On-line koučink a kurzy

Vzděláváte se raději sami a když se vám to zrovna hodí? Přesně pro vás jsou tu moje on-line kurzy a on-line koučink.

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE  KOUČINK

Koučink pro váš osobní růst

Chcete překonat svá omezující myšlenková přesvědčení a problémy? Hledáte empatického průvodce vaší osobní změnou? Tak právě pro vás je koučink se mnou. Díky koučinku najdete své vnitřní odpovědi, díky kterým se dostanete zpět do své vnitřní síly.

OBJEVTE KLÍČ K ZÁKONU PŘITAŽLIVOSTI

28denní emailový koučink

Připravila jsem pro vás 28 denní emailový koučink Objevte klíč k Zákonu přitažlivosti. Tento emailový  koučink vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 9 kroků, které vám pomohou ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU díky Zákonu přitažlivosti.

OBJEVTE KLÍČ KE ŠTĚSTÍ

30denní emailový koučink

Zajímá vás, jak můžete žít šťastně bez zbytečného stresu a starostí? Chcete už konečně cítit radost a klid na duši, i když procházíte přes trable a překážky?
Připravila jsem pro vás 30 denní emailový koučink Objevte klíč ke štěstí, díky kterému se naučíte být šťastní, ať s e děje, co  se děje.

SEBE-RESTART

8týdenní on-line kurz

Chcete se ODLEPIT SE Z MÍSTA a získat POCIT SEBEJISTOTY? Tento on-line kurz vám pomůže NATRVALO AKTIVOVAT 8 osvědčených KROKŮ, které vám pomohou VZÍT SVŮJ ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU.

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI

On-line klub pro tvůrce svého osudu

Zvu vás do klubu, kde se setkávají lidé, kteří chtějí tvořit svůj život podle sebe a kteří mají chuť se neustále zlepšovat a ladit se na přitahování svých přání.

Kde jsou lidé, kteří vědomě tvoří svůj osud díky nadčasovým principům Zákona přitažlivosti. Kde se lidé rozhodli nespokojit se s průměrností a rezignací. Kde lidé jdou za svými sny a proměňují je v realitu.