváte?
• O čem se spolu bavíte?
• Jak se spolu máte?
• Co dalšího je pro vás důležité?
• Co spolu sdílíte?
• Jaký rozhodně není, co nechcete?

Určitě si poznamenejte hodnoty, přednosti, kvality, povahové rysy, které u svého životního partnera chcete mít.

Napište si to a představujte si, že už takového partnera máte. Určitě se vám to splní.

Z mé zkušenosti můžu potvrdit. Dokud jsem si nenapsala, jak má můj partner na celý život vypadat – především vnitřně, tak jsem tápala, bloudila od vztahu ke vztahu a nedávalo to smysl!

Když jsem si to napsala, celý proces se velmi urychlil. Samozřejmě s tím, že jsem souběžně neustále pracovala na své sebelásce. Bez toho to nezafunguje:))

3/Napište si, jaký člověk vy musíte být

Když už jste u toho psaní, pokračujte s odpověd´mi na otázky týkající se vás:

Kým se musím stát, abych svého ideálního partnera získal?
• Co musím začít dělat víc?
• Co musím začít dělat méně?

Na sebe nezapomínejte, naopak. Vy budete součástí vašeho vztahu s partnerem. Co dáte, to dostanete.

4/Udělejte partnerovi místo v životě

Opusťte partnera, se kterým jste jen proto, abyste nebyli sami. Vytvořte vedle sebe místo a prostor, kam se může váš nový partner připojit.

V životě funguje tento zákon vakua – čemu uděláte prostor, toho si můžete přitáhnout víc. Platí to i např. v koupelně, kde můžete udělat místo na zubní kartáček  nebo ve skříni, kde uděláte prostor na věci pro nového partnera.

5/Odpoutejte se

Až budete mít za sebou předcházející kroky, nebuďte přehnaně upnutí na to, kdy konečně se ten váš partner objeví. Tím byste ho odháněli.

Dělejte si dál svoje věci, žijte dál svůj život, dělejte to, co vás baví a soustřeďte se především  na to, abyste měli DOBRÉ POCITY ze svého života.

Partner se objeví, až budete v pohodě a nebude tlačit na pilu. Přesně v momentě, kdy zjistíte, že jste šťastní sami se sebou a naprosto soběstační:))

Zákon přitažlivosti je o POCITU.

Klíčem k přitáhnutí ideálního životního partnera je váš DOBRÝ POCIT.

Potřebujete získat ze svého života dobrý pocit, ať už ho žijete sami nebo s někým jiným.

Zároveň potřebujete mít dobrý pocit sami ze sebe – mějte rádi sami sebe, takové jací jste.

Někdy budete muset odcestovat do zahraničí nebo do jiné části země, abyste svého partnera potkali a někdy zjistíte, že už roky žije kousek od vás…:)) Každopádně pokud tyto kroky budete následovat, v dohledné době se váš budoucí partner zcela jistě objeví:))

Až se objeví, věřte tomu, že si zasloužíte mít trvalý vztah a jste hodní lásky. 

2 poznámky na závěr:

1. Nepleťte si ideálního partnera s dokonalým – dokonalost u lidí neexistuje, vy nejste dokonalí a váš partner taky nebude. Vždy mějte na paměti, že každý má své chyby.

Buďte připraveni na to, že i když můžete najít člověka, který je super, po čase můžete zjistit, že něco vám na něm vadí. Proto si napište, co jsou ty opravdové hodnoty, které jsou pro vás důležité.

Ideální partner je pro vás takový partner, na kterém nepotřebujete nic měnit.

2. Neklaďte fyzickou přitažlivost na první místo a nepouštějte se do sexu ihned po prvním setkání–to je hlavně pro ženy.

Proč? Při milování se vytváří v ženském těle hormon oxytocin, který vás připoutává k partnerovi až na 14 dní aniž by to mělo nějaký vnitřní podtext. Až vyprchá, můžete zjistit, že se s partnerem nemáte o čem bavit a vůbec nemáte společné zájmy.

Nejdříve prožijte nějaký společný čas a komunikujte.

Hledáte přece partnera na celý život…Abyste i vy přitahovali to, po čem toužíte a tvořili si svůj život podle sebe, připravila jsem pro vás on-line klub Zákon přitažlivosti v praxi. 

Tedy nevím, jestli je pro vás. To řekněte sami.

Je pro vás pokud:

  • chcete tvořit svůj život podle sebe, ať se děje co se děje
  • chcete posílit váš klid v duši a důvěru k Vesmíru
  • chcete umět účinně pracovat se svou myslí a přitahovat dobré věci

Pojďte načerpat vědění, jak přitahovat dobré věci.
Pojďte se posilnit nadčasovými principy, které vám zlepší život.
Pojďte jednat a nečekat.

S úctou,

Pavla

Pokud se Vám tento článek líbí, klikněte na „To se mi líbí“ nebo jej sdílejte se svými přáteli. Děkuji.

Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem zakladatelkou online klubu Zákon přitažlivosti v praxi>> Pomůžu vám tvořit život podle vašich představ v koučinkovém programu JAK PŘITÁHNOUT VAŠE PŘÁNÍ >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů